Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
P?yty 2014 - oczekiwania/podsumowania/rekomendacje
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 22:31    Temat postu: P?yty 2014 - oczekiwania/podsumowania/rekomendacje Odpowiedz z cytatem

Na co czekam z tych, którzy zapowiedzieli si? wprost.:
KC
...
Tymon z "Polskim gównem" - na dniach mijaj? dwa lata od momentu, kiedy by?em na koncercie w ramach trasy promuj?cej ju? wówczas maj?c? "naprawd? nied?ugo" ukaza? si? p?yt?
...
Chloe Alper - 3 kawa?ki dost?pne w sieci daj? nadziej? p?yty wy?mienitej
Dead Can Dance
Peter Gabriel
Stefan
Anathema
Wojtek Mazolewski/Pink Freud
Mono
Mastodon

Poza tym standardowo Tool i paru innych. Cho?by Grzesio Turnau i The Cinematic Orchestra mogliby si? obudzi?.

Troch? smutne, ?e ju? nie czekam na Archive, mimo ?e ma si? ukaza?. Niestety rozesz?y si? nasze wra?liwo?ci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tool (heh)
no-man (heh)
stefan
Dead Can Dance nagrywa? to ?wietnie. Czekam
Licze na zmartwychwstanie Buriala i poprawe Bonobo i co tam nowego wyda O.S.T.R. bo nowy utwor calkiem jak na niego odmienny.
Moze wreszcie blur. Narazie to tyle bez wi?kszego zastanawiania.
@edit
No tak jeszcze alt-j i kendrick lamar
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blur ok, ale niech to nie brzmi jak The Puritan bo podziekuj?.
Ja czekam na nowe Gazpacho, Toola, Davida Sylviana (cholera go wie, bilet na koncert w Berlinie nadal mam), Red Box, Camel (cholera ich wie tym bardziej, ale czekam), U2, Lunatic Soul, L.stadt, cokolwiek z udzia?em Bownessa, Gravity Kills, Davida Bowie, Johna Wesleya, Ozric Tentacles, Cheer-Accident, Mike'a Oldfielda (ju? nied?ugo!), The Cure i sporo innych, których pewnie w tym momencie nie pami?tam.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najnowszego Sylviana nie s?ucha?em, o ile Blemish na prawde polubi?em to nie wiem czy kolejny taki album by mnie nie zm?czy?. Chyba ze dejwid pomysli o czyms bardziej z ula.
Btw Hien
Co z blogiem. Ju? Ci sie znudzi?o?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manafon zupe?nie inna bajka ni? Blemish chocia? równie trudny.

A na bloga mia?em wrzuci? ?wi?teczny wpis, ale nie wysz?o, nie mia?em czasu. B?dzie conajmniej kilka nowo?ci na blogu jeszcze w styczniu, obiecuj?.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 2:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien, a Blemish Ci? chwyci? za pierwszym razem? Bo zdaje si?, ?e nie wierzy?e? w p?yty, do których trzeba par? razy podchodzi?, ?eby prze?kn??. A mi si? zdaje, ?e Blemish w pierwszym ods?uchu nie ma prawa wej?? g?adko jak ABBA.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nedved
ma gadane


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 863
Skąd: Cz?stochowa/Kraków

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 6:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
Blur ok, ale niech to nie brzmi jak The Puritan bo podziekuj?.
Ja czekam na nowe Gazpacho, Toola, Davida Sylviana (cholera go wie, bilet na koncert w Berlinie nadal mam), Red Box, Camel (cholera ich wie tym bardziej, ale czekam), U2, Lunatic Soul, L.stadt, cokolwiek z udzia?em Bownessa, Gravity Kills, Davida Bowie, Johna Wesleya, Ozric Tentacles, Cheer-Accident, Mike'a Oldfielda (ju? nied?ugo!), The Cure i sporo innych, których pewnie w tym momencie nie pami?tam.



The Cure to jest Twoje pobo?ne ?yczenie czy co? jest na rzeczy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Tlen
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

likipiki napisał:
Hien, a Blemish Ci? chwyci? za pierwszym razem? Bo zdaje si?, ?e nie wierzy?e? w p?yty, do których trzeba par? razy podchodzi?, ?eby prze?kn??. A mi si? zdaje, ?e Blemish w pierwszym ods?uchu nie ma prawa wej?? g?adko jak ABBA.


Tak mówi?em? To wida? bredzi?em, generalnie uwa?am, ?e nie ma regu?y. Jedna wejdzie od razu i na zawsze, inna wejdzie po roku, jeszcze inna nigdy.
A Blemish wszed? od razu i to by?a pierwsza p?yta Sylviana jak? pozna?em w ?yciu. Nie mam problemu z minimalistyczn? elektronik?, nawet uj?? mnie ten bezduszny klimat, muzycznie bezduszny bo wokalnie to przecie? same emocje. Blemish ma prawo wej?? g?adko bez wazeliny, ale widocznie zdarza si? to raz na milion. I mo?liwe, ?e gdybym pos?ucha? pó? roku wcze?niej/pó?niej to te? bym nie wci?gn??.
Tak czy inaczej i tak polecam Kaszmirowi Manafon, zawsze mo?na te? odbi? do 'died in a wool' gdzie te same numery s? zorkiestrowane.

Nedved napisał:
Hien napisał:
The Cure i sporo innych, których pewnie w tym momencie nie pami?tam.


The Cure to jest Twoje pobo?ne ?yczenie czy co? jest na rzeczy?


The Cure mo?e w tym roku wyda? nie jedn?, ale dwie p?yty. S?ynny "Dark album", który mia? wyj?? zaraz po 4:13, ma zosta? do??czony w ca?o?ci jako bonus do s?ynnego dvd z Pary?a 2008. Do tego planowana nowa p?yta nagrana z Gabrelsem w sk?adzie i (powiedzmy, ?e si? liczy) deluxe Wish z bonusami (zapowiadany od paru lat). Oczywi?cie, Smith jest jest jeszcze wi?kszym bajkopisarzem ni? Wilson, ale przyk?ad Bowiego pokazuje, ?e nigdy nie wiadomo Wink
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, obczaje manafon. Btw gdzie mozna w Polsce dorwa? blemish? Rockserwis nie ma, allegro nie ma, merlin nie ma Sad
Ostatnio sie tutaj reklamowa? ktos kto otwiera? minibiznes p?ytowy.
Btw mi Blemish wszed? dopiero po przes?uchaniu koncertu z Japonii, gdzie David gra z Jansenem. W po??czeniu z wizualicjami zrobi? kapitalne wra?enie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu zaczynamy offtopowa? (co? nam to ostatnio wyj?tkowo Kaszmir wychodzi). Koncert z Japonii jest ogólnie zajebisty, nowe aran?acje starych utworów s? ?wietne, ale najwa?niejsza jest pere?ka pt "Blue Skinned Gods".
Mam nadzieje, ?e nigdy nie nagra tego w studiu bo nie da si? prze?cign?? perfekcji tamtego wykonania.
Co do dorwania Blemish to niestety jest problem i b?dzie do odwo?ania (czyli do czasu wydania wznowienia). Nawet ze strony Samadhisound mo?na kupi? tylko mp3/flac. Btw zamawiania ze ?ród?a, nie chce tu raobi? antyreklamy Sylvianowi, ale trzeba si? liczy? z tym, ?e zamawiaj?c od niego jest si? nara?onym na wi?ksze cyrki ni? z Burning Shed i Rock-serwisem wzi?tymi razem. Po pierwsze towar leci z Los Angeles (nie mam poj?cia dlaczego) wiec czeka si? bardzo d?ugo (2-3 miesi?ce, co nawet na przesy?k? z US jest potwornie d?ugim okresem czasu), a inna sprawa, ?e moje "Died in a wool" gdzie? im si? zawieruszy?o i trzeba by?o przypomnie? mailem ?eby im si? odzawieruszy?o. Ale do?? z offem, jak co? Kaszmir to mo?emy pogada? o DS w jego temacie.

Tymczasem w tym roku czekam jeszcze na nowe The Tea Party (bo to ju? pewnik), Opeth (by? mo?e) i cokolwiek nowego od Contemporary Noise Sextet (to ju? krajowy produkt). Poza tym, jak co roku, wierz? w niespodzianki od takich "pytajników" jak David Gilmour i Roger Waters. Ten ostatni zaczyna powoli rzuca? konkretami, ale nadal mog? nas dzieli? lata do wydania p?yty.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blue Skinned Gods rzeczywiscie wspania?e a co do Blemish to mo?e fkatycznie poczekam. Narazie oczekuje na Together We're Stranger (niebieskie <3) rockserwis p?ata figle oczywko. koniec offtopa
Co do nowosci to fajnie by?oby posluchac nowego Nosound i Mozdzera (jakikolwiek, zawsze uwielbiam)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nosound nie napina p?yt co rok, ja bardziej licz? na tras?.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SmartKideo
ma gadane


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 903
Skąd: stamt?d

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
Gravity Kills...


Hien ja nie wiem czy ?artujesz czy powa?nie
ninowopodobny band który niestety wsTrentowi do pi?t nie dorasta?
ale i tak szacun za hehhe wymienienie tego band, nawet nie wiedzia?em ?e kto? to jeszcze zna ehehe
podobnie jak Stabbing Westward czy Sister Machine Gun Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
Tymczasem w tym roku czekam jeszcze na (...) cokolwiek nowego od Contemporary Noise Sextet (to ju? krajowy produkt). Poza tym, jak co roku, wierz? w niespodzianki od takich "pytajników" jak David Gilmour i Roger Waters. Ten ostatni zaczyna powoli rzuca? konkretami, ale nadal mog? nas dzieli? lata do wydania p?yty.


O, nowe TNS to i ja bym ch?tnie us?ysza?.

Waters to si? z Gabrielem ?ciga w zapowiedziach, wi?c tutaj si? nie nastawiam. B?dzie, to b?dzie. Ale raczej nie b?dzie.

Davida baaaaaaaardzo ch?tnie, ale facet nie daje ?adnych oznak ?ycia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabriel to raczej puszcza oko do fanów, takie "pracuj? nad p?yt?, ale przecie? wiecie jak b?dzie". A Waters strasznie si? napali? w temacie tego nowego solo. Zobaczymy. Mo?na tez do usranej ?mierci (odpuka?) je?dzi? z The Wall.

SmartKideo napisał:
Hien napisał:
Gravity Kills...


Hien ja nie wiem czy ?artujesz czy powa?nie
ninowopodobny band który niestety wsTrentowi do pi?t nie dorasta?
ale i tak szacun za hehhe wymienienie tego band, nawet nie wiedzia?em ?e kto? to jeszcze zna ehehe
podobnie jak Stabbing Westward czy Sister Machine Gun Smile


S?ucham GK od 96 roku i zawsze zastanawia?a mnie ta opinia, z drugiej strony te wrzuty s?ysz? w zasadzie tylko od fanów NIN Wink
Pierwsza p?yta mo?e ma jaki? pierwiastek Trencizny (ale o dziwo pó?niejszego Trenta, a nie tego z lat 90), ale Perversion i Superstarved to ju? zupe?nie inny ?wiat. Z reszt? zawsze wola?em GK ni? NIN, jako? ju? tak mam. A po ostatnim albumie to ju? w ogóle Reznora nie jestem w stanie traktowa? zbyt powa?nie. Pozosta?e zespo?y, które wymieni?e? te? bardzo lubi?, zw?aszcza Stabbing Westward (poza ostatnim albumem przed rozpadem, straszne szambo).
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group