Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Lost Songs: Volume One

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #no-man#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MenOfffWood
bywalec


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 317
Skąd: Bad Salzbrunn

PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 23:30    Temat postu: Lost Songs: Volume One Odpowiedz z cytatem

Materia? zawarty na tej kompilacji z lat 1991 - 1997 wydaje si? by? jako? nie doceniany, a dla mnie to taki no-manowy Recordings, du?o tu dobra i jak zwykle potwierdza si? fakt i? kawa?ki (mo?e poza dwoma wyj?tkami) które z jaki? przyczyn nie wesz?y na regularne p?yty s? znakomite.
Miejmy nadziej? ?e zostanie to kiedy? ponownie godnie wznowione, bo jest to pozycja ewidentnie zapomniana przez Tima i SW, a troch? kasy mogli by na tym zarobi?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra p?yta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samaritane Snare, Colin na basie i takie podej?cie do jazzowego grania jakiego od dawna u Stefana brakuje. Moje absolutne top no-man.
Zgadzam si?, ?e to no-manowe "Recordings". Daje to troch? do my?lenia np.: jak mog?aby brzmie? anulowana kontynuacja "Flowermouth" czy rozwini?cie patentów ala "Wild Opera" w okolicach 96/97 roku.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017


Ostatnio zmieniony przez Hien dnia Nie Cze 01, 2014 23:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MenOfffWood
bywalec


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 317
Skąd: Bad Salzbrunn

PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pami?tam jak swego czasu by? dost?pny ten CD-R w Rock Serwisie i za chiny nie wiem dlaczego go wtedy nie zamówi?em.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja si? dziwi?, ?e Burning Shed tego nie wznowi?, w ko?cu to cd-r'y w kartonikach wi?c koszt wyt?oczenia ?aden.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MenOfffWood
bywalec


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 317
Skąd: Bad Salzbrunn

PostWysłany: Pon Cze 02, 2014 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza si?, np. CD-R Radio Sesion by? wznawiany bo wyst?puje w 2 ró?nych ok?adkach a ta wersja któr? posiadam nie jest w kartoniku tylko w plastikowym pude?ku slim jak singiel. No i dziwi fakt tak d?ugiej dost?pno?ci w Szopie takich CD-R jak Samuel Smiles, nie wiem od czego to zale?y. Mo?e trzeba by napisa? do Tima aby wypali? kilka CD-R i wrzuci? do oferty Burning Shed Wink

Ostatnio zmieniony przez MenOfffWood dnia Pon Cze 02, 2014 8:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Cze 02, 2014 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jakby by?a okazja powiedzie? mu osobi?cie przy okazji koncertu w Polsce Wink Inna sprawa, ?e mo?e to SW blokuje. W ko?cu inne cd-ry s? dost?pne (jak Live Archives). Wilson móg? strzeli? focha na tamte piosenki, tak jak na debiut.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MenOfffWood
bywalec


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 317
Skąd: Bad Salzbrunn

PostWysłany: Pon Cze 02, 2014 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ca?y czas licz? na ten koncert Tima w tym roku i marzy mi si? sala Radia Wroc?aw, by?o by idealnie. Mo?e by? tak jak piszesz z tym blokowaniem przez SW, bo dlaczego ?aden z tych utwór nie wszed? na reedycj? Wild Opery ale z drugiej strony CD nr 2 mia? ograniczon? pojemno??.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Cze 02, 2014 1:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale akurat z sesji 94-95 na LS wyl?dowa?y kawa?ki sprzed rozpocz?cia cyku "Wild Operowego". Reszta pochodzi ju? z 96-97 i wielka to szkoda, ?e nie uda?o im si? wtedy docisn?? jakiej? p?yty w stylu "Amateurwahwah" czy "Gothgirl Killer". By?aby to logiczna kontynuacja "WO", ale wida? sytuacja by?a wtedy podobna do tej teraz i sporo rzeczy posz?o do szuflady. Teraz zamiast kolejnego "Lost songs" dostaniemy "Abandoned Dancehall Dream".
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #no-man# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group