Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
The Dandy Warhols

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Pią Cze 10, 2005 14:06    Temat postu: The Dandy Warhols Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, ?e do g??bszego si?gni?cia w ich muzyk? nak?oni? mnie rewelacyjny dokument "DIG!" wy?wietlany na tegorocznym krakowskim festiwalu filmowym, dotycz?cy w?a?nie Dandysów oraz grupy Brian Jonestown Massacre.

BJM to inteligentne country, jednak nie na tyle inteligentne, by mnie przekona? (bo klimaty prerii to raczej nie mój blues), natomiast Dandysi spodobali mi si? ogromnie!
Okre?laj? si? jako ci, którzy przynie?li rewolucj? muzyce rockowej, jako ci, dzi?ki którym kapele pokroju The White Stripes odnosz? teraz sukcesy. I rzeczywi?cie, nawet naj?mielsze wyczyny rodze?stwa w paskach bledn? przy piosenkach The Dandy Warhols. Rewelacyjne produkcje, wspania?a sekcja rytmiczna, ?wietne piosenki, znakomita atmosfera...

Dla mnie album 13 Tales From Urban Bohemia to wyznacznik dobrej p?yty z rockiem alternatywnym. To do niej odnosz? dokonania Fraznów Ferdinandów (wysiadaj?), the White Stripes (wysiadaj?), Blur (no dobra, byli wcze?niej, ale te? wysiadaj? Smile ) i mnóstwa innych brytyjskich bandów.

A naj?mieszniejsze jest to, ?e w rodzimej Ameryce ciesz? si? milion razy mniejsz? popularno?ci? ni? w Europie.

Warto pos?ucha? i warto dorwa? film.

Ale przecie? na pewno ich znacie. A je?li kto? nie kojarzy to z pewno?ci? s?ysza? chocia? raz w ?yciu przebój 'Bohemian Like You'. no i co... wszystko ju? jasne?
Wink
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Malkavian
ma gadane


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 887
Skąd: Krk

PostWysłany: Pią Cze 10, 2005 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubi? Dandysów za robienie sobie jaj ze wszystkiego, granie radosnej muzy i osobowo?? Curtney'a Taylora-Taylora.

13 Tales... jeszcze mnie tak nie kr?ci, podobnie debiut, mimo, ?e to zbiór sympatycznych piosenek, natomiast Welcome To The Monkey House ZABIJA.

Na ok?adce Velvetowy Banan zapi?ty Stonesowym zamkiem. Za sterami Nick Rhodes, za drugie wokale odpowiada Simon Le Bon - s?owem nieoceniona pomoc Duran Duran -, przebojowe brzmienie, podskórna zabawa, nieogarni?ty FUN. ?wietna p?yta.
_________________
i'm in luv ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
azure
bywa


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 55
Skąd: K-Pax

PostWysłany: Pią Cze 10, 2005 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Bohemian Like You" nie?miertelny kawa?ek, i nie?miertelny teledysk, hi hi
szacuneczek Smile
równie? polecam...
_________________
Sam sobie zinterpretuj,
co masz na my?li...
W ka?dej sekundzie, swoich lat!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group