Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Stefan Wilton Pozna?/Kraków 2016
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #pozosta?e projekty#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 11:15    Temat postu: Stefan Wilton Pozna?/Kraków 2016 Odpowiedz z cytatem

Co to jest Sala Ziemi? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nedved
ma gadane


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 863
Skąd: Cz?stochowa/Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to jest steven wilson.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Tlen
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki Steven Wilson? Koncerty s? Stefana Wiltona.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefap.

EDIT

Musi ju? ostro i?? z pisaniem materia?u albo nawet nagrywaniem p?yty, skoro ju? w kwietniu b?dzie j? promowa?.

Czyli H.C.E. Tour serio ju? do Polski nie zawita.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
turismo
bywalec


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 291
Skąd: Kraków/Lublin

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniek napisał:

Musi ju? ostro i?? z pisaniem materia?u albo nawet nagrywaniem p?yty, skoro ju? w kwietniu b?dzie j? promowa?.

Czyli H.C.E. Tour serio ju? do Polski nie zawita.


Czego? nie rozumiem... Przecie? to b?dzie w?a?nie w ramach HCE Tour....
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczyta?em o "najnowszej muzycznej opowie?ci", a pomin??em nazw? trasy.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
STARA TRASA - STARA FASCYNUJ?CA OPRAWA KONCERTÓW - STARY ZESTAW NAGRA? - NOWY KIEPSKI STEVEN WILSON!

_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
turismo
bywalec


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 291
Skąd: Kraków/Lublin

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalnie nie jecha?em na pierwsz? cz??? trasy bo i tak by?o wiadomo ?e nowa p?yta zajmie praktycznie ca?y set, ale teraz powinno by? ciekawiej, wi?c ch?tnie si? wybior?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga, uwaga...wybieram si? do Poznania. Prawie po 5 latach jednak jako? si? przemog?em, chocia? pewnie kasy na bilet b?d? ?a?owa? latami. Ale koszulka Porcupine Tree ju? odkopana, jeszcze zrobi? jaki? transparent z Bass Communion i Ravenem na szubienicy i mo?na jecha? Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ja si? pytam cz?owieku dumny ty jeste? z siebie zdajesz sobie spraw? z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godno?c cz?owieka?ja nie wiem ale ?a?osny typek z ciebie ,chyba nie pomy?la?es nawet co robisz i kogo obra?asz ,mo?esz sobie obra?ac tych co na to zas?u?yli sobie ale nie naszego Stefana Wiltona naszego rodaka wielk? osob? ,i tak wyj?tkowa i wa?n? bo to nie jest kto? tam taki sobie ?e mo?esz go sobie wy?mia? bo tak ci si? podoba nie wiem w jakiej ty si? wychowa?es rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest rock progresywny .je?li myslisz ?e jestes wspania?y to jestes zwyk?ym czubkiem którego kto? nie odizolowa? jeszcze od spo?ecze?stwa ,nie wiem co w tym jest takie ?mieszne ale czepcie si? Dream Theater albo Joe Satriani albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie si? takiej ?wi?tej osoby jak Stefan Wilton .jak mo?na wogóle publicznie zamieszczac takie zdi?cia na forach internetowych?ja si? pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac ?e do filharmonii nie chodzi jak jestes nie wiem depeszowcem albo wierzysz w jakies reggae czy wogóle jestes mo?e ty s?ug? szatana a nie b?dziesz ze Stefana robi? takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami rastafarian .wez pomy?l sobie ile Stefan zrobi? ,on by? kim? a ty kim jestes ?eby z niego sobie robi? kpiny co? kto da? ci prawo obra?ac wogóle Stefana naszego ?pomy?la?es wogóle nad tym ?e to nie jest osoba taka sobie ?e j? wy?mieje i mnie b?da wszyscy chwalic? wez dziecko naprawd? jestes jakis psycholek bo w przeciwie?stwie do ciebie to Stefan jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim mo?esz by? autorytetem chyba takich samych jaki? g?upków jak ty którzy nie wiedza co to rock progresywny i prawdziwa sztuka ,widac ?e s?uchasz na sprz?cie za marne 10000 i nie chodzisz na koncerty progrockowe ,widac nie szanujesz rocka progresywnego to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdi?cie wstaw ciekawe czy by? sie odwa?y? .naprawd? wezta si? dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac poj?cia o tym kim by? Stefan z Porków jak nie jestescie w pe?ni rozwini?te umys?owo to si? nie zabierajcie za tak? osob? jak Stefan bo to ?wiadczy o tym ?e nie macie chyba w domu The Raven That Refused to Sing ani jednego plakatu nie chodzi tutaj o ambitn? muzyk? mnie ale wogóle ogólnie o sztuk? ?eby mie? jak?s godnosc bo Stefan nikogo nie obra?a? a ty za co go obra?asz co? no powiedz za co obra?asz tak? osob? jak Stefan ?wi?ty ?brak mnie s?ów ale jakby? mia? poj?cie chociaz i si?gn?? po teksty z Ravena i poczyta? sobie to mo?e by? si? odmieni? .nie wiem idz na koncert bo widac ju? dawno Colin, Richard i Gavin s? w tobie cz?owieku ,nie lubisz Stefana to chocia? siedz cicho i nie obra?aj innych ludzi!!!
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Nie Gru 06, 2015 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szlachtus napisał:
Chyba si? wybior? do Poznania. Cho?by dla odegranego w ca?o?ci HCE z Transience na pok?adzie. Tak przynajmniej zapowiedzia? SW. Plus kawa?ki z nowego LP i kilka PT. Zobaczymy Razz

[ Dodano: Pon Lis 30, 2015 11:52 ]
Widz? ?e dissowanie trwa w najlepsze Very Happy Nikt nawet nie chce podj?? tematu koncertów SW Very Happy


turismo napisał:
Ja mam bilet do Krakowa, ale jestem zawiedziony, bo ostatnie na co liczy?em to znowu HCE w ca?o?ci... Mo?e mu si? znudzi do kwietnia i da sobie spokój , zacznie gra? wi?cej z 1 i 2 solówki...


Hien napisał:
Dissowanie dissowaniem, ale SW co roku i do tego praktycznie z tym samym, to o czym gada??

B?d? pewnie w Krakowie, ale nie mam jeszcze biletów.

Swoj? drog?, szkoda, ?e to nie te czasy, ?e SW mo?e si? faktycznie rozmy?li?. Teraz jego "spontan" ma bufor 6 miesi?cy przygotowa? wizualizacji.


Nie ma takiego dublowania tematów.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to przesu? ten temat do koncertowego.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kto? si? wybiera do Krakowa na koncert to doradzam po?piech biletów prawie ju? nie ma
Ja oczywi?cie b?d? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szlachtus
ma gadane


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 534
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Sro Sty 13, 2016 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy koncert trasy za nami Razz

A wi?c zgodnie z zapowiedziami, odegrany ca?y HCE z Transience na pok?adzie co mnie cieszy. Oprócz tego mamy Vermillioncore a reszta to w?a?ciwie to samo co mieli?my jesieni? zesz?ego roku. Patrz?c na setlist?, koncerty w Royal Albert Hall ju? w ogóle powinny przesta? figurowa? jako te "specjalne" Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=NGNRaUOg6JE&feature=youtu.be

W 2:16 i 3:43 klaszcz? jak u Rubika.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #pozosta?e projekty# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group