Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Reedycja Deadwing na winylu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #dysputy o LP#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zimnytrup
nowicjusz


Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 33
Skąd: Menskie Pole

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 18:50    Temat postu: Reedycja Deadwing na winylu Odpowiedz z cytatem

Wreszcie! Oprocz "czarnej" wersji takze "clear" winyl:
https://burningshed.com/store/porcupinetree/porcupine-tree_deadwing_clear-double-vinyl
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In Absentia równie?. Winyle, a pó?niej reedycje cd z dodatkami i nowym, lepszym masteringiem. Bardzo mnie to cieszy.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Squonk
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 106

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie b?dzie mo?na tego przyjemnie pos?ucha?. "Deadwing" brzmi strasznie g?sto, potrzebuje powietrza. Z kolei Absentia, mo?e nie ma a? tak skopanej dynamiki, ale brzmi strasznie ostro i dra?ni?co, ma za mocno podkr?cone góry. Czekam na CD, bo wiadomo, ?e winyle to zabawa dla bogatych Smile .

[ Dodano: Pi? Maj 25, 2018 21:54 ]
No i kicha, na winylu jest remaster, ale CD to zwyk?e reissue, ten sam mastering, przynajmniej ja nie s?ysz? ?adnej ró?nicy Confused .

Mo?e jeszcze wyjd? jakie? wydania deluxe z bonusami, zremasterowane a mo?e nawet na nowo zmiksowane, ale to ju? b?dzie wyci?ganie kasy. Jestem nieusatysfakcjonowany Rolling Eyes .
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #dysputy o LP# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group