Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Barbieri / Hogarth - Not The Weapon But The Hand
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #pozosta?e projekty#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
let_there_be_rock
ma gadane


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 581
Skąd: Z Zadupia

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przynajmniej nie ma gadania o winylach, upadaj?cej kulturze s?uchania albumów, itd.


Dobrze, ?e Steven te tematy porusza. Ma naprawd? sporo racji w tej kwestii.
_________________
"There is only one movement and that is perpetual motion" Francis Picabia 1912
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak troch? zbocz? z tematu. Warto pos?ucha? "Ice Cream Genius" ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma momenty, daleko od Marillion to si? Ejcz na tej p?ycie nie oddali?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DarkMoonlight
bywalec


Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 156
Skąd: Nowy S?cz

PostWysłany: Pią Lut 24, 2012 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redbox napisał:
Jedyna rzecz, która mi nie pasuje to "Only love will make you free". Po prostu nie jestem w stanie tego w ca?o?ci przes?ucha?.

A dla mnie to jeden z lepszych numerów na tym albumie. Taki w stylu Petera Gabriela. Wg mnie na Not The Weapon But The Hand nie ma s?abego kawa?ka. Ca?o?? jest po prostu mega dobra mega mi?a dla ucha.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Only Love najlepszy na p?ycie. I Chris gra Smile
W ogóle to p?yta roku dla mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aki
nowicjusz


Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 37

PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
W ogóle to p?yta roku dla mnie.

Dla mnie te?. Od czasów ((Speak)) ?adna p?yta nie sprawi?a mi tyle przyjemno?ci, genialny klimat 10\10.
_________________
They can plead and beg
But don't let them fix your head
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Sro Lut 29, 2012 2:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mia?em czasu jako? super si? ws?ucha?, ale p?yta ?wieta. Bardzo mnie rusza pocz?tek i koniec albumu. Rysiek daje rad? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marek-Browarek6
nowicjusz


Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 02, 2012 2:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

["Hien"]Ma momenty, daleko od Marillion to si? Ejcz na tej p?ycie nie oddali?.[/quote]

To akurat nie ma ?adnego znaczenia chocia? mo?na z Twoim stwierdzeniem podyskutowa?. Dla mnie to fantastyczna p?yta i od co najmniej dwóch tygodni s?uchami tego w samochodzie ( i nie tylko!) Smile

[redbox"]Tak troch? zbocz? z tematu. Warto pos?ucha? "Ice Cream Genius" ?[/quote]

Kocham H i Marillion z Jego wokalem , mam ICG podpisane przez H i moim zdaniem to co zmajstrowali panowie Barbieri i H bije na g?ow? wszystkie wersje Ice Cream Genius czy to wersji podstawowej czy te? z bonusami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pią Mar 02, 2012 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale pisa?em o "Ice Cream Genius" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kwarc
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 278
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P?yta zdecydowanie nie na jeden raz, aby odkry? jej wszystkie walory trzeba si? w ni? nie?le ws?ucha?. Za ka?dym kolejnym przes?uchaniem NTWBTH zyskuje u mnie na ocenie. Z pocz?tku my?la?em, ?e poza fajnym klimatem kr??ek nie oferuje nic ponadto. Dzi? ju? wiem, ?e si? myli?em.

Tutaj moja recenzja: http://progressive-bolt.pl/component/k2/item/1318-steve-hogarth-richard-barbieri-not-the-weapon-but-the-hand.html
_________________
http://progressive-bolt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 2:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Recenzja super, ale nie zgodz? si? z dwiema kwestiami.
Sprawa wokalu Ejcza. Nie wydaje mi si?, mimo wszystko, aby kamuflowa? brak pomys?ów. Brzmi to raczej na ?wiadomy eksperyment (bo i taka jest ta p?yta), nie zapominajmy, ze do takiej muzyki Hogarth jeszcze nie ?piewa?.
"Starczy"g?os w zwrotkach "Only Love..." doskonale kontrastuje z melodyjnym refrenem, podobnie du?e wra?enie robi recytowane niemal "Your Beautiful Face". Mnie si? to podoba bo takiego Ejcza jeszcze nie zna?em i nie ukrywam, ?e jestem mi?o zaskoczony jego wokalem na tej p?ycie. Za?o?? si?, ?e na nowej p?ycie Marillion, która wyjdzie w tym roku, znowu wróci ten roz?piewany, melodyjny Hogarth jakiego wszyscy znamy (i oczywi?cie kochamy Wink). Ryszard te? mnie z reszt? zaskoczy?, bardzo tu ma?o jego charakterystycznym analogowych "?widrów". Panowie oddalili sie od macierzystych zespo?ów jak najdalej i mo?na si? tylko z tego cieszy?.
Wiadomo jak tego typu kolaboracje lubi? brzmie?, jak niezdrowa mieszanka dwóch zespo?ów, które nie maj? ze sob? nic wspólnego. Tu jest inaczej.
Inna sprawa, ?e nie nazwa?bym te? tej p?yty niszow?. Oczywi?cie mainstream tu nie jest i raczej o komercyjnym sukcesie mówi? nie mo?na, nawet z teledyskiem promocyjnym do "Naked" (IMO wyj?tkowo s?abym i moim zdaniem zupe?nie nietrafionym je?li chodzi o klimat), ale my?l?, ?e nie tylko fani Porcupine i Marillion siegn? po t? p?yt?.
Ja nie potrafi? odnale?? w niej ?adnych wad, dawno ju? nie s?ysza?em albumu wobec, którego by?bym tak bezkrytyczny. To mia?a by? taka sobie ciekawostka w oczekiwaniu na nowe PT a tu niespodzianka. P?yta roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marek-Browarek6
nowicjusz


Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
Recenzja super, ale nie zgodz? si? z dwiema kwestiami.
Sprawa wokalu Ejcza. Nie wydaje mi si?, mimo wszystko, aby kamuflowa? brak pomys?ów. Brzmi to raczej na ?wiadomy eksperyment (bo i taka jest ta p?yta), nie zapominajmy, ze do takiej muzyki Hogarth jeszcze nie ?piewa?.
"Starczy"g?os w zwrotkach "Only Love..." doskonale kontrastuje z melodyjnym refrenem, podobnie du?e wra?enie robi recytowane niemal "Your Beautiful Face". Mnie si? to podoba bo takiego Ejcza jeszcze nie zna?em i nie ukrywam, ?e jestem mi?o zaskoczony jego wokalem na tej p?ycie. Za?o?? si?, ?e na nowej p?ycie Marillion, która wyjdzie w tym roku, znowu wróci ten roz?piewany, melodyjny Hogarth jakiego wszyscy znamy (i oczywi?cie kochamy Wink). Ryszard te? mnie z reszt? zaskoczy?, bardzo tu ma?o jego charakterystycznym analogowych "?widrów". Panowie oddalili sie od macierzystych zespo?ów jak najdalej i mo?na si? tylko z tego cieszy?.
Wiadomo jak tego typu kolaboracje lubi? brzmie?, jak niezdrowa mieszanka dwóch zespo?ów, które nie maj? ze sob? nic wspólnego. Tu jest inaczej.
Inna sprawa, ?e nie nazwa?bym te? tej p?yty niszow?. Oczywi?cie mainstream tu nie jest i raczej o komercyjnym sukcesie mówi? nie mo?na, nawet z teledyskiem promocyjnym do "Naked" (IMO wyj?tkowo s?abym i moim zdaniem zupe?nie nietrafionym je?li chodzi o klimat), ale my?l?, ?e nie tylko fani Porcupine i Marillion siegn? po t? p?yt?.
Ja nie potrafi? odnale?? w niej ?adnych wad, dawno ju? nie s?ysza?em albumu wobec, którego by?bym tak bezkrytyczny. To mia?a by? taka sobie ciekawostka w oczekiwaniu na nowe PT a tu niespodzianka. P?yta roku.


Podpisuj? sie pod tym oboma "r?cami" i wszystkimi "3-ma nogami" ??cznie ze ?rodkow? nieznacznie krótsz?Laughing
Spodziewa?em si? , ?e mo?e to by? ca?kiem fajny projekt ale nie my?la?em , ?e b?dzie to co? na tak niesamowitym poziomie. Jest w tej muzyce tak wiele obrazów jak u najwi?kszych mistrzów malarstwa i tylko obawiam si? , ?e geniusz twórców jak zwykle zostanie dostrze?ony i doceniony dopiero po Ich ?mierci... Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nedved
ma gadane


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 863
Skąd: Cz?stochowa/Kraków

PostWysłany: Sob Mar 31, 2012 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysponuje kto? linkiem do tej p?yty?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Tlen
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.burningshed.com/store/kscope/product/272/3511/
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SmartKideo
ma gadane


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 903
Skąd: stamt?d

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehehehehe ci?ta riposta Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #pozosta?e projekty# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group