Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
czarne pole
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #blackfield#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh s?ucha?em tej p?yty w takim zwrotnym punkcie mojego ?ycia, kiedy to ostatecznie rozwia?y si? moje trzyletnie nadzieje na powrót do pewnej kobiety.
Mo?e w?a?nie dlatego tak moco t? p?yt? prze?y?em, bardzo mocno...
I do tej pory j? uwielbiam. Za jej wysublimowane pi?kno, za te bardzo proste ale jak?e wspania?e i prawdziwe texty, za t? jak?s tak? zwiewno?? w której jest ogromna si?? zarazem...
Niby nic wielkiego przecie? to "tylko" 10 krótkich popowych piosenek...Tylko i A?...
Najlepsze momenty??? Jak dla mnie bez w?tpienia "lullaby" i " Cloudy Now".
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ma?gorzata
nowicjusz


Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 33
Skąd: zazwyczaj Lublin

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olek napisał:
Confused tylko ja mam ten bootleg z Nowego Yorku? (jakosc nagrania zaskakujaco bdb). Ciekawie wyszedl kawalek Alanis Morissette - "Thank You" w wykonaniu Wilsona Very Happy


Ciekawa rzecz... Chocia? Aviv brzmi troch? jak koza Twisted Evil Po raz pierwszy us?ysza?am tam Epidemic- nie wiem jak ten numer b?dzie "wygl?da?" na p?ycie, ale na ?ywo brzmi ca?kiem przyjemnie. Po pierwszym kontakcie z Epidemic, nie mog?am si? od niego przez godzin? uwolni? Rolling Eyes

Cover Alanis faktycznie niez?y, ale wol? oryginalne wykonanie. Za to "The Day Before You Came" Abby... To by?o co? Surprised Abba nie da?a tam tyle emocji, co "boski Stefan" Wink
Blackfield z Nowego Yorku mnie nie zachwyci?. O wiele lepiej s?ucha si? tego na p?ycie. Wi?cej w niej ciep?a i nie s?ycha? koziej maniery Aviv'a.

Kto? tu wspomina? o Summer- uwielbiam to nagranie! Niektóre p?yty niemi?osiernie si? d?u??... ta jest za krótka! W niektórych utworach a? si? prosi, ?eby ich jeszcze nie ko?czy?, a tu niemi?y suprajs- muzycy robi? to czasami jakby na si??. Byle by nie by?o ponad 4 minuty. BTW Lazarus brzmi jakby by? wyj?ty z tego albumu.

Co do koncertu z Nowego Yorku, to zanim Blackfield pokaza?o si? na scenie, Wilson zagra? solo kilka utworów PT. Wed?ug mnie to by? najmocniejszy punkt programu. A Smart Kid wbija w ziemi?, jest tak szalenie smutny... Nie b?d? si? czepia? nawet o fa?szowanie (Prawd? mówi?c, dzi?ki temu, ?e us?ysza?am jak Stefan nie trafia w d?wi?ki, podskoczy?a mi samoocena Wink ) Po paru utworach w jego wykonaniu a? nie chce si? s?ucha? Aviv'a...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackfield jako odskocznia Wilsona od PT dzia?a fantastycznie.
niby 'tylko' pop a s?ucha si? bardzo dobrze.

na koncercie nie by?em bo maj?c jedn? p?yt? na koncie wiedzia?em ?e d?ugo nie pograj? Rolling Eyes

ale jak wydadz? 2 p?ytk? [maj? podobno wejsc do studia w kwietniu Shocked ] to bedzie co gra?.

i jade Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
azure
bywa


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 55
Skąd: K-Pax

PostWysłany: Pon Maj 16, 2005 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackfield... bardzo ciekawy projekt, graj? melodyjnie, nastrojowo, spokojnie. to co? jakby Porcupine Tree tylko bez tej ci??szej nuty. album jest przepi?kny, jednak jako? wi?kszym sentymentem zawsze b?d? darzy? Porków Wink
_________________
Sam sobie zinterpretuj,
co masz na my?li...
W ka?dej sekundzie, swoich lat!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:


na koncercie nie by?em bo maj?c jedn? p?yt? na koncie wiedzia?em ?e d?ugo nie pograj? Rolling Eyes

i jade Cool


I b??d bo grali ca?kiem d?ugo (co? z 1,5 h). Poza tym dostali?my cudowne "Waiting" i chyba jeszcze ?adniejsze "Feel so low"...

A i Barbieri po macoszemu nas nie potraktowa?...

W sumie cosik ko?o 2 h wybornej muzyki...Poprawcie mnei je?li si? myl?.
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Sro Maj 18, 2005 2:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By?oby wi?cej gdyby przed koncertem nie by?o w tej samej sali próby ta?ca irlandzkiego. Laughing to by? rotfl roku!!!

A koncert fantastico! Tylko Nine Cats nie zagrali... a tak si? dar?em pod scen? Smile
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Malkavian
ma gadane


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 887
Skąd: Krk

PostWysłany: Sro Maj 18, 2005 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:
By?oby wi?cej gdyby przed koncertem nie by?o w tej samej sali próby ta?ca irlandzkiego. Laughing to by? rotfl roku!!!


taa i Aviv ze Stefkiem podgrywali mojej kumpeli ze szko?y na akustykach utwory do ta?ca... Smile
_________________
i'm in luv ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
indigo blue
CfO maniak


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 1103

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze stronki BF:

Cytat:
In the meantime Aviv and Steven have written about half of the songs for their next Blackfield record, and plan to start recording over the Summer with a view to releasing the album early in 2006.


Wybornie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy pa?stwo - nadchodzi ulubiona pora roku Stalkera a co za tym idzie Blackfield od dzis do pierwszego sniegu staje sie moim numerem jeden...

I w?a?nie leci Hole in Me - genialny rozpieprz serca Sad Jakie to pi?kne...
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazgul te? uwielbia jesie? - Pi****lona alergia przestanie dokucza?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazgul napisał:
Nazgul te? uwielbia jesie? - Pi****lona alergia przestanie dokucza?


No to Stefan b?dzie w siódmym niebie. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:
Drodzy pa?stwo - nadchodzi ulubiona pora roku Stalkera a co za tym idzie Blackfield od dzis do pierwszego sniegu staje sie moim numerem jeden...


Hmmm u mnie podobnie, ale równie wysoko jest October Rust...Choolera ju? sam nie wiem co si? bardziej nadaje Neutral
Wi?c pos?ucham obu j?zor
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ninu? napisał:
stalker and parsival napisał:
Drodzy pa?stwo - nadchodzi ulubiona pora roku Stalkera a co za tym idzie Blackfield od dzis do pierwszego sniegu staje sie moim numerem jeden...


Hmmm u mnie podobnie, ale równie wysoko jest October Rust...Choolera ju? sam nie wiem co si? bardziej nadaje Neutral
Wi?c pos?ucham obu j?zor


a dla mnie jesien zacznie sie z dzwiekami secrets of the beehive sylviana..
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie te? coraz cz??ciej znowu go?ci Blackfield. Napisa? pi?kn?, zgrabn? i wpadaj?c? w ucho melodi? jest du?o trudniej ni? 123543545 minutow? suit? za d?wi?kami której mo?na ukry? brak nowych, ciekawych pomys?ów. I ?eby jeszcze nie sp?odzi? kolejnego koszmarka w stylu: "ja cie kocham a ty mnie nie, ranisz mnie moje bejbe", trzeba by? naprawd? mistrzem w tym co sie robi. Obu Panom uda?o si? stworzy? w?a?nie tak? pi?kn?, niebanaln? Muzyk?.
_________________
Not dissing SW because it's too mainstream
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

guziec napisał:
U mnie te? coraz cz??ciej znowu go?ci Blackfield. Napisa? pi?kn?, zgrabn? i wpadaj?c? w ucho melodi? jest du?o trudniej ni? 123543545 minutow? suit? za d?wi?kami której mo?na ukry? brak nowych, ciekawych pomys?ów. I ?eby jeszcze nie sp?odzi? kolejnego koszmarka w stylu: "ja cie kocham a ty mnie nie, ranisz mnie moje bejbe", trzeba by? naprawd? mistrzem w tym co sie robi. Obu Panom uda?o si? stworzy? w?a?nie tak? pi?kn?, niebanaln? Muzyk?.


czy ja jestem naprawde inny, ze mnie ta plyta bardzo powierzchownie rusza? Rolling Eyes

nic, ostatnio sluchalem jej jeszcze w zime, moze czas dac kolejna szanse na jesieni..
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #blackfield# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group