Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
PT w szponach komerchy? (albo: Otwieraj? now? Biedronk?)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lewy
ma gadane


Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 572
Skąd: Ole?nica

PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja narzeka?em nie na porków konkretnie tylko na samo zjawisko, jakie ma tu miejsce. im zespó? starszy, tym bardziej niezale?ny - tak powinno by?. jest dok?adnie odwrotnie i prowadzi to, jak ju? pisa?em, do sytuacji tak absurdalnych jak ta. ?e tyczy si? to teraz porków, có? pewnie jest wielu takich artystów i ja nie jestem tego ?wiadomy. pewnie dlatego, ?e zwyczajnie nie s? oni dla mnie wa?ni.

czy trzeba do ka?dej swojej wypowiedzi dodawa? IMO? przecie? wiadomo, ?e to co pisz?, to tylko moja opinia, a nie opinia wyroczni kimkolwiek mia?aby ona by?.

czara goryczy narzekania zosta?a (po raz kolejny na tym forum) przelana tak?e w tym temacie. Very Happy
_________________
no neurosis, no psychosis, no psychoanalysis and no sadness
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lewy napisał:
ja narzeka?em nie na porków konkretnie tylko na samo zjawisko, jakie ma tu miejsce. im zespó? starszy, tym bardziej niezale?ny - tak powinno by?. jest dok?adnie odwrotnie i prowadzi to, jak ju? pisa?em, do sytuacji tak absurdalnych jak ta. ?e tyczy si? to teraz porków, có? pewnie jest wielu takich artystów i ja nie jestem tego ?wiadomy. pewnie dlatego, ?e zwyczajnie nie s? oni dla mnie wa?ni.

czy trzeba do ka?dej swojej wypowiedzi dodawa? IMO? przecie? wiadomo, ?e to co pisz?, to tylko moja opinia, a nie opinia wyroczni kimkolwiek mia?aby ona by?.


Co do pierwszego akapitu...no masz i Lewy tutaj racj?! a co do IMO, to wiadomo, ?e nie trzeba, ale u?atwia to pó?niej odpieranie argumentów Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jabba
bywa


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 75
Skąd: moherowo - Toru?

PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to najbardziej bym chcial zeby Ci wszyscy ktorzy mi obiecali postawic piwo na tym forum przyjechali za rok na koncert do londynu i po koncercie zrealizowali swoje obietnice ;p
_________________
I'm walking on air ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Tlen
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lewy napisał:
ja narzeka?em nie na porków konkretnie tylko na samo zjawisko, jakie ma tu miejsce. im zespó? starszy, tym bardziej niezale?ny - tak powinno by?.

Nie osi?gn?li w swojej karierze (komercyjnie) tyle, ?eby mogli sobie pozwoli? na niezale?no??. Niestety, nie s? tak popularni jak takie Radiohead, którzy mogliby nagra? swoje oddechy a ludzie i tak by to kupili. Maj? du?y kredyt zaufania od wytwórni w?a?nie dzi?ki sukcesom komercyjnym.
Lewy napisał:

czy trzeba do ka?dej swojej wypowiedzi dodawa? IMO? przecie? wiadomo, ?e to co pisz?, to tylko moja opinia, a nie opinia wyroczni kimkolwiek mia?aby ona by?.

No có?, nie zawsze u?ytkownicy (nie mówi? tu konkretnie o CfO, tylko ogólnie o zjawisku), tak do tego podchodz? Wink

Lewy napisał:

czara goryczy narzekania zosta?a (po raz kolejny na tym forum) przelana tak?e w tym temacie. Very Happy

A byliby?my sob?, jakby si? tak nie sta?o? Very Happy
Zaraz pomy?l? jaki tytu? nada? temu offtopowi i b?dzie mo?na la? dalej Cool

jabba napisał:

ja to najbardziej bym chcial zeby Ci wszyscy ktorzy mi obiecali postawic piwo na tym forum przyjechali za rok na koncert do londynu i po koncercie zrealizowali swoje obietnice ;p

No ja si? pisz? jakby co, grzechem by?oby nie u?cisn?? jakiemu? cfelowi d?oni, skoro ju? b?dziemy na jednym koncercie Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uwa?am ,?e Wilson wie co robi i tyle w temacie
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Srsly... fuck if I care! Je?eli Stefan ?pi na ropie naftowej, to nic tylko pozazdro?ci?. Niestety z tego co wiem, to nie ?pi, wi?c by utrzyma? sam? obecn? promocj? i nak?ady na produkcj?, to bez pomocy du?ej wytwórni nie ujedzie. Co prawda czyta?em ostatnio gdzie?, ?e PT nie s? zwi?zani z ?adn? wytwórni?, ale jako? nie chce mi si? w to wierzy? na tym etapie. Pewnie chodzi?o o Insurgentes. W ka?dym razie wytwórnia wyk?ada pieni??ki i wymaga. Tak to zawsze dzia?a?o i je?eli kto? my?li inaczej, to pewnie potrzebuje na codzie? pomocy przy wi?zaniu w?asnych sznurówek. Nie mamy na to wp?ywu (ja nawet nie chcia?bym mie?, bo to brudna sprawa). To co si? liczy, to jako?? materia?u. FOABP jest ca?kiem niez?? p?yt? po dwóch s?abych wydawnictwach (chocia? IA a? TAKA kiepska jednak nie by?a). Nie s?dz? jednak, ?eby w?tpliwa jako?? DW by?a owocem jakich? nacisków wytwórni. PT po prostu nie nadaj? si? do ostrego grania i basta. A co by nie powiedzie? o SW to mam w moczu przeczucie, ?e nie odda?by pola wytwórni w kwestiach komponowania. Co innego np. wybór singli, co zaowocowa?o obecno?ci? all-time potworka imieniem Shallow na kr??ku. No i jeszcze remake Shesmovedon...

Tak w ogóle to podkre?lam. Jak si? p?yta nie podoba, ?le. Jak si? podoba, to dobrze. ?wiat na PT si? nie ko?czy. Zawsze w razie czego jest kto?, kto nas mile zaskoczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Splot, niech Ci? u?ciskam! Cool <sciska>
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

guziec napisał:
Splot, niech Ci? u?ciskam! Cool <sciska>

Pomy?le?, ?e do tego przysz?o.. Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Splot napisał:
guziec napisał:
Splot, niech Ci? u?ciskam! Cool <sciska>

Pomy?le?, ?e do tego przysz?o.. Embarassed

yyyyy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

guziec napisał:
yyyyy?

mmmmm!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 2:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Splot napisał:


Tak w ogóle to podkre?lam. Jak si? p?yta nie podoba, ?le. Jak si? podoba, to dobrze. ?wiat na PT si? nie ko?czy. Zawsze w razie czego jest kto?, kto nas mile zaskoczy.


Dobrze gada wódki mu pola? taak jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Splot napisał:
guziec napisał:
yyyyy?

mmmmm!

Dobra, niewa?ne. Ja po prostu my?la?am, ?e to co? przeze mnie a chcia?am tylko powiedzie?, ?e jeszcze lepiej uj??es to, co mia?am na mysli Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te? nie rozumiem narzekania.
Ja koncerty Porcupine Tree ola?em w momencie w którym Wilson w zachowaniu zacz?? próby na?ladowania Bruce'a Dickinsona.
Muzyki tyle dobrej naoko?o, szkoda czasuna s?uchanie czego? co komu? nie pasuje.
Mi PT ju? zupe?nie nie pasuje od 3 p?yt, Blackfield te? nie. Olewam nie s?ucham, sp?ywaj? po mnie koncerty. Jak Wilsonowi sko?czy si? kryzys wieku ?redniego i wróci do Muzyki to mo?e znowu zaczn? jara? si? tym zespo?em.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
et1962



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 20:15    Temat postu: jako nowy Odpowiedz z cytatem

kiedys .... bedac po raz pierwszy na koncercie Porkow (zupelnie przypadkowo) urzeklo mnie w nich ta nieprzewidywalnosc. Od tego momentu poszukuje muzyki nie komercyjnej , nie ujetej w jakies ramy. Coz , jesli nastepny zespol wpada w komercje , chyba taka jest kolej rzeczy i mozna do tego przejsc do porzadku dziennego. Ale dlaczego to musi robic zespol ktory mnie urzekl. aargh!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
olek
ma gadane


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 654
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 20:22    Temat postu: Re: jako nowy Odpowiedz z cytatem

et1962 napisał:
Ale dlaczego to musi robic zespol ktory mnie urzekl. aargh!

bo sie wypali? artystycznie i nie ma pomyslu na samego siebie, tudzie? kryzys wieku ?redniego
_________________
When you have to shoot, shoot, don't talk
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group