Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Depeche Mode na narodowym stadionie w Warszawie (25.07.2013)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Je?yk
bywalec


Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 264

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 2:32    Temat postu: Depeche Mode na narodowym stadionie w Warszawie (25.07.2013) Odpowiedz z cytatem

Ani s?owa o DM na forum zw?aszcza podczas wydania nowego kr??ku, ale to pewnie dlatego, ?e wi?kszo?? forum siedzi na Devotees i innych takim podobnym forum, ale ja konta na ?adnych z wspomnianych for nie mam wi?c skorzystam z tutejszego that's right!

No wi?c... zacz??o si? tak gdzie? o 7, 8 rano w autokarze spod Katowic. D?uga droga, chyba z 6, 7 godzin jazdy jak dobrze pami?tam (oczywi?cie nie obesz?o si? bez piwa i fast foodu z Maca). Jaka by?a Warszawa? Nie b?d? si? rozpisywa?. Gor?co w ***, a gdzie nie gdzie spojrza?e? tam rz?dzi?y koszulki z biedrony (?eby nie by? hipster?, sam tak? sobie sprawi?em lol). Dwudziesta co? zacz?? gra? support (band Emmy Whatson czy co?!), zanim wyszli ci d?ugo wyczekiwani.

Zacz??o si?. Zespó? w komplecie na scenie i zacz?li w ko?cu gra?. Na stadionie roi?o si? od kartek "Welcome To Poland". Ogólnie DM w moim odczuciu bardzo w formie, ale ca?? magie psu?a akustyka stadionu, przy którym jak mo?na wywnioskowa? nag?o?nienie ssie, ale wina i tak spada na sam stadion.

Co? od siebie? By?o fantastycznie i zastanawiam si? czy nie pojecha? do ?odzi, a po drodze zahaczy? o Stefana hmm...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedrona zrobi?a koszulki DM? Miazga. Niestety Stefana solowego nie zrobi. Co prawda i na jego p?ytach i w Biedronce spotykamy nisk?, dyskontow? jako??, ale u bosego ceny raczej nie niskie.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nedved
ma gadane


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 863
Skąd: Cz?stochowa/Kraków

PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musieli?my Je?yk jecha? tym samym autokarem Smile

Koszulki z biedronki, rzeczywi?cie by?y wsz?dzie. Ja swoj? zostawi?em w plecaku Wink

Je?li chodzi o wra?enia koncertowe, ani troch? si? nie zawiod?em i te? zastanawiam si? nad ?odzi?. Mo?e jeden minus, dla mnie zmieniona wersja Halo nie umywa si? do orygina?u z Violator.

Przy odrobinie czasu mo?e mi si? uda wyskroba? co? wi?cej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Tlen
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narodowy niestety nie zosta? pomy?lany pod k?tem koncertów. Jak czyta?em relacje po koncertach, polegli tam i Madonna, Beyonce, Coldplay, McCartney (by?em, potwierdzam), a nawet Coma.

Ale po Depeszach czyta?em, ?e by?o akceptowalnie (w dolnej granicy, ale jednak). Znajomy na przyk?ad by? i mówi?, ?e akustyka dla niego by?a akceptowalna (a wymagania ma do?? spore). Przy czym mia? bilet na najdro?sz? stref?. Sam w?a?nie po McCartney'u odpu?ci?em (a mia?em bilet). Za to z dr?eniem serca id? na Watersa.

Do ?odzi za to jad?. Tam jest niez?a hala. Mogliby i w Warszawie tak? wybudowa?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Czw Sie 15, 2013 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hala w ?odzi gówniana pod wzgl?dem akustycznym. Smile Zespó? brzmi dobrze, ale nie s?ycha? tysi?cy dr?cych si? fanów. Smile

Nie ma to jak stary, dobry, poczciwy Spodek.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Je?yk
bywalec


Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 264

PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniek napisał:

Do ?odzi za to jad?. Tam jest niez?a hala. Mogliby i w Warszawie tak? wybudowa?.


My?la?em troch? o tej ?odzi, ale biletów wci?? brak, wi?c dam sobie spokój i celuj? teraz w Prag? (mo?e trafi si? miejsce na p?ycie kto wie).


Nedved napisał:
Mo?e jeden minus, dla mnie zmieniona wersja Halo nie umywa si? do orygina?u z Violator.


Jedyne co mi zaszkodzi?o w tym utworze to wokalne improwizacje Dave'a (nwm czy to przez t? akustyk?, ale rozbrzmia? si? wtedy koszmarny pisk, troch? jakby si? g?o?niki pali?y).

likipiki napisał:
Nie ma to jak stary, dobry, poczciwy Spodek.


Hell yeah!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group