Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Teraz s?ucham (07.04.2014)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 199, 200, 201  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to wszystkiego. U mnie w domu caly czas mamy w??czon? Trójk?. Pomimo tego, ?e nie jest to moja ulubiona forma s?uchania muzyki, to ze wszystkich stacji najbardziej lubi? w?asnie Trójk?. Liste slucham z sentymentu, bo ?wietnie mi si? kojarzy,a poza tym najzwyczajniej w ?wiecie mi?o sie tego s?ucha.

Lubie te? te alternatywne dyrdyma?y, bo nie s?ucham sam z siebie takiej muzyki, a tu zawsze cos ciekawego mi wpadnie. Poza tym w aucie, jesli nie s?ucham ?adnych mp3 z usb, to mam w??czon? Trójk?. Wprowadza mi ona dobry klimat.

Kiedy? lubi?em MiniMax, ale ostatnio mnie dra?ni.

Nie broni? Trójki jako wybitnej radiostacji, ale ze wszystkich, które znam, jest najlepsze (pomimo tego, ?e uwa?am, ?e ostatnio sie zkiep?ci?a).

I najgorsze jest to co sie dzieje na weekendach, bo wtedy w??cza im sie zamu?a.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Trójki s?ucham sporadycznie. Jak w biurze siedz?. Jak pracuj? z domu, to sam sobie ogarniam muzyk? na spotifajach.

Najgorsza to jest ta weekendowa audycja o kinie i filmach. Ze dwa tygodnie temu by?o wydanie po?wi?cone nagrodom im. Cybulskiego. JA-PIER-DO-L?-KUR-WA-MA?-CO-ZA-ZJE-BY. Tona wazeliniarstwa, s?odkiego pierdzenia i obci?gania w eterze. Dramat. Prze?y?em dramat, zosta?em zgwa?cony i do dzi? obracam si? za siebie w ciemnych zau?kach.

Ogólnie radia nie lubi?. W samochodzie lubi? s?ucha? dawnego Roxy, teraz Rock Radio - audycji Tymona z K?dziorem. Nowa audycja Wojewódzkiego te? jest niez?a, cho? samego Kubusia uwa?am za bardzo niskiego i ma?ego cz?owieka. Ale to ju? inna sprawa.

Ca?y cas próbuj? polowa? na Trzeci? Stron? Ksi??yca, bodaj najlepsz? audycj? radiow? w Polsce. No i od d?u?szego czasu jako? zawsze zapominam, gdy przychodzi kulminacyjny moment. Smile

Listy przebojów ju? bym nie móg? s?ucha?. Dopóki g?osuj?cy wpisywali si? w profil Depeche Mode, The Cure i ca?ej reszty kapel wpisuj?cych si? w standardowe trójkowe wychowanie - podoba?o mi si?. Teraz zdaje si?, ?e do g?osu zaczyna dochodzi? pokolenie Offa i to ju? mi bardzo nie odpowiada.

Sam muzyki z radia nie poznaj? nigdy. Mam siatk? znajomych i po nich s?pi?. Plus to co wypatrz? z jakich? aplikacji na spotifajach.

A honor polskiego radia zdaje si? ratowa? Stalker ze swoj? niedzieln? audycj? "Nas?uchawszy" w radiu krk.fm. Szkoda, ?e tak rzadko udaje mi si? mu po?wi?ci? niedzielny wieczór. Niestety, z mojej perspektywy, termin mocno niefortunny. Wink


PS Bobi, Ty je?dzisz samochodem? Shocked Jestem w g??bokim szoku. My?la?em, ?e trwale i na sta?e jeste? przyspawany do roweru. Razz
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
em.
bywa


Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 52
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bobi napisał:
Lubie te? te alternatywne dyrdyma?y

Szyd?owsk?? Powiedz, ?e jej nie s?uchasz! Wed?ug mnie to straszna bufoniara i swoim gadaniem m?ci i nudzi tak, ?e odechciewa si? nawet s?ucha? muzyki, któr? zapodaje. Zreszt?, ta muzyka jest ju? tak alternatywna, ?e wol? zjada? gotowane ?ciery z kompotu ni? tego s?ucha?. Przepraszam ?wiat za swoj? ignorancj?.

Ja lubi? radio, bardzo mi?o mi si? kojarzy i lubi?am dawniej po prostu w??czy? i zobaczy?, co si? stanie - czy nagle co? mi si? spodoba (cz?sto), czy co? odkryj? (owszem, te?), czy po prostu b?dzie to mi?y podk?ad w tle do klejenia pierogów (zawsze musz? mie? radio, gdy gotuj?).
Jak mia?am 13 lat, lubi?am te? radio Wawa - by? tam wtedy klimat polskiej muzyki z lat 70. i 80. i odpowiada?o mi to. Razem z siostr? katowa?y?my stacje radiowe mocno. Poza muzyk? z p?yt zawsze gra?o radio. Zawsze. Trójka, Wawa i pó?niej VOX.
U mojego dentysty nauczy?am si? s?ucha? Jedynki Laughing Zawsze mia? w??czony pierwszy program. U mamy w pracy nauczy?am si? s?ucha? Radia Plus i Radia Zachód (lubuskie stacje) i kiedy? by?o tam naprawd? sporo fajnych rzeczy.

Boli mnie du.pa, ?e w Trójce wsz?dzie ju? jest Stelmach i jego gadki-szmatki natchnione przez offowe wiatry. Kiedy nie w??czysz, to wpierdala si? do jakiej? audycji albo co? prowadzi zamiennie. Jakby nie by?o w tym radiu nikogo innego! Kiedy?, przyznaj?, s?ucha?am Offensywy ze wzgl?du na sentyment (znowu!!) do dawnych czasów, (liceum i dziwne klimaty), ale teraz jest to tak niezjadliwe, ?e miota mn? ze z?o?ci.
Jaki? czas temu zostawi?am radio po li?cie i zacz?? w?a?nie gadk? Stelm. Próbuje wciska? m?ode zespo?y na warszawski maraton i mo?e jeszcze kilka lat temu by?aby to mega nobilitacja - taki wyst?p u niego, ale dzisiaj to siara. Pierdzieli takie farmazony, z tak? wy?szo?ci? i mistycznym natchnieniem, ?e nie wiadomo w sumie ju?, o co mu chodzi.
Zachowuje si? jak dzidzia piernik. I jego zachowanie gwa?ci od d?u?szego czasu moje emocje. Przez tego patafiana nie w??czam Trójki, bo wiem, ?e mog? si? zez?o?ci? i wtedy nie wyjd? mi pierogi.


Ostatnio zmieniony przez em. dnia Sro Kwi 09, 2014 12:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umnie trojka leci tylko podczas brania prysznica.
Ale trzy kwadranse jazzu Wróblewskiego moge suchac i s?ucha? (chociaz jest z mojego miasta to nie jest lokalny patryiotyzm). Kole? robi ?wietne audycje. Kosiak leci za pó?no a z minimaxem roznie, raz fajnie raz niefajnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Du?o sie zmieni?o Cool

Wiesz, na codzien je?d?? rowerem: praca, zakupy i jakies wypady, ale jak trzeba jechac gdzies dalej to wsiadam w auto, bo mam do?c pkp i pks (cho? za pkp czasem t?sknie). Poza tym nie mam ju? zni?ek, wi?? wiesz jak jest.

A co do radia, to dobra jeszcze by?a radiofonia (nawet po przej?ciu), ale tylko w wakacje, bo wtedy jeszcze nie pierd*lili tak jak teraz to robi?, tylko bez przerwy puszczali muzyk? w sam raz odpowiedni? do jazdy samochodem.

Ja te? Liki tak jak i Ty wole sluchac swojej muzyki ograni?tej od znajomych czy znalezionej po blogach, ale moja Kasia czasem juz nie daje rady s?uchac poraz n-ty bvdub'a i tym podobnych i trójka wtedy jest kompromisem Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosi?ski, z ca?ym szacunkiem, nie prowadzi ju? audycji tylko reklam? swojego sklepu, gra tylko to co ma w ofercie, o koncertach, których nie organizuje nie mówi (vide Gavin) chyba, ?e s? to bardzo du?e wydarzenia (jak Gabriel).
Ja Trójki s?ucha?em na?ogowo w latach 2002 - 2004, s?ucha?em od rana do wieczora, wszystkiego jak leci (nawet Dobronocki, lol). Od tamtej pory s?ucham sporadycznie, w zasadzie w??czam tylko kiedy leci Muzyka Ciszy bo wiem co b?dzie i lubi? te utwory. Listy nie s?ucham, btw kiedy na li?cie jest Depeche Mode to wiadomo, ?e fani g?osuj? z kilkudziesi?ciu kont i wyniki s? lewe, tru story (z reszt? powiedzmy sobie szczerze, "Beksa" na pierwszym miejscu w pierwszym tygodniu na li?cie te? ?mierdzi na kilometr).
Zgadzam si? z tym co pisze Bobi, ?e obecnie to i tak najlepsza stacja, ale je?li mam wybra? to wol? w??czy? p?yt? i sam sobie w my?lach dopowiedzie? komentarz. Mo?e to Trójka, a mo?e to ja si? zmieni?em, w ko?cu wtedy w 2003 te? ludzie narzekali (zmiana ramówki, s?ynna akcja z trumn? trójki).
Kiedy? lubi?em s?ucha? audycji Kordowicza, ale chyba na zawsze znikn?? z anteny.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
em.
bywa


Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 52
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wy?ej, Ptaszyn pozostaje na poziomie Smile Uwielbiam ten jego gaw?dziarki i poczciwy ton. Wci?? pozostaj? mu przychylna i robi mi dobrze.

Kaczor..no, có?. Mam do niego szacunek i wol? to piel?gnowa?.

Kosiakowi daj? pion? za koncerty, ale poza tym jest grzybem, arogantem i mitomanem j?zor
Te jego "pocz?tki numer jeden/dwa/trzy" to taka nuuuda. To samo spuszczanie si? przy rzeczach, które musi zareklamowa?, bo rockserwis akurat sprzedaje. Wychodz? na narzekacza roku, ale mam wra?enie, ?e jemu si? nie chce i nie stara si? tego ukry?. I nie chce mu si? te? mówi? o muzyce, a jak ju? mówi to leniwie i w sposób dziadowski. A ma wp?yw na wielu m?odych ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
(...) ale je?li mam wybra? to wol? w??czy? p?yt? i sam sobie w my?lach dopowiedzie? komentarz(...)

Mam to samo, ale poniek?d wyt?umaczylem sie w poprzednim po?cie, a poza tym czasem mam ju? przesyt swoich gra? i dlatego Trójka jest wtedy rozwi?zaniem.

A co do p. Szydlowskiej, to ja jej troche nie kojarz? z nazwiska... Ale troche sie domy?lam, która to jest. I jesli dobrze sie domy?lam, to w sumie mi nie wadzi.

[ Dodano: Sro Kwi 09, 2014 11:33 ]
A najgorsza jest Siesta! Bardzo lubi?em jej kiedy? s?ucha?, a teraz nie trawi?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szyd?owska leci na fali obecnych trendów, zak?adam, ?e to taki równowa?nik dla muzyki "dawnej" (czyli zawarto?? audycji, które odbywaj? si? w nocy).
Natomiast Stelmach jest ju? karykatur?. Lubi?em s?ucha? jego "Pastelowego ?wiata rocka" te 10 lat temu, ale sko?czy? si? Piotr Stelmach i jest DJ Stelmi, cz?owiek reklama Off festiwalu.
Kaczkowski nadal na wysokim poziomie, ale mam wra?enie jakbym s?ucha? tej samej audycji non stop. My?l?, ?e Kaczor wyrobi? ju? norm? (kilkukrotnie) promowania Tori Amos, itd. Szacunek mam, nie dissuje, ale nie chce mi si? ju? s?ucha?.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
one_armed_scissor
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 724
Skąd: Wszawa

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei radia nie s?ucham w ogóle - wol? jak mi muzyk? znajomi puszczaj?/polecaj?. Ten czynnik osobisty ma jednak dla mnie jakie? znaczenie. Trójk? zapami?ta?em jako wyznacznik stagnacji - radio przyjemne w odbiorze, acz do bólu przewidywalne. Ostatni raz s?ucha?em do?? dawno temu, ale jak czytam o Kaczkowskim, to widz?, ?e nic mi raczej nie umkn??o. Dopisuj? si? do listy osób szanuj?cych go, acz nie s?uchaj?cych.
_________________
I'm an island.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
SmartKideo
ma gadane


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 903
Skąd: stamt?d

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to pozamiatane jest troszk?



preorder na limitowanego boxa uczyniony
bendem bi? pok?ony do o?tarzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
one_armed_scissor
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 724
Skąd: Wszawa

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SmartKideo, nie offtopuj! Wink
_________________
I'm an island.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczkowskiego s?ucham g?ównie z sentymentu. Nie pami?tam, kiedy ostatni raz pozna?em dzi?ki niemu jakiego? wykonawc? czy dowiedzia?em si? o jakim? koncercie*. Nie wiem, czy ze wzgl?du na wiek Kaczor nie ma ju? takiego g?odu wyszukiwania nowych ciekawych wykonawców, czy ma za ma?o czasu na antenie (teraz ma 3 h, a przed chorob? samego Minimaxu by?o 5 h).
LP3 s?ucham (w praktyce gdzie? co trzy tygodnie).
Ptaszyna bardziej dla jego opowie?ci i gaw?dziarsko-mentorskiego tonu ni? muzy, któr? puszcza.
Ostatnio wys?ucha?em po LP3 Offu, bo mia?y by? rozdawane bilety na koncert Mo?d?era w Trójce. Co to by?a za m?czarnia, gwa?t przez uszy. Oczywi?cie si? nie dodzwoni?em po bilet. Podwójna przegrana.

* By?y takie czasy, ?e Kaczkowski podawa? termin zanim info pojawia?o si? w necie.

"Rannego kakaa" Tymona i K?dziora czasem to, co pó?niej pojawia si? na yt, bo naprawd? tam niebanalne rzeczy si? dziej?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
let_there_be_rock
ma gadane


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 581
Skąd: Z Zadupia

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noc Muzycznych Pejza?y to pod wzgl?dem swojej zawarto?ci i tak najlepsza audycja w Polsce. Najbardziej ambitna muzyka. Jednak od tego momentu, gdy jest o po?ow? krótsza (!), to jest znacznie gorzej. Nie ogarniam tego jak mo?na audycj? czterogodzinn?, która ju? leci tyle lat skróci? o po?ow? i przenie?? na inny dzie?. Wkurwi? si? mo?na.

Pod??czam si? pod pochwa?y dla Ptaszyna Wróblewskiego, niesamowity facet, jest legend? jazzow? w naszym kraju i jak na swój wiek (przypominam, ?e ma 78 lat) to ma wr?cz genialn? pami??. To jest niesamowite co ten facet pami?ta. A muzyka te? ?wietna w jego audycji, z kolei sposób prowadzenia audycji to jest mistrzostwo.

S? inne audycje warto?ciowe w Trójce, które tu nie zosta?y wspomniane. Przede wszystkim HCH. Jacek Hawryluk i Bartek Chaci?ski wyró?niaj? si? wysok? wiedz? na temat muzyki, s? na bie??co jak ma?o kto i to bardzo sympatyczni oraz kulturalni go?cie.

To samo jest z Marga?skim. By?em w szoku, kiedy dowiedzia?em si? w jakim on jest wieku. Niesamowita wiedza, pi?kna polszczyzna i nieco inny gust muzyczny ni? reszta. Du?o elektroniki i jazzu. No i jest zapalonym audiofilem. Dla mnie jest trójkowym odkryciem ostatnich lat.

Aha, jest jeszcze Hofman, jego te? si? dobrze s?ucha. Konkretnie prowadzi audycje, ma?o gadania, du?o grania.

S? ludzie w Trójce, którzy nadal trzymaj? poziom - Kaczkowski, stary pierdziel Mann, to samo z Janem Chojnackim. Baron nie odstaje jako? znacznie od ekipy tych zgredów. Zarówno ?ledz? to co si? dzieje na bie??co, jak i nieustannie zapodaj? klasyki.

A teraz gorsza strona. Nie mog? s?ucha? ju? Stelmacha, jest nudny, znam jego gust na wylot, ?e nic co puszcza podczas audycji mnie nie zaskakuje. Ponadto momentami jest troch? ?enuj?cy. Ale przede wszystkim jest go za du?o w Trójce.

Podobnie jest z Ann? Gacek. Co prawda strasznie lubi? audycj?, któr? prowadzi z Mannem - jest kapitalna, ale jej coraz wi?kszy udzia? w Trójce nie podoba mi si?. Jej gust oczywi?cie mi nie odpowiada, jednak jej rozpychanie r?kami jest denerwuj?ce. Za du?o jej, taka sama sytuacja jak ze Stelmachem.

Wkurza mnie te? Nied?wied?. Jest trójkow? legend?, wiadomo, jednak klimaty jakie? soft rockowe i popowe nie s? dla mnie. Mog? s?ucha? tylko notowa? z jego udzia?em.

S? jeszcze inne ?wietne audycje w Trójce ma?o zwi?zane z muzyk? - g?ównie "Raport o Stanie ?wiata" (rewelacja) i "Wechiku? czasu". Czasem si? te? co? trafi interesuj?cego w "za a nawet przeciw" i u Andrusa jakie? skecze. Jednak?e, nie cz?sto.
_________________
"There is only one movement and that is perpetual motion" Francis Picabia 1912
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mrs.Wilson
ma gadane


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 726

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=T8T4S3JSXJw&noredirect=1 - mój nowy ulubiony kawa?ek Smile
__________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=ItZyaOlrb7E - do perkusistów: a tak umiecie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 199, 200, 201  Następny
Strona 2 z 201

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group