Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Gry komputerowe
Idź do strony 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 3:35    Temat postu: Gry komputerowe Odpowiedz z cytatem

W?a?nie ?ci?gn??o mi si? demo Age Of Empires III i przyszed? mi do g?owy taki oto temat.

Ja jakim? strasznie zapalonym graczem nie jestem, bardziej lubie sobie w co? poprostu pogra? dla relaksu, ni? usilnie gra? od pocz?tku do ko?ca. Moi zdecydowani faworyci to w?a?nie AOE i Cezar III (bo?e to drugie to poprostu ?ywa bestia! Trzeba miec oczy dooko?a g?owy a i tak nie jeste? w stanie wszystkiemu w pe?ni podo?a? ). Kocham te? Heretica. Jedynk? oczywi?cie, bo dwójka to jaka? straszna pomy?ka Sad Nudna jak diabli, Tryb TPP sprawia, ?e ci??ko si? celuje, i du?o trudniej steruje si? bohaterem. Ogólnie kiedy? wola?am RTS, teraz bardziej kr?c? mnie strzelanki FPP. Mo?e to kwestia tego, ?e z wiekiem coraz wi?cej stresów, a takie gierki ?wieeeeetnie pomagaj? je zlikwidowa? Smile. Cho? ostatnio odpali?am Postala i poczu?am si? srodze zawiedziona. Koszmarne nudy Sad . Przereklamowane
No có?, to ja ju? ko?cz? i odpalam to demo, to grzech przecie? z tym czeka? Very Happy
_________________
Not dissing SW because it's too mainstream


Ostatnio zmieniony przez guziec dnia Pią Wrz 09, 2005 11:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 3:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Quake, Doom i wszystko od czego ekran zalewa sie krwi?, GTA jedynka (tak cudownie oldskulowa), Tekken wszystkie cz??ci, Soulblade... Konkretne ?ubudubu co aby sie wy?y? po ci??kim dniu - poza tym Fifa a niebawem przetestuje nowe rugby.
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ju? nie gram
kiedy? gra?em mnóstwo
g?ównie w Europa Universalis GTA (tylko jedynka!!!!), Knights And Merchants, Fify, Fallouty i w ró?ne przygodówki
ostatni? gr? z jak? mia?em styczno?? by? Serious Sam, baardzo relaksuj?ca gierka Smile
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W?a?ciwie to ju? od d?ugiego czasu w nic nie gram - w wolnym czasie surfuj? po sieci Wink Ostatni? gr? by?a "Black & White" - fajna, ale dotar?am mniej wi?cej do po?owy i troch? mi si? znudzi?a Neutral Chyba nie jestem stworzona do roli boga Laughing
A w sieci pogrywam ostatnio w OGame (http://www.ogame.pl) - w?a?nie, czas co? zbudowa? na mojej planecie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sudden Strike ?ci?gam z netu nowe mapy nigdy si? nie nudzi. Poza tym Civilzacja III, COD I MOHA
http://gry.gazeta.pl/gry/1,49948,431589.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:
Quake, Doom i wszystko od czego ekran zalewa sie krwi?,


Krrrrrreeeeeeeewwwww, ?mieeeeeeer?, mordeeeeerstwooo, armageddon Agrrrrrrr!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Not dissing SW because it's too mainstream
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buda
ma gadane


Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 614
Skąd: Kutno(Toru?)

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warcraft 3, HoMM 3, Disciples 2 itd. czyli generalnie mówi?c strategie + Deus Ex (FABU?A!!!!), Fallout itd., kiedy? przez sie? Counter strike, a z baaaardzo starych gier z ?ezk? w oku wspominam Flashbacka i Indiana Jones and the fate of Atlantis; z nowych przygodówek The longest Journey i Post Mortem.
_________________
www.torun.koliber.org

http://www.lastfm.pl/user/buda-michal/
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CoD:UO, Sacred, seria Fallout, Morrowind oraz Worms World Party. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie tytu?u mojego ?ycia to :

-Doom I i II (trójka mo?e si? przy nich schowa?), pami?tam jak lata?em z pude?kiem dyskietek ?eby pliki spakowane rar-em przegrywa? ach to by?y czasy. A doom zrobi? mi niez?e namieszanie we ?bie, poza tym to tam by? cudowna pi?a motorowa. Absolutnie najlepszy FPP obok...

-no w??snie Duke Nukem 3d. Dla mnie kult totalny i koniec kropka. znam calutk? gr? na pami??, poza tym by?o tam ca?kiem du?o erotyki , du?o du?o krwi i wszytsko oprawione wisielczym poczuciem humoru. FPP wszechczasów.

- Heroes of might & magic 2 - trójka te? jest znakomita, ale to 2 najbardziej pokocha?em i sp?dzi?em kawa? mojego ?ycia zbieraj?c pieni?dze na czarne smoki Very Happy

-Fallout 2 - gra kompletna i tyle na jej temat, bo o niej móg?bym bez ko?ca.



na razie tyle
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W?a?nie, zapomnia?am wspomnie? o Wormsach. Oboj?tnie w jakiej mutacji s? poprostu niesamowite! Acha no i zwró?cie uwag? na bro? "?wi?ty granat". Nie widzieli?cie ju? gdzie? tego? Smile

Z pozycji obowi?zkowych jeszcze oczywi?cie: Saper, Pasjans. Wink
_________________
Not dissing SW because it's too mainstream
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ninu? napisał:
Zdecydowanie tytu?u mojego ?ycia to :

-no w??snie Duke Nukem 3d. Dla mnie kult totalny i koniec kropka. znam calutk? gr? na pami??, poza tym by?o tam ca?kiem du?o erotyki , du?o du?o krwi i wszytsko oprawione wisielczym poczuciem humoru. FPP wszechczasów.

- Heroes of might & magic 2 - trójka te? jest znakomita, ale to 2 najbardziej pokocha?em i sp?dzi?em kawa? mojego ?ycia zbieraj?c pieni?dze na czarne smoki Very Happy

-Fallout 2 - gra kompletna i tyle na jej temat, bo o niej móg?bym bez ko?ca.


salut, bracie taak jest! podpisuje sie pod kazdym slowem powyzej,

dodam tylko od siebie planescape: torment, czyli jedna z najpiekniejszych opowiesci w jakie w zyciu gralem.

aha, no i gta I (ilez godzin spedzilem nim to ukonczylem cale Very Happy )

a na dokladke prince of persia I - gralem i nadal gram w to setki godzin, wszystkie poziomy znajac na pamiec i mogac grac praktycznie nie patrzac na ekran. idealna rzecz na krotkie odstresowanie, na sesje wspomnien, na moment refleksji czy na przesluchanie czegos nowego na sluchawkach.. cudo, panie, teraz juz takich nie ma.
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[img]http://www.planet-egamers.net/modules/My_eGallery/gallery/Emulation/Dosbox/J[/img]azzJackRabbit/05.jpg[img][/img]

[ Dodano: 09 Wrz 2005 16:55 ]


Czyli moja najukocha?sza platformówka Smile
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Plugawy
bywalec


Dołączył: 16 Lip 2005
Posty: 218
Skąd: z zew?oku

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maj?c przez ostatni rok dost?p do komputerów lepszych, ni? mój w?asny, sp?dzi?em do?? du?o (za du?o...) czasu na graniu

- najpi?kniejsz? gr?, jak? widzia?em, jest "HalfLife 2". ?ciany bloków s? tak odrapane, spinka do w?osów jednej z bohaterek tak niesamowicie plastikowa... Shocked
- nalepsze 2 straszaki, w jakie gra?em, to "Cold Fear" (który przy okazji cudnie wygl?da) i "Nosferatu" (gra szwedzka chyba, do kupienia za grosze) - obie bardzo oryginalne (np. fale zmywaj?ce bohatera z pok?adu w CF czy d?uugie prze?adowywanie muszkietu w "Nosferatu")
- najlepszy do odstresowania si? jest "The Punisher" (chyba najbrutalniejsza gra roku! Very Happy )
- najoryginalniejsz? i najbardziej klimatyczn? (i przy okazji najkrótsz?) strategi? IMHO jest "Dawn of War". WH40K to chyba najmroczniejsze uniwersum w historii science fiction...
- najbardziej wci?gaj?cy okaza? si? "Morrowind" - pierwsza gra, przy której autentycznie zarwa?em nock? (gra?em od 22 do 5 rano!)

a moje nominacje na komputerow? list? przebojów wszechczasów to (kolejno?? przypadkowa):
- Worms (cz??? 1) - czy potrzeba komentarza?
- Fallout - jedyne RPG, które przeszed?em w ca?o?ci 2 razy.
- Heroes of Might & Magic 2 i 3
- Goblins 3 - francuska przygodówka, ?wietny humor, klimat i muzyka Very Happy
- Dyna Blaster - przebój starej sali informatycznej Very Happy
- Warlords (cz??? 1) - zabójcza prostota, do 8 graczy przy jednym kompie; wymagania: procesor 286, 12 KB wolnego miejsca na twardym dysku Very Happy. gdyby nie ta gra, prawdopodobnie nie by?oby serii HoM&M i Disciples... no i serii Warlords, oczywi?cie Very Happy
_________________
At last it's coming up, the sun,
The body-snatcher's day be done.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zapomnia?em o Silient Hunter II i Destroyer Comander
Ile? to nieprzespanych nocy 200 m pod wod? i nas?uchiwania coraz bli?ej wybuchaj?cych bomb g??binowych. Wysz?a trójka ale moja padaka nie uci?gnie takiej grafiki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plugawy napisał:
najbardziej wci?gaj?cy okaza? si? "Morrowind" - pierwsza gra, przy której autentycznie zarwa?em nock? (gra?em od 22 do 5 rano!)


Wiem co? o tym! Ave Nerewarze! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 1 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group