Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
proponuj? message board

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #propozycje zmian#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qlka
bywalec


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 256
Skąd: wroc?aw

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 12:02    Temat postu: proponuj? message board Odpowiedz z cytatem

Ju? kilka razy pisa?am moje uwagi co do tego forum. Czas chyba je zamie?ci? tutaj. Jest OK, tylko my?l?, ?e aby si? rozwija? potrzeba czasem tak?epar? negartywnych, konstruktywnych uwag...

Po 1. chodzi mi o tematy w?tków. S? niejasne i robi sie ba?agan. Du?o tu temató i przy takim ich nazywaniu czasem nie wiem czego si? spodziewa? po klikni?ciu. Temat powinien jasno dawa? czytelnikowi do zrozunienia o czym b?dzie w?tek Smile

I dyskusje szybko przeradzaj? si? w pogaduchy i trudno z?apa? spowrotem "ducha" tematu.

Po 2. wymy?li?am, ?e problem, który zauwa?am rozwi?za?by message board.
Posty, które troch? za?miecaj? dyskusje (mnie one denerwuj?)- a s? potrzebne!!!! ( wszyscy czujemy, ?e czasem si? mi?o gada, plotkuje, ?mieje) mia?y by swoje miejsce w?a?nie na boardzie. Takie rozwi?zanie jest na stronie muzyki alternatywnej www.screenagers.pl (trzeba si? zalogowa?). Gdzie dyskusje na forum trzymaj? fason, a "zawi?zywanie wspólnoty" ma miejsce na boardzie.

Dzi?kuj? za uwag?Wink
podrawiam i prosz? o pozytywne rozpatrzenie mojego pomys?u Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Malkavian
ma gadane


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 887
Skąd: Krk

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zróbmy g?osowanie. Kto jest za offtopami i pozostawieniem ich w tematach, a kto nie.

Ja jestem za offtopami, poniewa? wprowadzaj? one nowe kolory do dyskusji, rozmowy nie s? ?miertelnie nudnymi pogaduchami.
_________________
i'm in luv ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forumuj? nie od dzi?. I jest jedna niezwykle istotna prawda: forum bez dobrych offtopów po prostu umiera.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
qlka
bywalec


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 256
Skąd: wroc?aw

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nie rozumiem- o soulseeku nie wolno mówi?, ?eby trzyma? poziom...
Kiedy tu zawita?a i zacz??am si? udziela? to na prawd? "uderzy?" mnie chaos.
Forum by nie umar?o - offtopy by?y by ?yw? rozmow? tylko na message boardzie. By?by porz?dek a forum by przecie? nie ucierpia?o. Bo ludzi dalej scala? b?d? lu?ne rozmowy, tylko chodzi mi o pzrezanczone do tego miejsce.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o soul seek'u mozemy pogadac.. ale nie gadajmy Very Happy nie chodzi o trzymanie fasonu tylko o kwestie obyczajowo - prawne.
Naprawde nie wiem jak to wyglada i nie bede ryzykowa? dla waszego widzi misie ?amania czy naciagania prawa.
KOPIOWANIE UTWORÓW MUZYCZNYCH JEST NIEZGODNE Z PRAWEM!

Podobnie sprawa ma sie z "video" z koncertow... Skoro Steven nie ?yczy sobie rozpowszechniania takich materia?ow, gdyz zgodnie z tym co jest na biletach jest to ZABRONIONE, nie bede ryzykowa? afery zwiazanej z wypuszczeniem w sie? takiego materia?u.
Zbyt cenie sobie kontakty z Kosiakiem, Leffem, Warnersem... musimy wiedziec czy jestesmy z nimi czy przeciwko im.
Ja jestem z nimi!
koniec... kropka.

Co do offtopów.
czasami tez mnie wkurzaja i zdaje sobie sprawe ze dla kogos kto wchodzi z zewnatrz wyglada to chaotycznie, ale z tego co widze na wieeelu forach jest podobnie...to normalne ze jedni pisza wiecej, inni sporadycznie, ci co pisza wiecej sie poznaja i w koncu zaczynaja rozmawiac swobodniej.
Poza tym uwierz ze przenoszenie tego co tu sie dzieje nie jest proste. To nie jest forum w stylu: mam problem z windowsem gdzie ma kliknac? Proste pytanie , prosta odpowiedz...
To rozmawiamy o tematach muzycznych, czasmi offtop powstaje z jednego zdania wcisnietego w wypowiedz na temat...gdy to rozlaczysz powstanie chaos... nie wiesz od ktorego tamatu zaczyna sie offtop i kiedy sie konczy.
Mysle ze nie popadajmy w skrajnosci.... tematyczne forum na ktorym sa same suche i rzeczowe odpowiedzi bedzie nuuudne.
Jedyne co mam sobie i innym do zarzucenia to to ze topiki sa zbyt dlugie: wy nie wiecie kiedy go skonczyc i przeniesc mysl do nowego topiku, zeby tam go kontunuowac, my nie wiemy tez kiedy go zamknac, zeby komus nie urwac ciekawego w?tku....
i jest jak jest Very Happy

<sie rozpisa?>
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
qlka
bywalec


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 256
Skąd: wroc?aw

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marmo,
"Fason" czyli w?a?nie m.in te sprawy. Masz racj?, te? jestem po tej stronie. Mam takie samo zdanie. (btw- wiesz jak jest. Ja-i pewnie nie tylko ja- korzystam z soulseeka, przegrywam od znajomych... i nie b?d? tego ukrywa?. Ale rozumiem jak najbardziej, ?e jeste? przezorny i ostro?ny. Od tego jeste?. Akceptuj? to)



Nie mówi?, ?e to forum jest do kitu.
Faktycznie, masz racj?, ?e czasem te dyskusje zmieniaj? bieg, poruszaj? ró?ne sprawy i wychodz? ró?ne wnioski. I niech tak b?dzie. Mi to utrudnia poruszanie si? na forum, ale moze jak b?d? mia?a wi?cej czasu to sama b?d? cz??ciej postowa? i ?artowa? i gada? z Wami. I si? po?api?. Rozumiem was.
My?l? tylko, ?e takie "pragnienie gadania" mog?oby mie? uj?cie na boardzie.

Ale Wy te? zrozumcie mnie.
np. dysputy o LP nie zawsze s? dysputami o LP. Chodzi mi o- gadke o koncertach w temacie o LP, a opiniach na temat LP w temacie jade na koncert...- i to nie s? ró?norodne i konstruktywne posty wyra?aj?ce to, ?e ka?dy z nas my?li co innego i ubogaca tym reszt?. Tu jest cha?a wtedy.

A mo?e board te? by?by ?ród?em czego? dobrego (nie tylko z punktu widzenia o"ochrony" forum;-) ) ? Mogliby?my jeszcze wi?cej pogada?, pozna? si? itd...
Sam zauwa?y?e?, ?e niekiedy ludzie nie wiedz? kiedy sko?czy?. A po co ko?czy?? -> board...

Pozdawiam
<sie rozpisa?a> Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czepiasz si? qlko. Ja jako? ?api? si? w tym wszystkim podobnie jak pewnie wi?kszo?? forumowiczów. offtopy s? fajne, humorystyczne i naprawd? wydaje mi si? ?e robienie message boardów wprowadzi?oby dodatkowy chaos.

Rada dla ciebie - jak b?dzie jaki? zlot to przyjed?, napij si? z nami piwka czy innego trunku, poznaj nas i wtedy sama zaczniesz offtopikowa?.

Zamordyzm by?by nie do zniesienia.
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
m4t3k
ma gadane


Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 425
Skąd: Wroc?aw

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Offtopici offtopici.. tutaj stan? po tej stronie barykady: jestem za, mi one nie przeszkadzaj?, nie na tym foruM Smile Tu przynajmniej jest gadanie o muzyce. O jedzeniu czy kochaniu troche mniej wypada, ale nic co ludzkie nie jest nam obce Razz
_________________
martwa dusza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora Tlen
qlka
bywalec


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 256
Skąd: wroc?aw

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:
Czepiasz si? qlko. Ja jako? ?api? si? w tym wszystkim podobnie jak pewnie wi?kszo?? forumowiczów. offtopy s? fajne, humorystyczne i naprawd? wydaje mi si? ?e robienie message boardów wprowadzi?oby dodatkowy chaos.

Rada dla ciebie - jak b?dzie jaki? zlot to przyjed?, napij si? z nami piwka czy innego trunku, poznaj nas i wtedy sama zaczniesz offtopikowa?.

Zamordyzm by?by nie do zniesienia.


Dzi?kuj? za rad?. Ale sama radze sobie ?wietnie.
I my?l?, ?e nie czepiam si?, tylko proponuj? message board.
I nie mówi?, ?e nie lubi? offtopikowa?- jakby? dok?adnie czyta? moje posty, to by? wiedzia?, ?e chodzi mi tylko o to, ?eby by? message board do gadania o pierdo?ach, a kierunku dyskusji przecie? nie mam zamiaru narzuca?! Ju? dobrze?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale si? denerwujesz... po co ten stres Wink
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
qlka
bywalec


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 256
Skąd: wroc?aw

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie matur i st?d ten stres Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #propozycje zmian# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group