Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Wywiad z Gavinem! bez powi?kszania penisa!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 19:24    Temat postu: Wywiad z Gavinem! bez powi?kszania penisa! Odpowiedz z cytatem

Sorry za g?upi? nazw? tematu, ale boty tak tu nasra?y, ?e ci??ko si? tutaj odnale??.

http://somethingelsereviews.com/2013/06/19/dont-worry-porcupine-tree-will-return-despite-slew-of-solo-projects-gavin-harrison-remains-upbeat-about-things/

Fajny wywiad z Gavinem, abstrahuj?c od informacji na temat Dead Tree, Gavin gada o ciekawych sprawach (np. o tym, ?e próbowa? gra? na tr?bce) i generalnie wychodzi na mniejszego buca ni? zazwyczaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

''Porcupine Tree will return.''
Jako? nie t?sknie.
A co do samego Gavina to nigdy nie czyta?em/ogl?da?em wywiadów z nim i wci?? nie bardzo mam na to ochote
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja t?skni?, bo w tym co mówi Gavin jest sens.
Od d?u?szego czasu by?em ju? mocno znu?ony stylistyczn? repetycj? albumów PT (i ogólnie tym jak si? ona prezentowa?a), ale prawda jest taka, ?e Stefan potrzebuje bata. Jak wiemy "Raven" nie jest jego najlepsz? p?yt? i nie ukrywam, ?e nawet do "Deadwinga" wracam ostatnio cz??ciej ni? do ostatniej solówki (Sialo?!). Z przerwy PT wynika troch? dobrego bo w ko?cu wysz?o "Not The Weapon" i "Man Who Sold..." (które mnie si? bardzo podoba). Colin te? nie musi si? wstydzi? "PVZ" chocia? na p?ycie z Durantem i na Metallic Taste Of Blood panowie ju? troch? przynudzaj?.
Czekam a? te weso?y sk?adniki znowu znajd? si? w jednej zupie i zaprezentuj? co? w zupe?nie innym stylu, ale z TYMI elementami - syntki Rysia, fretless Colina, niech ju? nawet b?dzie twarde granie Gavina.
Ostatnio s?ucha?em sobie Memories Of Machines i przy "Lucky You Lucky Me" z?apa?a mnie potworna nostalgia kiedy Stefan wyp?yn?? ze swoj? solówk?.
Jak ja ju? dawno nie s?ysza?em jego graj?cego solówk?.
Na Ravenie praktycznie ich nie ma. Za tym tez t?skni?.
ALE oczywi?cie PT to PT, wcze?niej czeka nas jeszcze no-man i o ile tutaj moja t?sknota si?gn??a zenitu, tak jestem pe?en obaw o now? p?yt?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie kazda wie?? o no-man powoduje przy?pieszone bicie serca.
Jako ze nie mog?em byc na ostatnim koncercie to marzy mi si? kolejna trasa po wydaniu nowego albumu Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytaj wywiady z Timem, cz?owiek jest dosy? wylewny i troch? jak Stefan lubi wybiega? w przysz?o?? i opowiada? o planach, których realizacja jest jeszcze w polu. S? plany koncertowe na 2014 rok, je?eli taka trasa si? odb?dzie to my?l?, ?e mo?emy by? w 100% pewni wizyty u nas, zw?aszcza po tym jakiego Tymoteusz dosta? speeda po Krakowie.
Do tej pory uwa?am, ?e koncert no-man by? najlepszym koncertem na jakim by?em do tej pory (a min??o ju? troch? czasu), nawet gdyby mieli zagra? jeszcze raz to samo i tak samo, to jestem gotowy zobaczy? to kilka razy.
Live band no-man zdaje egzamin w 100%.
Co mnie martwi w kwestii nowej p?yty (a o czym ju? pisa?em wielokrotnie) to wk?ad Wilsona. Ile b?dzie tego wk?adu?
Tim chwali si? na blogu, ?e byli ju? w studiu (oczywi?cie bez Stefana) i nagrali 5 lub 6 nowych numerów, które by? mo?e znajd? si? na nowej p?ycie n-m. De facto, s? to nagrania Samuel Smiles (- Pete Chilvers, + Steve Bingham i Andy Booker) i o ile "World of bright futures" zrywa pap? z dachu to jest to zupe?nie inny kosmos ni? no-man. To jest dosy? du?a zmiana kiedy przez ostatnie 17 lat by? to projekt dwuosobowy + go?cinne wyst?py, a teraz nagle jest to 7 osobowy zespó?, w którego sesjach nagraniowych (póki co) nie bierze udzia?u jedna z dwóch najwa?niejszych osób. Mo?e biadol? jak baba z miesi?czk?, ale zastanawiam sie co z tego wyjdzie i ile b?dzie no-mana w no-manie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te? sie nad tym zastanawia?em.
Stefek widac ma inne priotytety i no-manik stanie sie dla niego tym czym blackfield (chociaz pewnie nie zerwie oficjalnie z no-man) czyli bedzie dojezdzal i dogrywal swoje partie do juz gotowych kompozycji.
Wielka to szkoda bo ja zawsze wyobraza?em sobie no-man jako 50% Tim i 50% Steven. A sama mysl o no-manie jako zespole mnie niepokoi...
Ten ''organiczny'' no-man ze schoolyard ghosts jest spoko ale zdecydowanie wolalbym ten ambientowy/elektroniczny choc oczywiscie wiem ze to juz niemozliwe.
W kazdym razie koniec offtopa bo tutaj temat oGavinie
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Gavinie ja ju? wi?cej do powiedzenia nie mam.

Natomiast jestem pewien, ?e a? tak ?le nie b?dzie jak z Blackfield.
S? ku temu powody. Po pierwsze Blackfield ma BARDZO okre?lon? stylistyk?. Aviv jest zakochany w idei 3minutowych popowych hymnów. Owszem, z odrobin? bardziej ambitnych eksperymentów, ale to nadal bardzo w?skie pole muzyczne, w którym Stefan si? obecnie nie potrafi odnale??. No-man to co innego. SW powiedzia? przy okazji promowania Storm Corrosion, ?e s? tylko dwaj muzycy, z którymi wspó?pracowa?, z którymi móg? muzycznie zrobi? dos?ownie wszystko - Mikael Akerfeldt i Tim Bowness. I to ratuje no-man. Stefan mo?e (pr?dzej czy pó?niej) wbi? do Tima i powiedzie? "mam tu par? fajnych kawa?ków, które mog? wypali? na p?ycie no-man, s? w kompletnie pojebanym stylu, ale wiem ?e, my mo?emy ukr?ci? z tego bata". SW sam mówi?, ?e "maybe I'll do some writing with Tim Bowness this year" wi?c licz? ca?y czas, ?e tego writingu b?dzie wi?cej ni? na SG. Bo odgrzewanie cudzych kotletów (jak Mixtaped, Beautiful Song You Should Know czy Couting) to nie do ko?ca no-man, nawet je?li utwory s? znakomite.
Natomiast sam fakt no-mana zespo?owego mnie a? tak nie przera?a, nie dopóki ostatnie s?owo b?d? mieli Tim i Wilson. W ko?cu w czasach Flowermouth to by? niemal zespó?, Tim, Stefan i Ben + Silas i Chris Maitlandowie. Mo?e w?a?nie czas aby od?wie?y? troch? organiczn? formu??, ale Stefan musi by? w 100% zaanga?owany w ten proces, inaczej b?dzie kupa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zasadzie PT powróci?o w nowej solówce Gavina, wi?c mo?na powiedzie?, ?e poniek?d ch?op mia? racje..
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Transmission 6.1
ma gadane


Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 781
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech no tylko Gavin sko?czy z KC a ruszy w tras? promuj?c? jego nowy album. Zaprosi Colina, Richarda i Wesleya na gitar? i wokal i uzyskamy co? bardziej Wilsonowego od HTC Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio podrzucali?my sobie z Redboxem filmiki z cliników Gavina.
Np

https://www.youtube.com/watch?v=XUA_n04C1bs

wystarczy ?eby zgarn?? Colina, Ryszarda i Wesa i mog? gra? dla fanów.
SW i jego gitara b?d? z ta?my.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
Ostatnio podrzucali?my sobie z Redboxem filmiki z cliników Gavina.
Np

https://www.youtube.com/watch?v=XUA_n04C1bs

wystarczy ?eby zgarn?? Colina, Ryszarda i Wesa i mog? gra? dla fanów.
SW i jego gitara b?d? z ta?my.


Guziec wróci?a, Liki modem, a Hien widzi w Gavinie ostatni? nadziej? PT.
Co wed?ug Apokalipsy mia?o by? nast?pnym znakiem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
faguss
bywa


Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 58

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wes z Chrisem b?d? wy? i to bez ta?m si? obejdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniek napisał:
Hien napisał:
Ostatnio podrzucali?my sobie z Redboxem filmiki z cliników Gavina.
Np

https://www.youtube.com/watch?v=XUA_n04C1bs

wystarczy ?eby zgarn?? Colina, Ryszarda i Wesa i mog? gra? dla fanów.
SW i jego gitara b?d? z ta?my.


Guziec wróci?a, Liki modem, a Hien widzi w Gavinie ostatni? nadziej? PT.
Co wed?ug Apokalipsy mia?o by? nast?pnym znakiem?


Musisz publicznie napisa?, ?e czeska Praga to gówno. Wtedy si? dope?ni.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:


Musisz publicznie napisa?, ?e czeska Praga to gówno. Wtedy si? dope?ni.


I ja pisz?cy to samo o Bass Communion...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agher napisał:
Hien napisał:


Musisz publicznie napisa?, ?e czeska Praga to gówno. Wtedy si? dope?ni.


I ja pisz?cy to samo o Bass Communion...


Albo chocia? o Pacific Codex.
_________________
SING TO ME RAVEN
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group