Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Dream Theater - Kraków hala "Wis?a" 28.VI.2002

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #moje wielkie koncerty#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jabba
bywa


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 75
Skąd: moherowo - Toru?

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2005 15:44    Temat postu: Dream Theater - Kraków hala "Wis?a" 28.VI.2002 Odpowiedz z cytatem

hmmm. jako stary fan DT by?em strasznie napalony na ten koncert. zacz??o sie fajnie tzn. od kliniki gitarowej Petrucciego, mistrz pokaza? klas?!!! Very Happy niestety kiedy by?em juz na miejscu koncertu, w hali "Wi?le"i zabrzmia?y pierwsze d?wi?ki muzyki Dreamów, za?ama?em si? Crying or Very sad TRAGEDIA, w ?yciu nie by?em na tak ?le nag?o?nionym koncercie! Pierwszy numer jaki zagrali to by?o "Glass Prison", niestety s?ycha? by?o jeden wielki jazgot Sad i tak przez ca?? pierwsz? cz??? koncertu, na drugiej cz??ci poprawi?o si? ale nieznacznie, jestem zawiedziony tym koncertem, ch?opaki zapewne fajnie grali ale nic nie by?o s?ycha? z ich wspania?ej muzyki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Tlen
krolewna



Dołączył: 15 Kwi 2005
Posty: 2

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2005 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh...Dream Theater bylo dawno a teraz zyjemy rewelacyjnym koncertem POrcupine Tree w Bydgoszczy co nie:) kurcze cos niesamowitego..juz pierwsze dzwieki zapowiadaly kapitalne show!
bisowali raz ale pozadnie zagrali tak oczekiwany przeze mnie utorek "shesmovedon" odplynelam...zyje koncertem i jeszcze przez dlugi czas bede nim zyc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #moje wielkie koncerty# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group