Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
K?cik kinomana - filmy i seriale
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 91, 92, 93  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, ?e troch? mnie rozczarowa? pierwszy odcinek, ale z ka?dym kolejnym by?o ju? coraz lepiej. Mam nadziej?, ?e ta tendencja si? utrzyma do ko?ca.

Je?li chodzi o inne seriale, to ostatnio nadrobi?em zaleg?o?ci i jestem ju? na bie??co z nowym Fargo. Polecam, zapowiada si? na najlepszy sezon z dotychczasowych.
_________________
SING TO ME RAVEN
Powrót do góry
Zobacz profil autora
marcin27



Dołączył: 20 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy sezon Prison Break da? czadu. Przynajmniej jego pierwsza cz???, bo potem ju? robi si? troch? mniej ciekawie/bardziej sztampowo (ale nie b?d? spoilerowa?). Ogólnie polecam, zw?. jak kto? lubi? pierwsze sezony (ja wymi?k?em wcze?niej w 3).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S?abo jak na bota.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie s?dz?, ?eby Prison Break dawa? czadu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
marcin27



Dołączył: 20 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jako? tak si? sk?ada, ?e nie jestem botem, chocia? mo?e g?osz? niepopularne opinie ;P.

///// UWAGA, b?d? spoilery /////

Moim zdaniem pierwsza cz??? sezonu by?a naprawd? dobra - póki jest tajemnica (co u licha robi Scofield w wi?zieniu i dlaczego udaje, ?e on to nie on), historia z uciekaniem z wi?zienia, iloma? ró?nymi zaplanowanymi strategiami ucieczki, jakim? przygotowanym "master planem", ró?nymi wi??niami, którzy pomagaj? w ucieczce itd. Jasne, to ju? by?o w pierwszym sezonie, ogólnie powtórka z rozrywki, ale ca?kiem zgrabna i sensowna, i nie?le si? ogl?da. Korea?czyk robi skutecznie za element humorystyczny, akcji jest sporo i jako? si? to wszystko sensownie klei, bardzo fajny odcinek z ucieczk? przez pustyni?.

No tylko to by?oby na tyle, bo potem nast?puje prze?amanie, i ca?y serial "sypie si?" do tego stopnia, ?e na razie nie da?em rady przebrn?? przez kolejne odcinki. Mo?e w jaki? bardzo nudny zimowy wieczór, jak nie b?dzie nic lepszego do ogl?dania ani do roboty Wink. No, chyba ?e si? potem jeszcze to rozkr?ci - ale nie wygl?da?o to zbyt obiecuj?co. I kompletnie tego nie rozumiem, bo pierwsza cz??? jest moim zdaniem NAPRAWD? bardziej ni? przyzwoita. Za to moment kiedy odkrywaj?, kto jest Wielkim Zlym - ech, ka?dy bardziej ogarni?ty widz wiedzia? to ju? od paru odcinków, a oni robi? z tego niby wielk? sensacj?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
one_armed_scissor
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 724
Skąd: Wszawa

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musz? przytakn?? botowi, sam czekam na premier? MH.

Póki co ogl?dam islandzki serial kryminalny (Trapped) i sprawia mi to jak?? dziwn? przyjemno??. Scenariusz jest do ****, ale je?li ca?o?? potraktowa? z przymru?eniem oka, to przez te 10 odcinków mo?na przebrn?? i bawi? si? ca?kiem dobrze.

Gorzej, ?e poza MH i drugim sezonem Stranger Things nie widz? na Netflixie ju? nic ciekawego. Nowe sezony Bojack Horseman i Narcos b?d? najpr?dzej za rok, wi?c pewnie rozejrz? si? za inn? platform?.
_________________
I'm an island.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrza?em wczoraj za jednym razem ca?e Stranger Things 2. Nie pami?tam kiedy ostatni raz co? tak mocno mnie przyku?o do TV (nowe Twin Peaks pozostawi?o mimo wszystko lekki niedosyt). Drugi sezon nie jest mo?e tak dobry jak pierwszy, ale uda?o si? zachowa? klimat, a ja bawi?em si? znakomicie. Mam nadziej?, ?e ju? w przysz?ym roku "wrócimy" do Hawkins.
_________________
SING TO ME RAVEN
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie liczy?bym na przysz?y rok. Mo?e 2019.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bornlivedie
nowicjusz


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 40

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Cicha noc" w kinach. By? kto?? Warto?
_________________
Every home is WEIRD
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja si? wybior? dopiero.
Swoj? drog?, przejrza?em par? stron wstecz i zauwa?y?em, ?e wypisywa?em tutaj rozmaite herezje nt. kina europejskiego. Jak to cz?owiek przez 3 lata mo?e si? zmieni?, hehe. Wspó?czuj? betonom ich postów z 2005 roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bornlivedie
nowicjusz


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 40

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kashmir23 napisał:
Ja si? wybior? dopiero.
Swoj? drog?, przejrza?em par? stron wstecz i zauwa?y?em, ?e wypisywa?em tutaj rozmaite herezje nt. kina europejskiego. Jak to cz?owiek przez 3 lata mo?e si? zmieni?, hehe. Wspó?czuj? betonom ich postów z 2005 roku.

Haha, potraktuj? ten post jako rad? i b?d? uwa?a?a co pisz?!
_________________
Every home is WEIRD
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i by?em na Cichej Nocy.
To jest film o tej gorszej stronie polsko?ci, czyli smarzolska rzecz.
By?o ju? wiele razy, i to jest chyba najpopularniejszy temat w polskim kinie ostatnich dwóch dekad, ale szczerze polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bornlivedie
nowicjusz


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 40

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio w ko?cu mia?am czas na nadrobienie zaleg?o?ci i obejrza?am "Ostatni? rodzin?"... Dawno nie by?am tak rozczarowana. Jak kto? interesuje si? rodzin? Beksi?skich i przeczyta? par? ksi??ek, to chyba zrozumie Laughing
_________________
Every home is WEIRD
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy, ?e kto? pami?ta? m?odego Bekse, jak si? zachowywa?, jak mówi?, itd. i ju? mo?na wyczu?, ?e ta rola zosta?a po?o?ona.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bornlivedie
nowicjusz


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 40

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dok?adnie. Jedyne, co mi si? naprawd? podoba?o, ?e w czasie odgrywania sceny ostatniej audycji Tomka, podstawili jego prawdziwy g?os. To by?o naprawd? mi?e zaskoczenie. Co nie zmienia faktu, ?e pokazali go jakiego naprawd? wielkiego wariata, a dobrze wiemy, ?e pomimo wszystko by?o troszk? inaczej i ró?ne czynniki na niego wp?ywa?y.
_________________
Every home is WEIRD
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 91, 92, 93  Następny
Strona 92 z 93

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group