Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
together we're stranger
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #no-man#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radek
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 572

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........................

Ostatnio zmieniony przez Radek dnia Czw Lip 08, 2010 18:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Arien
nowicjusz


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 26
Skąd: B-stok

PostWysłany: Sro Maj 04, 2005 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowanie -> oczarowanie, fascynujace odkrywanie -> zachwyt -> stan zawieszenia i podrozy droga "swietlistych linii" -> magia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Tlen
^MALKAV
CfO maniak


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 1066
Skąd: K?odzko

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ostatni zakup. Najpi?kniejsza p?yta z udzia?em Wilsona jak? s?ysza?em. Bezapelacyjnie. Podk?ady, te ca?e instruumentarium (tam kto? Nobla za ten klarnet powinien dosta?!), g?os Bownessa i teksty.

Gdy s?ucham od razu przypominaj? mi si? wieczorne, kwietniowe przechadzki po mie?cie. W blasku latarni i z takim przyjemnym, upajaj?cym powiewem ciep?a. Wtedy, w tym mie?cie mo?na si? by?o zatraci?. Pó?niej, po powrocie ciep?a herbata, blask tych samych latarni dochodzacy przez okno i godziny wybijane miarowo przez zegar na ratuszu. By?em wtedy dziwnie sZcze?liwym cz?owiekiem. Szcze?liwym w pi?knie wykreowanej ob?udzie... ale szcze?liwym. Po tych powrotach, cz?sto puszcza?em No Man-a. Ta muzyka uspokaja?a, pozwala?a zaton?? w tym wszystkim... a teksty - teksty niestety przedstawia?y spraw? w jasnym ?wietle. Ja?niejszym, niz te wszystkie latarnie.

Pomy?le?, ze czasem za tym t?sknie.
_________________
We were dead before the ship even sank
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pretty vacant
ma gadane


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 913
Skąd: Toru?

PostWysłany: Wto Gru 19, 2006 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde ?aluje ?e mialem to na kompie 2 lata temu i dobrze tego nie poznlem pózniej poszed format i nigdy ju? tego nie znalazlem jedynie co moge poslucha? to na myspace.

Jakby byl kto? taki mily i wyslal mi kiedy? PW Very HappyVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Faye
bywa


Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 58
Skąd: zza w?g?a

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 1:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ta p?yta przypomina sierpniowe wieczory sp?dzone samotnie przy lekturze, d?ugie zasypiania. Ale przypomina te? cudowny powrót do M??a. I wtedy brzmia?a zupe?nie inaczej <serduszko>

rozmarzona, wtulona
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ?e na tym forum pe?ni? rol? paso?yta, ale jak tak wszyscy zachwalaj? no-man i t? p?yte szczególnie, to prosz? o priva. Bardzo chcia?bym pozna?. wi?c niech ktos b?dzie ?askaw...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis zamówi?em.
z niebiesk? ok?adk? Smile

a ?e jestem typem rozrzutnym to jeszcze BassComm I.

a co Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mikael
CfO Beton


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 5617
Skąd: Szybkie Miasto Gdynia

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ?aluj tych paru lat bez obecno?ci tej p?yty.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:
dzis zamówi?em.
z niebiesk? ok?adk? Smile

a ?e jestem typem rozrzutnym to jeszcze BassComm I.

a co Mr. Green


skubany! ja kupi?em z zólta, a tydzien pozniej zobaczy?em ze jest edycja z niebieska Very Happy. Ale zolta tez ma swoj urok. przede wszystkim opakowanie. Tekturowe, z fantastycznym zdj?ciem pod tekstami. taak jest!

Mi No-Man kojarzy sie z sierpniowymi wakacjami. Mia?em wtedy remont w pokoju. Wszystkie meble, kinkiety, zas?ony, zaluzje, firany, ba, newet kontakty zosta?y z pokoju usuni?te. Nie zosta?o tam nic poza stercz?cymi ze ?cian kablami oraz rozlozonym na pod?odze komputerem i zestawem g?osników niedbale walajacych sie po pokoju.

No-Man'a pierwszy raz s?ucha?em w?asnie w takich warunkach. Otwarte okno, pozny wieczór, niesamowita ulewa za oknem i towazyszace jej niesamowite powietrze. Komputer na pod?odze. Ja, wpatrzony w padajacy deszcz, oswietlony bladoniebieskim swiat?em monitora, uwa?nie ws?uchujacy sie w dzwi?ki Together We're Stranger. Zaraz po wys?uchaniu zgra?em wszystko na mp3 i poszed?em w ten deszcz na d?ugi spacer. Bardzo d?ugi.

No-Man kojarzy mi sie niestety przede wszystkim z rozstaniem. Z jakim? nieopisanym smutkiem, w ktorym jednak kryje sie male?ka nutka optymizmu w postaci ostatniego akordu wybrzmiewaj?cego w The Break-Up For Real.

P?yta geniusz po prostu. taak jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikael napisał:
no to ?aluj tych paru lat bez obecno?ci tej p?yty.


mozliwe. ale na mnie czeka poznawanie tej p?yty i odkrywanie jej od zera, czego wielu z was pewnie zazdro?ci. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt, zazdroszcz?
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Comprising the drum mix of 'The Break-Up For Real', 'Back When You Were Beautiful' and '(bluecoda)', Snapper Music's promotional ep to support the release of the new CD/DVD-A edition of No-Man's acclaimed 'Together We're Stranger' album is now available from the Burning Shed download store at a specially reduced price. Containing downloadable artwork by Carl Glover, the ep is intended as an inexpensive introduction to the band's music.


Czy ktos wie co to i czy ktos ma to? czyli ten drum mix The Break-Up, Back When, i blue cody?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dawka
bywa


Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 50
Skąd: www.DawkaMuzyki.pl

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agher napisał:
Cytat:
Comprising the drum mix of 'The Break-Up For Real', 'Back When You Were Beautiful' and '(bluecoda)', Snapper Music's promotional ep to support the release of the new CD/DVD-A edition of No-Man's acclaimed 'Together We're Stranger' album is now available from the Burning Shed download store at a specially reduced price. Containing downloadable artwork by Carl Glover, the ep is intended as an inexpensive introduction to the band's music.


Czy ktos wie co to i czy ktos ma to? czyli ten drum mix The Break-Up, Back When, i blue cody?


Te kawa?ki s? na sk?adance All the Blue Changes tak?e Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o bardzo dobrze, zdobyc bedzie trzeba Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 1:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pi?kna p?yta. Wznios?a, wzruszaj?ca, otulaj?ca spokojem, t?sknot? i smutkiem. I by?aby naprawd? najpi?kniejsz?, najcudowniejsz? p?yt? No-man, tylko ?e ma tego pecha, ?e ju? wcze?niej powsta?y Flowermouth i ((Speak))...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #no-man# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group