Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
9 inch nails
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedzie? czemu NIN zaspamowa? mi maila. Jakas informacja o singlu, jakie? daty koncertów - ch** mnie to obchodzi. NIN nie s?ucha?em od paru lat i nie wiem co by si? musia?o sta?, ?ebym z w?asnej woli mia? si?gn?? po cho?by jeden utwór. Zespoly dla gimnazjalistów mam dawno za sob? i nie chce mi si? marnowa? czasu. Tak?e Trent marnuje czas wysy?aj?c do mnie maile? Co zrobi nast?pnego - sms, telefon?
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
SmartKideo
ma gadane


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 903
Skąd: stamt?d

PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale? zawsze mo?esz zrezygnowa? z subskrypcji na nin.com
Trent nic na si?? Ci przecie? nie ka?e wi?c nie przesadzaj
ja gimnazjum (ha za moich czasów tego cuda nie by?o), czyt. szko?e podstawow?, mam za sob? ju? dobre kilkana?cie lat a nadal lubi? NIN w??czy?, znaczy nie dojrza?em?
zreszt? nevermind hejtem waln?? to podstawa, poczu? si? "dowarto?ciowany" czy? nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liki, rozumiem, ?e z gimnazjalnego Iron Maiden te? ju? si? wyleczy?e?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

likpiki slucha juz tylko igora stravinskiego i ew milesa davisa (ale troche siara)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liki, chyba nie podnosisz do miary dramatu tego, ?e nie umiesz anulowa? subskrybcji na nin.com?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja nigdy w ?yciu nie w??cza?em ?adnej subskrybcji. Nigdy w ?yciu nie by?em na stronie nin.com. Trent po prostu niezno?nie zabiega o moj? osob?, ale nie te progi Smile


SmartKideo, tak, dowarto?ciowa?em si? hejtuj?c NIN. Mo?e i tak by?. Nie wiem co prawda o czym piszesz, ale ok. Smile

Pieniek, z Iron Maiden si? nie wyrasta. Smile Tzn wyrastaj? ludzie bez wyobra?ni. Smile

Kshmir, nie s?ucham Strawi?skiego, bo jestem rusofobem. Smile



PS Troch? ci?nienie mi zesz?o, bo zauwa?y?em, ?e 11.11 graj? koncert na El Paso Smile
PS1 Ech, gdzie si? podzia?o poczucie humoru tego forum.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zosta?o zalane betonem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
SmartKideo
ma gadane


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 903
Skąd: stamt?d

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no sorry je?li urazi?em ale tak to odebra?em
w stylu np.
Fasolki? wyros?em, spowa?nia?em teraz s?ucham Metallicy

sam mnie Trent rozczarowuje coraz bardziej ale nie odwa?y?bym si? napisa? ?e tylko "gimnazjali?ci" tego s?uchaj?, bo tak nie jest

dlatego napisa?em o "dowarto?ciowaniu si?" bo cz?sto s?ysza?em ?e taki a taki band to dla dzieci, gimnazjalistów itp.
zreszt? kto? tu napisa? o Iron Maiden, im si? te? tak dostaje a ja si? szczyc? ?e to moje dzieci?stwo i do dnia dzisiejszego lubi? pos?ucha? (zreszt? dyskografia na pó?ce)

powiem inaczej, wyros?em z oceniania bandów (albo prawie wyros?em), jak mi si? co? podoba to podoba si?, jak nie, nie s?ucham ani nie pisz? ?e badziew itp. tylko tyle i a? tyle
i jako? wierzy? mi si? nie chce ?e dostajesz info o nin nie b?d?c nigdy powi?zany w jaki? sposób z nimi (wydawca, zespó? - pokrewny artysta powi?zany z nin), jako? Twój mail w ich bazie si? znalaz?, raczej nieprzypadkowo
ale nie bój raczej Michael T. Reznor do Ciebie nie zadzwoni, bo i po co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
one_armed_scissor
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 724
Skąd: Wszawa

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja si? z likim w pewnym stopniu zgadzam. O ile muzyka NIN by?a kiedy? naprawd? spoko, to teksty, image i ca?a otoczka generowana przez Reznora od dawna ?mierdzi bezczelnym marketingiem. Ile mo?na ?yka? t? mieszank? pseudoautodestrukcji i samouwielbienia? Mam wra?enie, ?e studio Trenta ma na ?cianach lustra, by móg? wali? konia spogl?daj?c na w?asne oblicze, a w mi?dzyczasie zrobi? troch? muzyki. Je?li mia?bym sam powiedzie?, ?e wyros?em z NIN, to w sensie, ?e zm?czy?a mnie monotematyczno??, naci?gany mrok i muzyczna wtórno?? do sze?cianu.

Poza tym, Panowie - g?ównym problemem jest to, ?e liki pojecha? po zespole który lubicie Mr. Green
_________________
I'm an island.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co tu pisa?? Napisa?em ewidentnie prze?miewczego posta, a tu bulwers jak bym atak na ?wi?to?? zrobi?. Smile

Mój stosunek do NIN ?wietnie opisa? one_armed_scissor, to nie b?d? przepisywa?.



A je?li chodzi o subskrypcje. Mo?ecie mi wierzy? lub nie. Nigdy w ?yciu nie zamówi?em subskrypcji na maila ?adnego zespo?u, wytwórni p?ytowej nic! Nigdy nie kupi?em albumu NIN w ?adnym internetowym sklepie muzycznym, nigdy nie kupi?em w ogóle. Jedyne subskrypcje jak? prowadz? na tym adresie mailowym to Prawica RP, zooplus.pl, Rynek Instalacyjny, Liturgia.pl, bwin, Fundacja im. Kazimierza Pu?askiego i moja ciotka, która masowo spamuje mi skrzynk? wszelkiego rodzaju ?a?cuszkami, paczkami z demotami itd. Nigdzie tam nie ma ani NIN, ani ?adnego innego zespo?u, ani ?adnej wytwórni, nic. Trent po prostu o mnie zabiega (nie wie, ?e wybra? bardzo z?y sposób). A dlaczego? Mój jeden post z pochlebstwem, to dla niego 15.000 sprzedanych egzemplarzy w Europie. Smile Smile
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Cze 12, 2013 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby brakowa?o mu kasy to by nie zawiesza? nin na 4 lata (co oczywi?cie te? mo?na podci?gn?? pod chwyt marketingowy je?eli si? bardzo chce) Smile
Tr?t nie daje ostatnio powodów do rado?ci nawet fanom wi?c tutaj te? pud?o.
W kwestii Iron Maiden to tutaj racjonalny powód mo?e by? tylko jeden - niezdrowa nostalgia ;(

[ Dodano: Wto Cze 11, 2013 23:17 ]
nomen omen, w?a?nie wyskoczy?o mi to na pewnym portalu spo?eczno?ciowym

http://allegro.pl/show_item.php?item=3319229213

Je?eli ludzie rzeczywi?cie s? w stanie zap?aci? tyle pieni?dzy za koncert Iron Maiden to ju? nic mnie nie zdziwi, nawet kolaboracja Trenta z Haddawayem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Sro Cze 12, 2013 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale GCEE to nie do?? ?e pod scen?, to jeszcze bodaj?e godzina przed czy po koncercie za kulisami. Co? takiego.


Istnieje osobny temat o IM i tam z ch?ci? o tej kapeli porozmawiam. Ale skoro tutaj pojawi? si? w?tek, to napisz? skrótowo. Niezale?nie czy kto? lubi/ceni IM czy nie, trzeba zauwa?y?, ?e Maideni tworzyli histori? metalu. Stali na czele NWOBHM, która przeformatowa?a (ukierunkowa?a - mo?e w?a?ciwsze okre?lenie) mózgi tysi?cy muzyków ci??szych brzmie? na ?wiecie. Oczywi?cie, nie trzeba jej s?ucha?, ani ceni? warstwy stricte muzycznej. Warto by jednak zauwa?y?, ?e bez NWOBHM i IM nie by?oby (a przynajmniej nie w takim kszta?cie jak obecnie) takich kapel jak Slayer czy Burzum - o czym wspominaj? sami zainteresowani. Nie ma wp?ywowych muzyków metalowych na ?wiecie, którzy na drodze swojej muzycznej edukacji nie obtrzaskaliby dyskografii IM z ka?dej mo?liwej strony.

Oczywi?cie, dzi? ro?nie ca?e pokolenie skandynawskiej dzieciarni, które przychodzi na gotowe. Stare dziadki stworzy?y im legend? sceny black metal, a te m?odzieniaszki od razu bezkompromisowo obieraj? black metal za warto?? sam? w sobie. Zdegenerowane s? do tego stopnia, ?e potrafi? plu? na Venom czy Hellhammer, wystarcza im to co zosta?o naprodukowane w Bergen. Tylko zapominaj?, ?e na Iron Maiden wychowa?y si? dziady z Darkthrone, które zak?ada?y im scen?. Na katanie Fenriza Iron Maiden zajmuj? pewnie nieprzypadkowe i nie marginalne miejsce. Tak? mam nadziej?, przynajmniej. Smile



I teraz rodzi si? pytanie. Czy NIN te? mia?o taki wp?yw na swoj? scen?. Szczerze mówi? - nie mam poj?cia. Z tych okolic rockowo lekko industrialuj?cych znam jeszcze Mansona i Ministry - cho? to przecie? nie ta bajka liryczna. Nie siedz? na tyle g??boko w industrialu by wyrokowa?, ale wydaje mi si?, ?e NIN raczej nie jest obowi?zkow? pozycj? dla startuj?cych kapel z gatunku. W rock industrialu nie siedz? w ogóle, wi?c tu nawet nie b?d? si? wypowiada?.


A tak w ogóle po co to powy?sze? Nie ja przywo?a?em w tym w?tku IM. Ale jak ju? kto? tu przywo?a?, to musia?em podj?? temat, bo gdzie IM tam i ja. Smile
Poza tym, nie widz? innej p?aszczyzny, na której mo?na porównywa? tak odleg?e ?wiaty jak IM i NIN. Sprawy gustu i widzi mi si? odstawiam na bok. Wi?c nawet jak chcecie wrzuca? IM do worka z kapelami gimnazjalnymi (z czym mog? si? zgodzi?), to pami?tajcie, ?e to jest kapela, która pod ca?? swoj? twórczo?ci? mo?e zapisa? wymierny wp?yw na wspó?czesne losy gatunku (a nie mówi? tylko przecie? o heavy). W tym samym worku znajdzie si? równie? Pearl Jam. Ale i takie gówna jak Rhapsody Smile NIN se zakwalifikujcie jak chcecie.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Cze 12, 2013 2:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wp?yw IM na jak?kolwiek odmian? metalu nie jest argumentem, ale nawet nie o dyskusj? tu chodzi bo po prostu bezczelnie robi? sobie z nich jaja. Od razu role si? odwróci?y Smile Mog? teraz napisa?, ?e Bruce Dickinson wyskakuje mi z lodówki pokazuj?c bilet za pieni?dze, które raczej nie s? warte ani miejsca pod scen?, ani jakiegokolwiek pozakulisowego zwiedzania Very Happy
W kwestie muzycznej spu?cizny IM i NIN nie b?d? si? babra? bo o historii metalu wiem niewiele, a rock industrialny to temat ?liski jak tafla lodu (podobnie jak zwroty ala indie rock czy alternatywa).
W ogóle mamy tu do czynienie z typowo Cfelowskim porównywaniem grabek do ?opatki.
Skasuj maila "od Trenta" i zapomnij, ewentualnie zawsze mo?esz wymiennie poruszy? temat propozycji powi?kszenia penisa, które na pewno te? masz w skrzynce (jak ka?dy). Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SmartKideo
ma gadane


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 903
Skąd: stamt?d

PostWysłany: Nie Lut 02, 2014 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=MeSXE5np_Tk
i jako fan wsTrenta powiem krótko,
ma go?? wiele racji heheh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Nie Lut 02, 2014 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tr?t jest wi??niem w?asnego stylu, fajne to, ale bardziej si? ?mia?em na Call Me a Hole.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
Strona 20 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group