Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
SIGUR ROS!!!!!
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jozeef
bywalec


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 352
Skąd: RaciBush

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 2:26    Temat postu: SIGUR ROS!!!!! Odpowiedz z cytatem

Zak?adam nowy w?tek z serii tych na których si? tylko s?odzi Smile, ale czuj? wewn?trzn? potrzeb?, ?e musz? go za?o?y?. Udzielam si? na polskim forum tego zespo?u i czuj? si? zobowi?zany, ?eby rozpocz?? ten temat!

Popiszmy/porozmawiajmy na temat SIGUR ROS!. Panowie wydaj? now? p?yt? we wrze?niu. Nie ukrywam, ?e czekam na ni? z zapartym tchem, bo to jest jeden z tych zespo?ów, który nigdy czlowieka nie zawiedzie.
SR jeden z najwa?niejszych zespo?ów je?eli chodzi o mnie( mam cich? nadziej?, ?e dla was te?) Zaczeli niepozornie od p?yty `von`, która jest genialna (innego s?owa nie ma), drug? ich p?yt? by?a `Agaetis byrjun`, czyli Abslout nad absoluty!!!( jak kto? nie zna tej p?yty `shame on Him/Her!!`) Nast?pnie nagrali troszk? s?absze, ale te? genialne dzie?o `()`.Pokazali w nim swoje fascynacje tzw. Post Rock`iem, ale dalej zachowali swoj? bardzo wysok? pozycj?.

Teraz jest Lipiec czekam z niecierpliow?ci? na ich 4t? p?yt?, która ju? oficjalnie b?dzie zwa?a si? `takk`( po Islandzku--->`dzi?kuj?`), uka?e si? we Wrze?niu i nie ukrywam, ?e jest to najbardziej oczekiwana przeze mnie p?yta tego roku (wali? `Deadwing`-by? na drugim miejscu Very Happy )

Zapraszam do wspólnej dyskusji na temat tego cudownego zespo?u!!! Very Happy

Pozdrawiam Patryk vel Jozeef


Ostatnio zmieniony przez jozeef dnia Sob Lip 16, 2005 2:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mesmer II
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2005
Posty: 327
Skąd: z k?towni

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nudy na pudy.
Nigdy nie potrafi?em si? przekona? do sm?tów granych przez Sigur Ros, pomimo licznych pozytywnych komentarzy znajomych mi osób. Confused
Dobrze mi z tym Cool
_________________
Theta - "mutants"
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sigur ros -> absolut. thx to malkav. slodzenia bedzie, ze hoho, jeno mesmer jak zwykle sie wylamuje Wink
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie powsta? ten temat.
Nie mam czasu, wi?c krótko:
Muzyka Sigur Ros, cho? nie ma w niej za grosz intymno??, dyskrecji i kameralno?ci, jest bardzo bliska memu sercu. Absolut!
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Von - mistyka.

Agaetis Byrjun - Absolut

() - pi?kno.

P?yta z Mogwaiem - Psychodela!!!!!!!!! Wink
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Malkavian
ma gadane


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 887
Skąd: Krk

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Von - geniusz

Agaetis Byrjun - stuli? ryje, przesta? oddycha? i s?ucha? Absolutu.

( ) - tylko pi?kno
_________________
i'm in luv ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
jozeef
bywalec


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 352
Skąd: RaciBush

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:

P?yta z Mogwaiem - Psychodela!!!!!!!!! Wink



Musz? ci? rozczarowa?, ale SR nigdy nie nagrali ?adnej p?yty wspólnie zMogwai. Kr??y?a po sieci jedynie epka zatytu?owana `Sigur Ros & Mogwai`. Tak naprawde to muzyka jakiego? nieznanego zespo?u, która z czasem w internecie zosta?a nies?usznie przypisana SR i Mogwai.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O w mord?! No i da?em si? nabra?. Bo w ka?dym katalogu na slsk zatytu?owanym sigur ros widzia?em t? epk?.

Tak?e wielka wtopa, ale ten nieznany zespó? i tak zrobi? na mnie kolosalne wra?enie - ?wietna muzyka.

Co do nowej p?yty marzy mi si? album mniej wypiel?gnowany ni? (), bli?szy raczej Von, przepe?niony zimnymi, melancholijnymi d?wi?kami ale w bardziej surowym wydaniu. Cz?sto czepiam si? () ale i tak uwa?am ?e to pi?kny kr??ek. Tylko, ?e nie tak doskona?y jak Agaetis czy Von...
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
jozeef
bywalec


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 352
Skąd: RaciBush

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sigur-ros.co.uk napisał:
we can now announce that the title of the new sigur rós album is takk..., which is icelandic for "thanks". it will be released september 12th on EMI records. we at sigur-ros.co.uk got a chance to listen to the album recently and for our money it's the best thing the band has ever released. we can't wait for the world to hear it. the tracklist on takk... is as follows:

1. takk...
2. glósóli
3. hoppípolla
4. mea blóanasir
5. sé lest
6. seaeglópur
7. mílanó
8. gong
9. andvari
10. svo hljótt
11. heysátan


Mam nadziej?, ?e te zapewnienia ludzi z oficjalnej strony SR si? sprawdz? we wrze?niu.
`it's the best thing the band has ever released. we can't wait for the world to hear it. `
odno?nie Tracklisty: `Gong` i `Milano` mo?na by?o us?ysze? na ich bootlegach
i s? ?wietne, a `se lest` to nic innego jak znana z Islandzkiej telewizji `celesta`( zagrali j? wtedy na rzecz ofiar Tsunami) w przerobionej wersji.
Z danych które jeszcze przeciek?y to takie, ?e album b?dzie trwa? 65 minut.

To zosta?y jeszcze tylko 2 miesi?ce. Twisted Evil

stalker and parsival napisał:
O w mord?! No i da?em si? nabra?. Bo w ka?dym katalogu na slsk zatytu?owanym sigur ros widzia?em t? epk?.

Tak?e wielka wtopa, ale ten nieznany zespó? i tak zrobi? na mnie kolosalne wra?enie - ?wietna muzyka.

.


w?a?nie si? dowiedzia?em, ?e to jest epka zespo?u Mono z Japoni. Nawet znany jest w post-rockowym ?wiatku, cho? bardzo wtórnym i mo?e dlatego takei skojarzenia z Mogwai i SR si? nasuwaj?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cloud_on_my_tongue



Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 2:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s?owa s? u?omne, kalekie, m?j? ogromn? moc ale nie s? wystarczaj?ce.za ich pomoc? nie mo?na opisa? zapachu trawy po letnim deszczu, urody zachodu s?o?ca,wyrazu Twej twarzy gdy szepcz?, ?e Ci? kocham, koloru mych spieczonych s?o?cem ramion(dzi?, przy zrywaniu wi?ni na pierwsze w tym roku konfitury)...i muzyki Sigur Ros.
mog? tylko nieporadnie napisa?, ?e d?wi?ki te mog?yby by? desygnatem Pi?kna, gdyby tylko Pi?kno mog?o miec desygnaty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cloud_on_my_tongue napisał:
s?owa s? u?omne, kalekie, m?j? ogromn? moc ale nie s? wystarczaj?ce.za ich pomoc? nie mo?na opisa? zapachu trawy po letnim deszczu, urody zachodu s?o?ca,wyrazu Twej twarzy gdy szepcz?, ?e Ci? kocham, koloru mych spieczonych s?o?cem ramion(dzi?, przy zrywaniu wi?ni na pierwsze w tym roku konfitury)...i muzyki Sigur Ros.
mog? tylko nieporadnie napisa?, ?e d?wi?ki te mog?yby by? desygnatem Pi?kna, gdyby tylko Pi?kno mog?o miec desygnaty.


eee.. patos Twisted Evil

ale zasluzony Smile duzo moglbym ubierac w slowa, wole zamilknac, muzyka sigur jest czyms rzeczywiscie wyjatkowym.
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
jozeef
bywalec


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 352
Skąd: RaciBush

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jej ludzie nie wierz?, ?e nikt jeszcze nie dotar? z was do `takk`a.

P?yta przeciek?a jaki? miesi?c temu, ale mam j? dopiero kilka dni. Je?eli o ni? chodzi, to zdania s? podzielone. Pisz? to na przyk?adzie mojego matczynego forum. Jedni wprost j? kochaj?, a drudzy mówi?, ?e to najgorszy materia? w ich dorobku. Je?eli chodzi o moje zdanie, to za wcze?nie, ?eby j? chwali?, albo te? wydawa? jakie? s?dy. Kilka rzeczy jest jednak pewnych. P?yta jest bardziej przyst?pna od poprzednich(chocia? to dziwnie brzmi w ich przypadku), jest weselsza i przede wszytkim ostrzejsza (niekiedy nawet ci??ka w ko?cówkach utworów) i odeszli od minimalizmu z `()` co mnie bardzo ucieszy?o.

Tak wi?c czeka was wiele niespodzianek zwi?zanych z `Takk`, a czy p?yta wam si? spodoba czy nie to ju? zale?y wy??cznie od was.


papapa
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jozeef napisał:
Jej ludzie nie wierz?, ?e nikt jeszcze nie dotar? z was do `takk`a.
[ciach]
P?yta przeciek?a jaki? miesi?c temu, ale mam j? dopiero kilka dni.


osh fok! serio?

moze poczekam na premiere, a moze jednak sie skusze wczesniej.. w kazdym razie mam nadzieje ze bedzie dobrze Smile
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z Takk czekam do premiery. Z Deadwingiem wytrzyma?em, to i teraz mam nadziej? ?e mi si? uda Smile
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
jozeef
bywalec


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 352
Skąd: RaciBush

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2005 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla wszytkich tych, którzy nie s?yszeli jescze ani jednej nutki z nowej p?yty.

http://www.drrnwbb.com/sigur-ros/dl/sigur_r%f3s-gl%f3s%f3li-high.rm

?wietny teledysk Rolling Eyes Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group