Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Silne doznania zwi?zane z muzyk?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Faun
bywalec


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: ?yrardów

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 23:26    Temat postu: Silne doznania zwi?zane z muzyk? Odpowiedz z cytatem

Czyli kawa?ki, które szczególnie dzia?aj? na Was w danej chwili... wiadomo, ?e jest to uzale?nione poniek?d od samopoczucia.
Ja przed chwil? w??czy?em Don't Hate Me i a? si?, jasna cholera, wzruszy?em aargh!
Ten przeci?gaj?cy si? wokal w zwrotkach, te solo na saksofonie, za tekst, za ca?okszta?t. Przed chwil? Don't Hate Me powali? mnie na kolana. Po raz setny.
___________
Edit:

Faktycznie strasze Porki a obecne to zupe?nie inna kultura muzyki... Nie mówi?, ?e gorsza czy lepsza. Cho? mo?e troch? bardziej magiczna, dzika, nami?tna i zmys?owa Razz
?a?uj?, ?e nie zacz??em ich s?ucha? wcze?niej, ch?tnie prze?y?bym t? muzyk? na ?ywo, na koncercie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stokrotka
CfO maniak


Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1010

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie dzisiaj jest to "do I look beautiful in the Half Light?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Je?yk
bywalec


Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 264

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie "Not Beautyful Anymore" i "Burning Sky" ze "Spiral Circus", "Yellow Headgrow Dreamscape".

[ Dodano: Pi? Lip 13, 2012 15:32 ]
Zapomnia?em doda? "Pure Narcotic", "Hatesong", wspomniane "Don't Heate Me", "Shesmovedon" i oczywi?cie "Blackest Eyes", ale najlepiej si? to s?ucha w po??czeniu z teledyskiem - kiedy s?ysz? to opwie?? o dziecku i matce i do tego ten obraz, to po prostu ciarki mnie przechodz?. Tak samo te? bywa z "Drag Ropes" ze Storm Corrosion, it's something beautyful! Cool.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Luke
nowicjusz


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 39

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mia?em silne doznania Smile Na LSD.Po prostu zakocha?em si?, ich muzyka wnika w dusze i j? przeszywa, zamykasz oczy, usmiechasz si? i odlatujesz.Wra?enie podobne do pobytu w kinie... pe?na kultura. Polecam ka?demu.Nie ma nic pi?kniejszego dla mnie, jak w?asnie to po??czenie.Ilekro? mam okazje wzi?? udzia? w tripie, w??czam Arriving somewhere but not here
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nedved
ma gadane


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 863
Skąd: Cz?stochowa/Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By?em pewny ?e czytam wpis bota do pewnego momentu. taak jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Tlen
Luke
nowicjusz


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 39

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nedved napisał:
By?em pewny ?e czytam wpis bota do pewnego momentu. taak jest!


halo taak jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group