Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Kinoteatr Zwi?zkowiec Kraków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 19:27    Temat postu: Kinoteatr Zwi?zkowiec Kraków Odpowiedz z cytatem

Mia?em to szcz??cie by? na koncercie w?a?nie wtedy. Taa promocja p?yty signify. ?wietny i niezapomniany wyst?p porków w pó?kameralnej scenerii zwi?zkowca. Nag?o?nienie o wiele lepsze ni? na hali Wis?y. Poza tym w Polsce ma?o kto o nich jeszcze s?ysza?. Szkoda ?e nie ma nagrania z tego koncertu ale jak kto? koniecznie chcia?by pos?ucha? porków z tej trasy to polecam Coma Divine Live in Rome Zagrali bardzo podobnie. Niie oby?o si? bez ma?ej niespodzianki , wtedy to w?a?nie Chris Maithland obchodzi? swoje urodziny.
Otwarto szampana i rozlano pomi?dzy cz?onków zespo?u i cz??ci widowni.
Na koniec Willson zagra? Nine Cats sam tylko z gitara akustyczn?. By?em Jeszcze na koncercie w Hali Wis?y ale nie móg? si? on równa? z tym z Zwi?zkowca. Szkoda ?e nie b?dzie nam dane prze?y? tego ponownie. Nie jestem pewien czy Radio Kraków nie zarejestrowa?o tego koncertu, bo transmisja z koncertu by?a w radiu na pewno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
indigo blue
CfO maniak


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 1103

PostWysłany: Pon Paź 10, 2005 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja by?am co prawda w Lublinie, ale boot z Bydzi ?wietnie oddaje klimat tamtych koncertów. I jako?? miodzio - z konsolety. No i wykopana w kosmos wersja utworu "Moon Touches Your Shoulder", któr? to wersj? Kosiak prezentowa? od razu w swojej audycji pokoncertowej. Podejrzewam, ?e to nagranie pochodzi?o wtedy w?a?nie z bootlega z Bydgoszczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogrzeba?em tu i tam i nagranie ze Zwi?zkowca istnieje, tak jak podejrzewa?em Radio Kraków macza?o w tym paluchy. Szukajcie a znajdziecie ja ju? zacz??em kopa?. Jak znajdem siem odezwem taak jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SmartKideo
ma gadane


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 903
Skąd: stamt?d

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie Kraków i zespó? który chyba natchn?? Stevena do Crimzowienia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym bardziej zazdro tym, którzy mogli by? na takim wieczorze.
PT graj?cy materia? sprzed SD (z Krzysiem!) i Lizard graj?cy "W Galerii Czasu". Lepiej by? nie mog?o.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lizard do dzisiaj si? tym podnieca (te? bym si? podnieca?).
A Stefan pewnie by skomentowa?: co to za leszcze mnie otaczaj? i kim oni w ogóle s?? I jak? ja wtedy koszmarn? muzyk? gra?em.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group