Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Steven Wilson - Wszystkie Cover Version, warto kupi??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #pozosta?e projekty#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szlachtus
ma gadane


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 534
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 19:46    Temat postu: Steven Wilson - Wszystkie Cover Version, warto kupi?? Odpowiedz z cytatem

Witam jak zwykle serdecznie Wink Mam pytanie, czy kto? ju? posiada w oryginale wszystkie p?ytki cover version?? Warto zakupi? to wydawnictwo? Jak si? ma sprawa z jako?ci? materia?u itp, ciekawi mnie to pude?ko które zosta?o wydane wraz z ostatnim szóstym coverem, czy kto? co? wie na ten temat, warte to jest tych prawie 150z? licz?c oczywi?cie wszystkie p?yty??
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jednym z tych, którzy nabyli wszystkie CV za jednym razem (z okazji CV VI) i musz? przyzna?, ?e jest to jedno z lepszych wydawnictw SW. Kupuj ?mia?o Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

150 za wszystkie CV to nie jest duzo. Ja mam kupowane osobno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SmartKideo
ma gadane


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 903
Skąd: stamt?d

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te? mam osobno kupione i te? polecam
aczkolwiek p?yty mam w pude?kach plastikowych (przezroczystych, tak wychodzi?y osobno, jedna by?a w kopertowej folii)
troszk? mnie dra?ni kopertowo?? a'la winyle (cd si? rysuj? Sad )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Szlachtus
ma gadane


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 534
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi?ki wielkie za pomoc Very Happy Zamówione ju? w rock serwisie Smile Jutro paczka powinna do mnie dotrze? Smile Jak wróc? wieczorem z pracy to si? pochwal? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szlachtus napisał:
Jutro paczka powinna do mnie dotrze? Smile


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szlachtus
ma gadane


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 534
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No powinna, poniewa? ju? dosta?em informacj? ?e zamówienie zosta?o wys?ane Wink Tak?e teraz tylko czekam na kuriera i b?dzie wieczór z Cover Version by SW Smile Dokupi?em sobie na deser jeszcze Coma Divine 2CD, mam nadziej? ?e nie zawiod? si? jako?ci? tego koncertu Wink Brzmi ju? super z mp3, mam nadziej? ?e w oryginale b?dzie jeszcze lepiej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
blade loki
bywalec


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 283
Skąd: MMz/WWa

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szlachtus napisał:
Dokupi?em sobie na deser jeszcze Coma Divine 2CD, mam nadziej? ?e nie zawiod? si? jako?ci? tego koncertu Wink


mówisz o TYM SAMYM Coma Divine i TYM SAMYM rock serwisie, o którym ja my?l?? Zamówi?am "CD" 21 lipca i od tamtej pory regularnie raz na tydzie? dostaj? radosnego maila z bok, ?e w tej chwili nie maj? na stanie, ale czyni? wszystko by j? zdoby?.
WTF?? Maj? to w ko?cu czy nie Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja w RS kupi?em tylko bilet na Wroc?aw Razz
Jak si? zaopatrza? w PT to raczej polecam TU, spory wybór (zw?aszcza dla fanboyów Bass Communion).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
blade loki
bywalec


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 283
Skąd: MMz/WWa

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
Dlatego ja w RS kupi?em tylko bilet na Wroc?aw Razz
Jak si? zaopatrza? w PT to raczej polecam TU, spory wybór (zw?aszcza dla fanboyów Bass Communion).


Za du?o to kolega Dawka nie oferuje w dziale PT kombinuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak co? b?dziesz chcia? sprowadzi? to Ci sprowadzi, mysl?, ?e szybciej od RS. O solowym Stefanie nie wspominaj?c. A Coma Divine widywa?em ju? chyba wsz?dzie, nawet w Mendia Marktach i Empikach. Wystarczy ruszy? dupe z chaty Razz
Z reszt? RS to nic, 5 lat temu zamówi?em p?yt? w sklepie xxxxx i przesy?ka nie dotar?a po dzi? dzie? (o ile w ogóle kto? ja wys?a?) Very Happy Na szcz??cie by?a za pobraniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
blade loki
bywalec


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 283
Skąd: MMz/WWa

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
Ale jak co? b?dziesz chcia? ...

chcia?a Very Happy
Hien napisał:
Wystarczy ruszy? dupe z chaty Razz

ekhmm ty?eczek Very Happy

jak si? cz?owiek po?aszczy? na darmow? dostaw? w RS, to teraz ma Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O pardon Very Happy
Te Blade Loki mnie zmyli?y (chocia? równie? dobrze mog?em pomy?le?, ?e pisz? 2 osoby Laughing), nie wiem czemu.
Ja p?yty PT kupowa?em wcz?sniej na Allegro. Jak cz?owiek cz?sto zagl?da to nawet mo?e kupi? oryginalne, nie zepsute przez Bosego "Stupid Dream" (za rozs?dn? cen?) czy oryginalne, numerowane "Recordings" (za mniej rozs?dn? cen?).
Poczekaj a? zachce ci si? zamawia? z Burning Shed Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nierychliwo?? rockserwisu jest wr?cz legendarna. Kiedy? mi sprowadzali ok. 2 mies. p?yt? King Crimson (a chwal? si?, ?e maj? z DGM specjaln? umow?). Przyzwyczai?em si? do tego, dlatego robi? tak, ?e jak na przyk?ad wiem, ?e za dwa miesi?ce b?d? mia? kas? na wi?kszy zakup p?ytowy, to zamawiam p?yty, czekam te dwa miesi?ce i nie wnikam, jak im tam idzie (tym samym, nie irytuj? si? ich . I z regu?y po tych dwóch miechach, jak ju? realizuj?, to tak 90% jest sprowadzone.

Teraz tylko mnie irytuj?, bo zamówi?em sobie KC In The Wake Of Poseidon i Islands 40th Anniversary i co tydzie? przysy?aj? mi powiadomienie, ?e nie sprowadzili, ?e bo jeszcze nie by?o premiery. A wiem, ?e nie by?o, bo w pa?dzierniku b?dzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szlachtus
ma gadane


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 534
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to panowie was zaskocz?, mnie RS nigdy jeszcze nie zawiód?, i teraz jest podobnie Smile W niedziel? z?o?y?em zamówienie, w poniedzia?ek zosta?o wys?ane, i dzisiaj ju? otrzyma?em paczk? Smile Zaraz b?d? rozpakowywa? i b?d? si? dzieli? miejmy nadziej? radosnymi informacjami na temat Cover Version i Coma Divine Very Happy

Panowie zwracam honor, jest Cover Version, i wygl?da to na prawd? ciekawie, brawo za takie nieco "inne" wykonanie tak?e jestem bardzo zadowolony Smile Natomiast co do Coma Divine, nie otrzyma?em jej Neutral mimo ?e pisze i? jest jest ta p?yta na magazynie, w dodatku za ni? normalnie zap?aci?em a mi jej nie przys?ali. Ju? napisa?em maila o co chodzi, bo czuj? kurde si? oszukany...


Ostatnio zmieniony przez Szlachtus dnia Wto Sie 31, 2010 19:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #pozosta?e projekty# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group