Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree

Wywiad z Gavinem! bez powiększania penisa!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Hien
Site Admin

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 18:24    Temat postu: Wywiad z Gavinem! bez powiększania penisa! Odpowiedz z cytatem

Sorry za głupią nazwę tematu, ale boty tak tu nasrały, że ciężko się tutaj odnaleźć.

http://somethingelsereviews.com/2013/06/19/dont-worry-porcupine-tree-will-return-despite-slew-of-solo-projects-gavin-harrison-remains-upbeat-about-things/

Fajny wywiad z Gavinem, abstrahując od informacji na temat Dead Tree, Gavin gada o ciekawych sprawach (np. o tym, że próbował grać na trąbce) i generalnie wychodzi na mniejszego buca niż zazwyczaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

''Porcupine Tree will return.''
Jakoś nie tęsknie.
A co do samego Gavina to nigdy nie czytałem/oglądałem wywiadów z nim i wciąż nie bardzo mam na to ochote
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tęsknię, bo w tym co mówi Gavin jest sens.
Od dłuższego czasu byłem już mocno znużony stylistyczną repetycją albumów PT (i ogólnie tym jak się ona prezentowała), ale prawda jest taka, że Stefan potrzebuje bata. Jak wiemy "Raven" nie jest jego najlepszą płytą i nie ukrywam, że nawet do "Deadwinga" wracam ostatnio częściej niż do ostatniej solówki (Sialoł!). Z przerwy PT wynika trochę dobrego bo w końcu wyszło "Not The Weapon" i "Man Who Sold..." (które mnie się bardzo podoba). Colin też nie musi się wstydzić "PVZ" chociaż na płycie z Durantem i na Metallic Taste Of Blood panowie już trochę przynudzają.
Czekam aż te wesoły składniki znowu znajdą się w jednej zupie i zaprezentują coś w zupełnie innym stylu, ale z TYMI elementami - syntki Rysia, fretless Colina, niech już nawet będzie twarde granie Gavina.
Ostatnio słuchałem sobie Memories Of Machines i przy "Lucky You Lucky Me" złapała mnie potworna nostalgia kiedy Stefan wypłynął ze swoją solówką.
Jak ja już dawno nie słyszałem jego grającego solówkę.
Na Ravenie praktycznie ich nie ma. Za tym tez tęsknię.
ALE oczywiście PT to PT, wcześniej czeka nas jeszcze no-man i o ile tutaj moja tęsknota sięgnęła zenitu, tak jestem pełen obaw o nową płytę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie kazda wieść o no-man powoduje przyśpieszone bicie serca.
Jako ze nie mogłem byc na ostatnim koncercie to marzy mi się kolejna trasa po wydaniu nowego albumu Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytaj wywiady z Timem, człowiek jest dosyć wylewny i trochę jak Stefan lubi wybiegać w przyszłość i opowiadać o planach, których realizacja jest jeszcze w polu. Są plany koncertowe na 2014 rok, jeżeli taka trasa się odbędzie to myślę, że możemy być w 100% pewni wizyty u nas, zwłaszcza po tym jakiego Tymoteusz dostał speeda po Krakowie.
Do tej pory uważam, że koncert no-man był najlepszym koncertem na jakim byłem do tej pory (a minęło już trochę czasu), nawet gdyby mieli zagrać jeszcze raz to samo i tak samo, to jestem gotowy zobaczyć to kilka razy.
Live band no-man zdaje egzamin w 100%.
Co mnie martwi w kwestii nowej płyty (a o czym już pisałem wielokrotnie) to wkład Wilsona. Ile będzie tego wkładu?
Tim chwali się na blogu, że byli już w studiu (oczywiście bez Stefana) i nagrali 5 lub 6 nowych numerów, które być może znajdą się na nowej płycie n-m. De facto, są to nagrania Samuel Smiles (- Pete Chilvers, + Steve Bingham i Andy Booker) i o ile "World of bright futures" zrywa papę z dachu to jest to zupełnie inny kosmos niż no-man. To jest dosyć duża zmiana kiedy przez ostatnie 17 lat był to projekt dwuosobowy + gościnne występy, a teraz nagle jest to 7 osobowy zespół, w którego sesjach nagraniowych (póki co) nie bierze udziału jedna z dwóch najważniejszych osób. Może biadolę jak baba z miesiączką, ale zastanawiam sie co z tego wyjdzie i ile będzie no-mana w no-manie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też sie nad tym zastanawiałem.
Stefek widac ma inne priotytety i no-manik stanie sie dla niego tym czym blackfield (chociaz pewnie nie zerwie oficjalnie z no-man) czyli bedzie dojezdzal i dogrywal swoje partie do juz gotowych kompozycji.
Wielka to szkoda bo ja zawsze wyobrazałem sobie no-man jako 50% Tim i 50% Steven. A sama mysl o no-manie jako zespole mnie niepokoi...
Ten ''organiczny'' no-man ze schoolyard ghosts jest spoko ale zdecydowanie wolalbym ten ambientowy/elektroniczny choc oczywiscie wiem ze to juz niemozliwe.
W kazdym razie koniec offtopa bo tutaj temat oGavinie
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Gavinie ja już więcej do powiedzenia nie mam.

Natomiast jestem pewien, że aż tak źle nie będzie jak z Blackfield.
Są ku temu powody. Po pierwsze Blackfield ma BARDZO określoną stylistykę. Aviv jest zakochany w idei 3minutowych popowych hymnów. Owszem, z odrobiną bardziej ambitnych eksperymentów, ale to nadal bardzo wąskie pole muzyczne, w którym Stefan się obecnie nie potrafi odnaleźć. No-man to co innego. SW powiedział przy okazji promowania Storm Corrosion, że są tylko dwaj muzycy, z którymi współpracował, z którymi mógł muzycznie zrobić dosłownie wszystko - Mikael Akerfeldt i Tim Bowness. I to ratuje no-man. Stefan może (prędzej czy później) wbić do Tima i powiedzieć "mam tu parę fajnych kawałków, które mogą wypalić na płycie no-man, są w kompletnie pojebanym stylu, ale wiem że, my możemy ukręcić z tego bata". SW sam mówił, że "maybe I'll do some writing with Tim Bowness this year" więc liczę cały czas, że tego writingu będzie więcej niż na SG. Bo odgrzewanie cudzych kotletów (jak Mixtaped, Beautiful Song You Should Know czy Couting) to nie do końca no-man, nawet jeśli utwory są znakomite.
Natomiast sam fakt no-mana zespołowego mnie aż tak nie przeraża, nie dopóki ostatnie słowo będą mieli Tim i Wilson. W końcu w czasach Flowermouth to był niemal zespół, Tim, Stefan i Ben + Silas i Chris Maitlandowie. Może właśnie czas aby odświeżyć trochę organiczną formułę, ale Stefan musi być w 100% zaangażowany w ten proces, inaczej będzie kupa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agher
CfO Beton

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zasadzie PT powróciło w nowej solówce Gavina, więc można powiedzieć, że poniekąd chłop miał racje..
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Transmission 6.1
ma gadane

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech no tylko Gavin skończy z KC a ruszy w trasę promującą jego nowy album. Zaprosi Colina, Richarda i Wesleya na gitarę i wokal i uzyskamy coś bardziej Wilsonowego od HTC Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio podrzucaliśmy sobie z Redboxem filmiki z cliników Gavina.
Np

https://www.youtube.com/watch?v=XUA_n04C1bs

wystarczy żeby zgarnął Colina, Ryszarda i Wesa i mogą grać dla fanów.
SW i jego gitara będą z taśmy.
@Pieniek
Site Admin

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
Np

Guziec wróciła, Liki modem, a Hien widzi w Gavinie ostatnią nadzieję PT.
Co według Apokalipsy miało być następnym znakiem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
faguss
bywa

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wes z Chrisem będą wyć i to bez taśm się obejdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniek napisał:
Hien napisał:
Np

Guziec wróciła, Liki modem, a Hien widzi w Gavinie ostatnią nadzieję PT.
Co według Apokalipsy miało być następnym znakiem?

Musisz publicznie napisać, że czeska Praga to gówno. Wtedy się dopełni.
Agher
CfO Beton

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:

I ja piszący to samo o Bass Communion...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agher napisał:
Hien napisał:

I ja piszący to samo o Bass Communion...

Albo chociaż o Pacific Codex.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: