Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Raz Dwa Trzy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 22:15    Temat postu: Raz Dwa Trzy Odpowiedz z cytatem

W?asnie wroci?em z koncerty w Hali Widowiskowej w Rumii i rozgrzany muzyka 123 pisze pare slow...
Raz Dwa Trzy gra to co gra, jedni to lubia inni nie, ale wszyscy powinni szanowa?, bo malo jest grup ktore w prostym przekazie zawieraja tyle pozytywnych i glebokich mysli.
Koncert w "chlodnej" i surowej aurze sali sportowej okaza? sie byc gor?cy i pe?en wra?e?. Skromnymi ?rodkami zbudowali piekny klimat i tchneli cieplego ducha. Do tego pare razy pieknie imrowizowali i rozbudowywali znane wszytkim utwory.

B?d?c na koncercie 123 trudno nie chlonac wszystkiego co powstanie na scenie, przekaz jest jasny, cieply i klarowny.
Majac w pamieci koncert LPD z zeszlego tygodnia tym bardziej przemowila do mnie to roznica.

A ca?o?? za skrome 15 zeta...
Polecam wam jak znajdziecie okazje w Waszym miescie... warto!
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Radek
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 572

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 22:50    Temat postu: Re: Raz Dwa Trzy Odpowiedz z cytatem

.......................

Ostatnio zmieniony przez Radek dnia Czw Cze 17, 2010 18:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^MALKAV
CfO maniak


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 1066
Skąd: K?odzko

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie byli kiedy?, wcale niedawno w K?odzku, jest co? w tym co piszesz Marmo, mam jaki? szacunek do tych go?ci, robi? swoje, robi? to naprawd? nie?le, jest w tym jakie? ciep?o, jaka? pozytywna energia... a poza tym pami?tam, jak jako ma?y dzieciak s?ucha?em "Sufitu", jaki? czas temu po tylu latach pu?ci?em sobie znów... ?wietna p?yta... a co do tekstów (przynajmniej z tej p?yty, gdy? dalszych losów zespo?u nie ?ledzi?em) ... a je?li chodzi o teksty, to p?ytkie to raczej nie s?
_________________
We were dead before the ship even sank
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 1:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teksty ciekawe ,ale muzycznie raczej s?abo. Naprawd? niektórzy powinni wydac raczej tomik poezji ni? nagrywa? p?yt?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Radek
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 572

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.......................

Ostatnio zmieniony przez Radek dnia Czw Cze 17, 2010 18:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 0:37    Temat postu: Re: Raz Dwa Trzy Odpowiedz z cytatem

Radek napisał:
wiecznie pobudzonego narkotykami, zafascynowanego magi?... Dlatego za to 123 nie szanuj?.


ca?y pic polega na tym ze nie trzeba sie "pobudza?" jak sie wie co sie chce powiedziec. Ca?a sztuka w prostych slowach mowic o wielkich rzaczach, a nie belkotac cos od rzeczy i robic z tego wielka sztuke...
i za to ich szanuje...

poza tym to byl naprawde fajny koncercik i basta.
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
wososh
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 524
Skąd: KRAKO

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marmo, taak jest!
_________________
blue vein crashes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Lewy
ma gadane


Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 572
Skąd: Ole?nica

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marmo napisał:
Polecam wam jak znajdziecie okazje w Waszym miescie... warto!


znalaz?em - po raz szósty w ogóle (tak wynika z moich oblicze?), po raz piewszy w moim mie?cie. by?o jak zawsze i pewnie jak b?dzie kolejna okazja, to te? si? nie zmarnuje Cool

zagrali moje dwa ulubione utwory (a rzadko je grywaj?) - nie czeka?em na wi?cej.

przy??czam si? do s?ów marmo. tyle.
_________________
no neurosis, no psychosis, no psychoanalysis and no sadness
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kubolski
bywalec


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 342
Skąd: Schengen, UE

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By?em kiedy? na ich koncercie. Wspania?a, kameralna atmosfera, wyluzowani muzycy, swobodne wykonanie utworów. Ludzie ta?czyli, klaskali, ?piewali, piwo la?o si? strumieniami, dziewczyny zarywa?y bluzki... Aaah, gdzie si? podzia?y tamte hippisowskie czasy..? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Lewy
ma gadane


Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 572
Skąd: Ole?nica

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
Aaah, gdzie si? podzia?y tamte hippisowskie czasy..?


uton??y w odm?tach wszystkiego, co przysz?o po nich
_________________
no neurosis, no psychosis, no psychoanalysis and no sadness
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Faye
bywa


Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 58
Skąd: zza w?g?a

PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazgul napisał:
Teksty ciekawe ,ale muzycznie raczej s?abo. Naprawd? niektórzy powinni wydac raczej tomik poezji ni? nagrywa? p?yt?.


wida?, ?e po prostu na wyrywki znasz histori? polskiej sceny rockowej. No a w takim razie PT nie powinno istnie?, skoro gra na przyk?ad Cure for Optimism, prawdaaa? Twisted Evil
_________________
I saw it written and I saw it say
Pink moon is on its way
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kwarc
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 278
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widzia?em koncert Raz Dwa Trzy na rynku g?ównym w Krakowie i wypadli naprawd? ?wietnie. Przede wszystkim wokalista bardzo dobrze radzi sobie na ?ywo, ?wietny jest te? patent rozwijania utworów o ciekawe improwizacje i smaczki, wszystko w tym zespole brzmi jak powinno. Je?eli chodzi o przekaz to jest mi on bliski, teksty doprawdy pokrewne prawdzie, któr? wyznaj?. Aha a je?eli chodzi o faszerowanie si? drug'ami (pisa? o tym Radek) to chyba po takim seansie nie jest wcale trudno napisa? co? totalnie odjechanego i nawet w pewien sposób ciekawego, ale przecie? ca?a kultura wspó?czesna si? w?a?nie na tym opiera, ?y? i umiera? szybko... Mi si? to np. niepodoba, dla mnie dalekie to od jakiejkolwiek prawdy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
himself
bywalec


Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 399
Skąd: tricity

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koncert na rynku w mojej miescinie za dni pare juz. moze sie przejde. nie znam zupelnie zespolu, raczej watpie czy bedzie do mnie przemawiac, ale 10 minut od domu i zupelnie za free, grzechem byloby nie skorzystac Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kamael
CfO Beton


Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 3218
Skąd: wodzis?aw ?l?ski / kraków

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio poszed?em na ich wyst?p w ramach krakowskich juwenaliów (razem z Voo Voo) i bardzo mi si? podoba?o. Kiedy? s?ucha?em ich baaaardzo cz?sto i teraz mimo, ?e od roku, czy dwóch nie s?ucha?em ?adnej z ich p?yt okaza?o si?, ?e ci?gle to do mnie przemawia. Sympatia pozosta?a.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora Tlen
himself
bywalec


Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 399
Skąd: tricity

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Bardzo dobrze, przyjemnie graja, choc nie wiem czy ich muzyka sie stricte na koncerty otwarte nadaje. Bardziej pasuje mi do jakiejs przygnebiajacej knajpy, fajki, whisky i rozmyslan o zyciu. Teksty bynajmniej nie wydaja mi sie plytkie, na sile, tuzinkowe. Szczerosc od nich jakas taka bila, od tych kolesi. Muzycznie b. dobrze, nie mam nic do zarzucenia poza przewidywalnoscia. Wlasnie wrocilem z koncertu, w milym towarzystwie byl on. Aha, i spotkalem dziewczyne na 10.0. Wiem, gdzie mieszka! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group