Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Nowy sklep p?ytowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milo
bywa


Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 87
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2013 16:32    Temat postu: Nowy sklep p?ytowy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich

Postanowi?em da? upust pasji kupowania p?yt i otworzy?em sklep p?ytowy. Teraz mog? zamawia? na kartony i ?ona si? nie w?cieka ; )

Zapraszam do odwiedzania mojego sklepu jak i do zakupów. Najlepsze wydania (nic w plastiku), edycje limitowane, kolekcjonerskie, p?yty na winylach i CD. Pomog? uzupe?ni? braki w domowych kolekcjach.

Na dzie? dzisiejszy asortyment stanowi? g?ównie wydawnictwa Burning Shed, Kscope, Inside Out, ale b?dzie si? on powi?ksza? o kolejne wytwórnie i pozycje.

www.pinkmoon.com.pl

pozdrawiam
Mi?osz
_________________
"The ascent to your heaven; spending days in the trees..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2013 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ju? my?la?em, ?e to bot Wink
Fajna sprawa, te? planowalem tego typu przedsi?wzi?cie, ale w formie fizycznie istniej?cego sklepu. W ko?cu si? nie zdecydowalem. Kr?ci si? ten biznes jako??
Bo jednak operujesz towarem, który stanowi konkurencj? dla Rock Serwisu Wink niestety par? osób ju? si? na tym przejechalo. ?ycz? powodzenia i sam ch?tnie co? kupi? bo RS ostatnio lubi lecie? w ch...
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Milo
bywa


Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 87
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kr?ci si? jak zdarta p?yta Wink
A tak na powa?nie to jestem na starcie a swojej niszy szuka? b?d? w edycjach limitowanych w 80% asortymentu. P?yty to moja pasja, na co dzie? zawodowo zajmuj? si? czym? zupe?nie innym.
Mam nadziej?, ?e kilku forumowiczów znajdzie u mnie co? dla siebie i obdarzy zaufaniem. Ciebie zapraszam do "nieszcz?snego" lajkowania FB. To b?dzie mój kontakt ze ?wiatem i tablica og?osze? na wszelkie promocje i inne buy one get one free Wink

[ Dodano: Sro Kwi 16, 2014 9:05 ]
Witajcie

Nieustaj?co zapraszam do mojego sklepu p?ytowego. Stoi tam na pó?ce kilka smaczków. Mo?e ma kto? ochot? na limitowanego No-Man'a albo br?zowo-czarny rarytas spod szyldu Riverside? A mo?e California/Norfolk w wersji deluxe? Zapraszam do przegl?dania zasobów sklepu.

www.pinkmoon.com.pl


_________________
"The ascent to your heaven; spending days in the trees..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora
earendilus
bywa


Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 79
Skąd: Ciele

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcia?em pos?ucha? sobie muzyki ale chyba sobie pójde gips kupi?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po gipsie to polecam rave.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group