Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Coma
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Faun
bywalec


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: ?yrardów

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 11:15    Temat postu: Coma Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw jak zapatrujecie si? na twórczo?? tego polskiego zespo?u.
_________________
Give me the freedom to destroy,
Give me radioactive toy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ju? po raz drugi przytocz? tego samego posta. Kto? kiedy? na CfO napisa?, ?e Coma jest bezkonkurencyjna, gdy? wystarcz? tylko 4 sekundy, ?eby stwierdzi?, ?e mamy do czynienia z ?enad?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy poszuka? na forum by si? dowiedzie? jak zapatruj? si? forumowicze na "tfurczo??" tego zespo?u Mr. Green Laughing
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ?eby jeszcze za?mieca? tym syfem dzia? o pi?ce i piciu Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Faun
bywalec


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: ?yrardów

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damn... chyba musz? znale?? w internecie tutorial korzystania z funkcji "szukaj". aargh!

ninu?, wiem, przesadzi?em. Fak.
Temat zatem do wykopania w najczarniejsze czelu?cie forumowej otch?ani.

__________
EDIT:
W sumie znalaz?em par? wzmianek i faktycznie jest nieciekawie...

To s?uchajcie tego:

Pu?ci?em jednemu basi?cie PT - Don't Hate Me. Wed?ug mnie utwór genialny, magiczny... po prostu mi?kn? ju? przy pierwszych d?wi?kach.
Kole? przes?ucha? z min? wa?niaka po czym stwierdzi?... uwaga przygotujcie si? na najgorsze...





























?E TO BRZMI JAK COMA!!!!!!!!! aargh!
_________________
Give me the freedom to destroy,
Give me radioactive toy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SmartKideo
ma gadane


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 903
Skąd: stamt?d

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja si? ciesz? ?e mój siostrzeniec s?ucha Comy, Linkin Park, Nickelblack itp
czy ka?dy z was zaczyna? sw? przygod? z muzyk? od "ambitnych" twórców?
?miem w?tpi?, dlatego nie pluj? jadem na Come itp, bo wiem ?e od czego? trzeba zacz?? (dobrze ?e od tego, a nie dajmy na to: Bayer Full czy Dody lub innych Ich Troje)
powolutku podrzucam siostrze?cowi "ambitniejsz?" muz?, by? mo?e si? wci?gnie a by? mo?e nie, nie b?d? go zmusza? bo ka?dy ma inny gust
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Faun
bywalec


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: ?yrardów

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo m?dry post kolego.
Zastanawiam si? jednak dlaczego tak nie trawi si? Comy... zazwyczaj jedynym argumentem jest "bo tak". Ci?gnijmy dyskusj? bo jestem ciekaw. Twisted Evil
_________________
Give me the freedom to destroy,
Give me radioactive toy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co, ?e lepiej zaczyna? muzyczn? przygod? od Comy ni? Bayer Full? Nie powiedzia?bym Smile
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pora na mój coming out: lubi? Com?.
Powiem wi?cej: mam p?yty, by?em na kilku koncertach.

Muzycznie, uwa?am, jest bardzo dobrze. Ale to wiadomo - kwestia gustu. W ka?dym razie wydaje mi si?, ?e trza mie? nieco zaburzone poczucie estetyki, by nie lubi? utworu "Zaprzepaszczone si?y..."

Teksty rzeczywi?cie bywaj? pretensjonalne i m?tne oraz nieraz dotycz? problematyki gimnazjalistek. Zachowanie sceniczne Roguckiego tak?e jest irytuj?ce.

Czasami mam wra?enie, ?e niech?? do Comy wynika ze swoistej mody. Dodatkowo pewnie te? z tego, ?e odnie?li za du?y sukces i cz??? osób mniej lub bardziej pod?wiadomie skierowa?a si? przeciw "etablishmentowi" z du?ej wytwórni. Chodzi mi o to, ?e gdyby byli tak popularni jak Riverside (tu i ówdzie zauwa?alni, raz na rok kilkunastokoncertowa trasa po Polsce ze ?redni? widowni? 500 osób, generalnie jednak zespó? poza mainstreamem), to nikomu by nie wadzili. Co najwy?ej wtedy by by?o: ot, kolejny zespó?, który mi jako? szczególnie nie odpowiada (chocia? kilka kawa?ków mo?e by?). A tak na d?wi?k Coma wpada si? w histeri?. W sumie to si? nawet nie dziwi? swojej znajomej, która par? lat temu zaliczy?a Com? przy okazji 5 ró?nych festiwali w ci?gu 2-3 m-cy. Rzeczywi?cie, porzyga? si? mo?na.

Jeden z moich znajomych powiedzia?, ?e Com? lubi jedynie Kaczkowski i ja. Przynajmniej jestem w dobrym towarzystwie.

[ Dodano: Wto Pa? 19, 2010 0:08 ]
Smart, ja zaczyna?em od Turnaua i Czajkowskiego. Czyli co? Mój gust ma tendencj? spadkow??
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubi?em (mo?na nawet powiedzie?, ?e by?em fanem) Come za czasów kidy demówka z kawa?kami z pierwszej p?yty, kr?zy?a po liceum. Z 8 lat temu to by?o. Fakt, ?e i mo?e wtedy bardziej pod target podchodzi?em Laughing ale muzyka mi si? podoba?a.
Druga p?yta tez nie by?a najgorsza ale trzeciej nie przetrawi?em, wy??czy?em po chyba trzecim czy czwartym, bezsensownym skicie.
Teksty Roguckiego mnie nigdy nie rusza?y, takie co? mo?na napisa? rzucaj?c losowo wyrazami ze s?ownika.
By?em na jednym koncercie (5 lat temu, mia? by? wydany na dvd ale oprawa wizualna wysz?a jak gówno) i uwa?am, ?e to by? dobry koncert. Pono? teraz jest znacznie gorzej a ja i mój portfel, jakos nie mamy ch?ci si? o tym przekonywa?.
Cos dziwnego si? sta?o z tym zespo?em.
Teraz koncert symfoniczny a za rok co? Duet Roguckiego z Markowskim?
Coma to mi?e wspomnienie z lat kiedy mia?o si? d?ugie w?osy i chodzi?o do liceum, teraz... chyba ju? po?o?y?em na nich lache.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faun napisał:
Pu?ci?em jednemu basi?cie PT


Znaczy, ?e Colin uwa?a, ?e PT gra jak Coma?
_________________
dissing SW, simply


Ostatnio zmieniony przez Pieniek dnia Wto Paź 19, 2010 0:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o k...., Pieniek u?y? emoty Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, zapomnia?em si?. Embarassed Ju? to poprawi?em.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stokrotka
CfO maniak


Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1010

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój m?? mówi, ?e Coma jest dobra do samochodu, ?eby nie zasn?? i ja si? z nim zgadzam. Ich muzyka jest bardzo wtórna, jak to mawia jeden z adminów "nic od siebie", poza tym paralityczny ruch sceniczny wokalisty jest obrzydliwy... Ale z drugiej strony patrz?c jest to zespó? który na polskie warunki osi?gn?? sukces pokroju Dody i Feela, a jakby nie patrze?, graj? rocka co ju? umar? pono?... wiec gratulacje za to, ?e nie musz? sta? przy maszynie, ?eby si? utrzyma?. ?yj? z tego, co lubi? robi?, ka?dy by tak chcia? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SmartKideo
ma gadane


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 903
Skąd: stamt?d

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniek napisał:

Smart, ja zaczyna?em od Turnaua i Czajkowskiego. Czyli co? Mój gust ma tendencj? spadkow??


a czy ja napisa?em gdzie? ?e Turnau czy Czajkowski to Bayer Full i Doda? no chyba ?e ich równasz ze sob? Smile
poza tym pisa?em ?e mój siostrzeniec leci od nieco mniej "ambitnej" muzy (cho? to mo?e mi si? tak wydawa?)

ja zaczyna?em od King Crimson, Led Zeppelin, Deep Purple itp po to by w podstawówce si?gn?? po mniej ambitne rzeczy typu Iron Maiden czy Europe
i dla mnie ten Europe to taka moja "Coma" (do dzi? mam sentyment, a co)
na koncercie Comy by?em z moj? ?on? bo si? jej podoba (rozumiem j?, przecie? ma?o kto wytrzyma s?ucha? KC ca?y dzie? Razz )
zreszt? ja sam lubi? przy czytaniu lub gotowaniu pierwsz? p?yt? w??czy? (i czasem znajduj? tam jednak do?? dobre teksty)
Coma, dla mnie, to taki polski ubo?szy A Perfect Circle by nie rzec Tool (ju? si? nastawiam na kopniaki Smile ) przynajmniej w takiej stylistyce chc? gra? i ja to tak odbieram

ja si? zgadzam z przedmówcom ?e Coma dosta?a kopy od "os?uchanych" czasem z czystej zazdro?ci polskiej (czyli o ch?opaki co? graj? i s?ycha? ich a taki Riverside to tylko ma?e koncerciki, zatem komercha komercha powiesz? par? psów i bed? trendy)
no przecie? nikt na si?e do s?uchania Comy nie zmusza

(btw w mojej okolicy od "ziomków czy tam krajan" Brodka dostawa?a od dziw i kur itp
tylko za to ?e (uwaga): wygra?a Idola (czy co tam to by?o)
nawet jej znajomi z czystej zazdro?ci ?e do czego? dosz?a, robili jej za plecami
a ?e dziewczyna, ma kawa? g?osu, to ju? by?o nie wa?ne (nie moja to stylistyka ale nie b?d? jej tego odbiera?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group