Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Najwi?ksze rotfle Deadwing Tour
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malkavian
ma gadane


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 887
Skąd: Krk

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 15:22    Temat postu: Najwi?ksze rotfle Deadwing Tour Odpowiedz z cytatem

No có?, jakby co to Szef przeniesie Twisted Evil

A temat, wiadomo, momentami by?o bardzo zabawnie. Trzebaby to spisa?, zgodnie z obietnic? Wink

Ju? w CK wytowrzy? si? klimat... robienie tapety ?ciennej ze zdj?? w knajpie, usilne próby zrobienia zdj?? barmankom, has?o "ratujcie kurtki", gdy Cebullowi wyla?o si? piwo. Zabi?o mnie demoniczne stwierdzenie Lin "jestem wy?sza, ha ha ha" No i of coz, Marzenia dusz?ca Malkava...

Podró? pod Hal? obfitowa?a w ci?g?e poszukiwania Arcziego. Potem multum hase? pod sam? Hal? i oczekiwanie na gig. A dalej, "Porcupine Tree" na cztery g?osy z wokaln? wariacj? Arcziego ?ywcem z ?ywotu Briana (uwolnijcie rudolfa czerwononosego renifera! - nie mamy ?udo?fa cze?wononosego ?enife?a Very Happy ). I do tego jeszcze konferansjerka Wilsona przed Trains, gdy po "the next song is from the IA album and it's called..." wrzasn??em Radioactive Toy...

Co? jeszcze? Smile
_________________
i'm in luv ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
lin
bywalec


Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 176
Skąd: krk

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet sie nie moglam podniecic phi ;P
fajne byly teksty ochroniazy w M1 ale wiekszosci niepamietam ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
cebull
bywa


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 75
Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Patrz, normalni ludzie sie schodza, pewnie mysla ze jakas promocja "
w MM Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
wszeborka



Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 2
Skąd: Suwa?ki

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapami?ta?am tylko, jak po tek?cie Steve'a 'this song is from our latest album...' (niekoniecznie dokladnie tak, bo nie pamietam, ale o to chodzilo Razz) ktos przede mna krzykn?? 'Blackfield!' Very Happy co by?o nawet skomentowane przez pana Wilsona Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Ursereg
nowicjusz


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 28
Skąd: Wroc?aw/Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zapami?ta?am tylko, jak po tek?cie Steve'a 'this song is from our latest album...' (niekoniecznie dokladnie tak, bo nie pamietam, ale o to chodzilo Razz) ktos przede mna krzykn?? 'Blackfield!' Very Happy co by?o nawet skomentowane przez pana Wilsona



Co? w stylu
"It's called Deadwing... not Blackfield" Very Happy
_________________
M.M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Ecnelis
nowicjusz


Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 32
Skąd: Cz-wa/Prehory?e

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 19:15    Temat postu: Re: Najwi?ksze rotfle Deadwing Tour Odpowiedz z cytatem

Malkavian napisał:
A dalej, "Porcupine Tree" na cztery g?osy z wokaln? wariacj? Arcziego ?ywcem z ?ywotu Briana (uwolnijcie rudolfa czerwononosego renifera! - nie mamy ?udo?fa cze?wononosego ?enife?a Very Happy)

A to Wy byli?cie, hehe... Porcupine Tree na cztery g?osy by?o doprawdy wyborne. Very Happy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora Tlen
karachay
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 246

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja mo?e tylko wtr?c? rotfla z Blackfield w Bydgoszczy. Podchodzi do mnie po koncercie jaki? facio z biletem czy ok?adk? i d?ugopisem w r?ku i prosz?cym wzrokiem patrzy na mnie. Ja na niego - jak na przyg?upa, ale mia?em ubaw: "A co, a Wy nie jeste?cie z zespo?u?!" - spyta? mnie facio. Kurka wodna, mog?em si? podpisa?, teraz ?a?uj? Laughing Laughing
_________________
SHOW ME KIDNESS SHOW ME BEAUTY SHOW ME TRUTH
Powrót do góry
Zobacz profil autora
indigo blue
CfO maniak


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 1103

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karachay napisał:
To ja mo?e tylko wtr?c? rotfla z Blackfield w Bydgoszczy. Podchodzi do mnie po koncercie jaki? facio z biletem czy ok?adk? i d?ugopisem w r?ku i prosz?cym wzrokiem patrzy na mnie. Ja na niego - jak na przyg?upa, ale mia?em ubaw: "A co, a Wy nie jeste?cie z zespo?u?!" - spyta? mnie facio. Kurka wodna, mog?em si? podpisa?, teraz ?a?uj? Laughing Laughing


LOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

[ Dodano: Nie Kwi 17, 2005 7:28 pm ]
Przypomnia?o mi si? w Bydzi, jak grupka trzech osób zacz??a skandowa? (bodaj?e przed bisami?) :
MA - RILL - ION!! MA - RILL - ION !! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cebull
bywa


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 75
Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na sali, po Anathemie kolezanka chciala sie dopchac do mnie do przodu. Zczail to jej sasiad, i kiedy sie dowiedzial, ze ma taki odwazny plan, zaczal sie wydzierac na caly glos "Kobieta w ciazy !! " I tak, doszla przez caly tlum do samego przodu : )


m@ciek na after party :
leci cos PT, a on z pelna powaga glosu : "ej, ja to juz gdzies chyba slyszalem" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2005 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teksty panów ochroniarzy z M1 rzeczywi?cie by?y wyborne. Wreszcie normalni ochroniarze. Wogóle wszystkie teksty, jakie odchodzi?y w naszym szacownym kó?eczku pod kutrem by?y poprostu niesamowite. Gdyby to nagra? i wys?a? Arturowi Andrusowi na Turniej ?garzy na mur beton wygraliby?my zbiorowo pierwsz? nagrod? Laughing
_________________
Not dissing SW because it's too mainstream
Powrót do góry
Zobacz profil autora
olek
ma gadane


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 654
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2005 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[Bydgoszcz - miejsce pod scen?] Leci utwór 'Trains', muzyka sie wycisza prawie, ze zupelnie do momentu w ktorym oryginalnie ma nastapic klaskanie 'flamenco' (jak to wososh napisal Wink ) a wiec zaczynam klaskac rytmicznie, 2 PANIE (w dojrzalym wieku Smile ) KTORE STALY OBOK MNIE (raczej ?ony fanow niz fanki Smile ) MYSLAC, ZE TO JUZ KONIEC UTWORU ZACZELY KLASKAC 'FINALNIE'. wyszlo to dosc komicznie bo ludzie zaczeli na siebie dziwnie patrzec, a niektorzy to juz wogole nie wiedzieli co sie dzieje Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wososh
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 524
Skąd: KRAKO

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2005 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja rozmowa z Exodusem przed hal? TS: (w tle s?ycha? d?wi?ki próbuj?cej Anathemy)

    e> Chodzi tu sobie basista Anathemy i nikt go nie zauwa?a
    w> Tak?! który to?
    e> heh, no w?a?nie..

tekst Myxo, podczas koncertu. Wilson w scenicznym szale gwiazdorstwa prze?ywa ekstaz? podczas Hatesong. wcze?niej da?em mu Calcium musuj?ce na alergi?...

    m> Wilson za?y? Calcium!

_________________
blue vein crashes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Malkavian
ma gadane


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 887
Skąd: Krk

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2005 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wososh napisał:
moja rozmowa z Exodusem przed hal? TS: (w tle s?ycha? d?wi?ki próbuj?cej Anathemy)

    e> Chodzi tu sobie basista Anathemy i nikt go nie zauwa?a
    w> Tak?! który to?
    e> heh, no w?a?nie..



Laughing Laughing Laughing
poleg?em Very Happy

nie wiem dlaczego ale strasznie rozbawi?o mnie, gdy dowiedzia?em si? ?e Arczi i Maciek szli do nas przez prawie ca? wyst?p Anathemy... Smile
_________________
i'm in luv ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2005 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotfle....
..klaskanie przed g?ow? Malkaviana, to ?e w ci?gu pó? godziny kroczcek po kroczku przesun?? si? i stan?? przedemn? a ja by?em tego nie?wiadom Wink .

i to ze jak wokalista Anathemy rzuci? butelk? w publiczno??...to trafi? we mnie. poczu?em jak zaczyna mi by? mokro [nie w spodniach-na koszulce]. Smile .

Aha. i jeszcze 'kupa-pac' Malkaviana przed wej?ciem i odwieczny strach przed sikaniem na chwile przed/w trakcie koncertu Exclamation Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Malkavian
ma gadane


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 887
Skąd: Krk

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2005 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:
Rotfle....
..klaskanie przed g?ow? Malkaviana, to ?e w ci?gu pó? godziny kroczcek po kroczku przesun?? si? i stan?? przedemn? a ja by?em tego nie?wiadom Wink .


fakt, ?e jestem mniejszy podnosi mi skillsy w zwinno?ci... ale czasem i tak not enough mana Laughing

Crimsoid napisał:
Aha. i jeszcze 'kupa-pac' Malkaviana przed wej?ciem i odwieczny strach przed sikaniem na chwile przed/w trakcie koncertu Exclamation Wink


strach przed sikaniem nie by? mój Wink
_________________
i'm in luv ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group