Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Po co ten czat na stronie i czy to w ogóle dzia?a?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #uwagi o stronie#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 1:19    Temat postu: Po co ten czat na stronie i czy to w ogóle dzia?a? Odpowiedz z cytatem

Jestem tu od niedawna i zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie mo?liwo?? czatu na stronce, czy tradycja bluzgania na innych w internecie ca?kowicie zamar?a? Mo?e czas usun?? to co? - i tak nikt z tego nie korzysta h?? kombinuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 1:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Kolego, temat o czacie jest ju? w dziale "Propozycje zmian" Smile

Moim zdaniem powinni?my si? umawia? na konkretne dni i godziny, to praktyka powszechnie stosowana w przypadku tago typu instytucji.
_________________
Not dissing SW because it's too mainstream
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 1:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do bluzgania to wcale ono nie zanik?o, a wr?cz nasili?o si? w pewnych 'miejscach' gdzie te? bywam. Co ciekawe ilo?? bluzgów jest wprost proporcjonalna do ilo?ci Polaków Very Happy . Natomiast na tym forum pomimo, ?e z racji swojego charakteru jest IMO raczej miejscem obni?onego ryzyka dziwi i zarazem cieszy mnie fakt, ?e bluzgania (w ka?dym razem w czystej postaci) tu po prostu nie ma. A mo?e i jest, ale od czego s? PM'y. Wink

Wracaj?c do samego pytania o sens istnienia czatu to sens ten jest. Jest wiele forów, przy których istniej? do?? cz?sto i g?sto odwiedzane czaty. Mo?e przyczyn? niskiej frekwencji jest istnienie GG w po??czeniu z tym, ?e du?a cz??? userów chyba si? nie zna kombinuje . Mam nadziej?, ?e czat o?yje po koncercie w ?odzi. Je?eli tak nie b?dzie wtedy trzeba b?dzie spo?em podj?? m?sk? decyzj?

+ to co napisa?/-a Guziec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
m4t3k
ma gadane


Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 425
Skąd: Wroc?aw

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 10:05    Temat postu: Re: Po co ten czat na stronie i czy to w ogóle dzia?a? Odpowiedz z cytatem

Nazgul napisał:
Po co ten czat na stronie i czy to w ogóle dzia?a?

Kliknij i sprawd? sam Rolling Eyes
_________________
martwa dusza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #uwagi o stronie# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group