Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Pain of Salvation, Kraków, 30.04.2005

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #moje wielkie koncerty#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karachay
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 246

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 9:43    Temat postu: Pain of Salvation, Kraków, 30.04.2005 Odpowiedz z cytatem

Koncert, na którym by?em w zesz?? sobot?, przebi? wszystkie z mojej dotychczasowej 9-letniej koncertowej kariery. Zespo? zagra? tak fenomenalnie, nadzwyczajnie i nieziemsko, ?e wci?? powtarzam sobie: "Dlaczego?Dlaczego tego ju? nie ma?"...A potem pocieszam si? my?l?, któr? zapowiedzia? mi Daniel Gildenlow - ?e w pa?dzierniku zaczyna sie druga cz??c trasy. I nie ma bata, ?eby nie wrócili, bo przyj?cie mieli cudowne. Dawno nie by?em na koncercie, po którym tak bardzo widownia ?aknie bisów, ostatnio bowiem zauwa?y?em, ?e ludziom zaczyna si? nudzi?. A PoS, swoim "krótkim" 2godzinnym (pono? z powodów zdrowowtnych tak "krótkim") wystepem rozpali? ogie? w sercach poslick (ale i niemieckich, brazylijskich, w?oskich...) fanów. Ja zaliczam si? do tych, którzy ju? licz? miesi?ce do ponownego genialnego wyst?pu Pain of Salvation w Polsce Very Happy
_________________
SHOW ME KIDNESS SHOW ME BEAUTY SHOW ME TRUTH
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano koncert by? niezwyk?y Smile
Je?li Daniel daje koncerty gdy ma gor?czke, a? boj? si? pomy?le? co by by?o, gdyby by? zdrowy.
Publika zachowa?a si? ?wietnie. Klimat by? cudowny Smile

Za?uj?, ?e nie wiedzia?em jak wej?? na balkon i przez ca?y koncert musia?em m?czy? si? i sta?. No i ta gwardia metalowa, która na si?? próbowa?a m?yn zrobi?. Jednak chyba taki koncert do ostrego pogo si? nie nadaje Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Radek
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 572

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........................

Ostatnio zmieniony przez Radek dnia Czw Lip 08, 2010 18:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radek napisał:
PS_chlopaki- gdzie bedzie ten koncert jesieni?? w Kraku?


hehe... tego oczywi?cie nikt nie wie Smile
na razie jest w planie trasa jesienna.. a czy w ogóle przyjad? do Polski i gdzie b?d? gra?, dowiemy si? pewnie w okolicach sierpnia Smile
teraz ?yjmy koncertem DT w pozna?skiej Arenie, który prawdopodbnie si? odb?dzie Exclamation Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
karachay
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 246

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

likipiki napisał:
Za?uj?, ?e nie wiedzia?em jak wej?? na balkon i przez ca?y koncert musia?em m?czy? si? i sta?.


Ja by?em na balkonie, naprzeciwko sceny, jakie? pó? godziny przed koncertem. Ale przyszed? cie? i wszystkich wyrzuci?. I nie by?o siedzenia na balkonie..Ten incydent to jedyna krecha koncertu. A w?a?ciwie imprezy, bo koncert nie mia? krech. A takie rzeczy jak spó?niony playback damskiego g?osu z Dea Pecuniae czy walcz?cy z rozstrojeniem Johann dawa?y to, czego nie mog? da? regularne p?yty koncertowe - urok i czar wyst?pów na ?ywo Very Happy
_________________
SHOW ME KIDNESS SHOW ME BEAUTY SHOW ME TRUTH
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Sro Maj 04, 2005 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pod koniec koncertu widzia?em ludzi na balkonie... Hm.. dziwne...

Co do smaczków to by?o ich wiele, ale strojenia gotary Johana chyba nic nie przebije....
na chyba ?e mój spacer z gwiazdami z PoS... to by?o co?, czego d?ugo nie zapomn? z tego koncertu Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #moje wielkie koncerty# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group