Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
wywiad z Timem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #no-man#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Tim zobaczy Studio to mu podjara minie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak my?lisz(cie), od czego zaczn?? Ja stawiam na My Revenge On Seattle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obstawiam, ?e niekoniecznie Wink
Oby nie znowu "Only Rain".
Ja si? zastanawiam co b?dzie stanowi? drug? po?ow? koncertu.
L&E trwa godzin? wi?c mamy jeszcze drug? na zagospodarowanie Very Happy
A Tim nakr?ci? wszystkich obietnicami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcia?bym poci?tego Truenorth. W ogóle nie chc? ?adnego kawa?ka w skróconej wersji. Mam ju? do?? po tego typu eksperymentach z Russia On Ice i Anesthetize.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat trzecia cz??? Truenorth a? takiego sza?u nie robi.
Jak jej nie zagraj? to nie wyjd? ze studia Wink
Ja si? obawiam, ?e je?eli rzuc? si? na "Angel..." to zagraj? go w jakiej? fiku?nej wersji ala My Revange albo Housekeeping. Z tamtymi numerami si? uda?o, z tym niekoniecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo?e zrobi? wyj?tek dla Polaków i zagraj? Schoolyard Ghosts w ca?o?ci Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dry Cleaning Ray w ca?o?ci Very Happy
Z 20 minutow? wersj? "Punished for Being Born".
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyt zrywni z publikacj? tego wywiadu nie byli:
http://artrock.pl/wywiady/721/muzyka_jako_antidotum_na_oszalaly_swiat_-_wywiad_z_timem_bownessem.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 1:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce si? pastwi? i pisa? "art rock, i wszystko jasne", ale zimny kotlet ju? nie taki dobry.

Swoj? drog?, ch?tnie przeczyta?bym orygina?, bo to t?umaczenie brzmi momentami dosy? nieporadnie. I jako? trudno mi wyobrazi? sobie Tima u?ywaj?cego zwrotu "nadwi?la?ski kraj".
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zapowiedzi wynika, ?e w nowym (pa?dziernik) Teraz Rocku w dziale wywiady tak?e b?dzie No-Man:

http://www.terazrock.pl/archiwum/numer/10,2012.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora
let_there_be_rock
ma gadane


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 581
Skąd: Z Zadupia

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
Nie chce si? pastwi? i pisa? "art rock, i wszystko jasne", ale zimny kotlet ju? nie taki dobry.

Swoj? drog?, ch?tnie przeczyta?bym orygina?, bo to t?umaczenie brzmi momentami dosy? nieporadnie. I jako? trudno mi wyobrazi? sobie Tima u?ywaj?cego zwrotu "nadwi?la?ski kraj".


Z tego zwrotu mia?em dobry polew. Jak taka koloryzacja tekstu zosta?a wprowadzona, to nie zdziwi?bym si? gdyby co? si? nie klei?o merytorycznie z orygina?em.

Mogli od razu wrzuci? ten wywiad na rocznice koncertu... ale wiem czepiam si? i powinienem si? cieszy?, ?e jest w ogóle Mr. Green .
_________________
"There is only one movement and that is perpetual motion" Francis Picabia 1912
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najnowszym ( nr 8 ) kwartalniku Lizard wywiad z Timem, podobnie jak w pa?dziernikowym Teraz Rocku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Sro Paź 16, 2013 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.innerviews.org/inner/noman2.html
z offtopa w innym temacie przenosiny tutaj
Zauwazylem ze wywiad ze Stevenem przeprowadzony w kontekscie no-man jest duzo ciekawszy niz np rozmowa po wydaniu jego solo albumu itp
Duzo tu swobody i luzu (swoja droga steven sporo nabluzga? lol) i nawet historie ktore opowiada niedotyczace tego projektu, jak np gadka o propozycji produkcji albumu ktora sw otrzymal, a wlasciwie cala odpowiedz na to pytanie strasznie mnie zainteresowaly.
Ostatnimi czasy stalem sie jakims fanatykiem no-man i starego porcupine tree. Ta cala otoczka tajemniczosi im towarzyszaca z jednej strony jest pociagajaca ale z drugiej jednak troszke denerwujaca. O jakosci muzyki nie wspomne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Paź 16, 2013 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy SW jest przy jakiej? okazji rozchwytywany (vide kolejne solo czy Porcupine Tree) to gada zawsze to samo. S? pewne schematy dzi?ki którym mo?na pozna? kiedy by? wywiad przeprowadzany (niszczenie ipodów to 2009, dzieci na psychotropach 2007, ratowanie kultury winyli 2009/2010, itd).
Kiedy nagle wyrwie si? go z tego ci?gu schematów, to objawia si? Stefan, który ma co? ciekawego do powiedzenia (bez pretensjonalnego pouczania i dygresji na temat seryjnych morderców).
Tak by?o np z jedynym wywiadem w ca?o?ci po?wi?conym Bass Communion, jakiego SW udzieli?.
Inna sprawa, ?e czasami mam wra?enie jakby redaktorzy dokonuj?c transkrypcji rozmów z Bosym, dokonywali jaki? cudów, które sprawiaj?, ?e ca?a rozmowa staje sie bardziej interesuj?ca. Wywiady z SW s? zdecydowanie lepsze na papierze (w formie tekstu) ni? video.
A Tim to Tim. Pi?knie pisze, móg?bym czyta? te jego felietony no-man'owe do upad?ego. I co ró?ni go od Stefana, zawsze ma do powiedzenia co? nowego.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Sro Paź 16, 2013 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywiady z Timem rzeczywiscie s? mega interesujace, w szczegolnosci kiedy opisuje historie powstawania poszczegolnych utworow, ale nie wiadomo czy by?oby tak gdyby udzielal tylu wywiadow co sw.
Jednak bycie ''mesjaszem rocka progresywnego'' to setki wywiadow wiecej niz istnienie w swiecie muzycznym jako ''wokalista no-man'', bo ciezko tu mowic o wokaliscie skoro 90% pomyslow na cala ostatnia plyte sam napisal.
Szkoda bo np czytajac recenzje w ktorych mozna wyczytac ze steven wilson stworzyl wspaniala aranzacje do ''only rain'' idzie sie zlapac za g?owe.
Pomysly Tima ktore sa przypisywane Stevenowi to troche tak to pisanie o ktorym bylo w wyzej zapostowanym wywiadzie, gdzie gwiazdka placi za gotowy material iprzypisuje go sobie. Z ta roznica ze oczywiscie Wilson niczego sobie nie przypisuje a role pieniadzy przewjmuje tutaj jego niewatpliwa s?awa w rockowym ?wiatu i postrzeganie go jako boga i geniusza.
Nie ukrywam ze SW jest jednym z moich ulubionych muzykow lecz tak jak wiekszosci forum (przynajmniej tak zauwazylem) chyba przeszlo mi to ogromne uwielbienie a to glownie przez to co ostatnio ze swoimi najlepszymi projektami pan bosy wyczynia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #no-man# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group