Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Offtopic.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 162, 163, 164, 165  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mrs.Wilson
ma gadane


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 726

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Splot napisał:
What the actual fuck!? Ty serio dalej tutaj chcesz to ci?gn??!?

Sam to ci?gniesz, zachowuj si? jak facet z jajami, chocia? ten jedyny raz.
Splot napisał:
A gotujesz tak, jak s?uchasz. By? si? w ogóle wzi??a za co? po?ytecznego, a nie tylko ci?g?e mieszanie soi z hummusem.

Zajebi?cie, wyci?gaj a? tak prywatne sprawy na forum. Jak Ci nie pasuje to jak gotuj?, to mo?e nie jedz? Pisa?am, bo chc? odzyska? p?yty, dobrze wiesz, ?e od kilku tygodni Ci? o nie prosz? i Ci przypominam. Na przysz?o?? nie gadaj, jak bardzo smakuje Ci moje jedzenie i jak marzysz, ?ebym gotowa?a dla Ciebie cz??ciej, skoro to nie prawda. Wiecznie k?amiesz, to jest ?a?osne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile pami?tam pani Wilsonowa ma jakie? 13 lat, a Splot to ju? pewnie ze 40. Troch? mnie niepokoi napi?cie seksualne mi?dzy nimi.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
LordBart
ma gadane


Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 621
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehehehehehehe, tak gor?co na forum nie by?o od 10 lat Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrs.Wilson napisał:
Zajebi?cie, wyci?gaj a? tak prywatne sprawy na forum.


Gdyby? ogarn??a tak skomplikowan? spraw? jak nawigacja na forum i przewin??a temat na poprzedni? stron?, to przypomnia?aby? sobie kto tu pierwszy przybieg? do cfeli z p?aczem. Ja jedynie podnios?em r?kawic?. Chcia?a?, to masz!

Mrs.Wilson napisał:
Jak Ci nie pasuje to jak gotuj?, to mo?e nie jedz? Pisa?am, bo chc? odzyska? p?yty, dobrze wiesz, ?e od kilku tygodni Ci? o nie prosz? i Ci przypominam. Na przysz?o?? nie gadaj, jak bardzo smakuje Ci moje jedzenie i jak marzysz, ?ebym gotowa?a dla Ciebie cz??ciej, skoro to nie prawda. Wiecznie k?amiesz, to jest ?a?osne.


To w ko?cu jak? Chcesz odzyska? te p?yty czy wolisz tu bóldupi? ?e nie chwal? Ciebie za to jak mi gotujesz? Prawda, powiedzia?em Ci raz ?e mi smakowa?o jak ubi?a? schabowego. B?dziesz mi to do ko?ca ?ycia wypomina?? Prawdziwa kobieta. I to ?e raptem co? Ci nie pasuje do w?asnego wizerunku siebie samej nie oznacza, ?e jest to k?amstwo. Handluj z tym dziewczyno i ogarnij si?!

Zadzwoni?em wczoraj wieczorem do znajomego dla ?wi?tego spokoju w sprawie tych p?yt. Powiedzia? ?e oczywi?cie je ma i o nich pami?ta, ale nie wie kiedy b?dzie w Polsce bo ma jakie? problemy z prawem na miejscu. Ma nadziej?, ?e ambasada mu pomo?e i szybko wróci do kraju. Na razie zaparz sobie meliski i czekaj.

likipiki napisał:
O ile pami?tam pani Wilsonowa ma jakie? 13 lat, a Splot to ju? pewnie ze 40. Troch? mnie niepokoi napi?cie seksualne mi?dzy nimi.


Nast?pny co gdzie? by? i co? s?ysza?. ?le i ?le. Zreszt?, nie o wiek tu chodzi tylko o zasady. Zobacz jakie bzdury laska pisze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Mrs.Wilson
ma gadane


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 726

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Splot napisał:
Gdyby? ogarn??a tak skomplikowan? spraw? jak nawigacja na forum i przewin??a temat na poprzedni? stron?, to przypomnia?aby? sobie kto tu pierwszy przybieg? do cfeli z p?aczem.

Gdyby? ogarn?? tak skomplikowan? spraw? jak s?uchanie tego co si? do Ciebie mówi i o co si? Ciebie prosi, to przypomnia?by? sobie, dlaczego napisa?am na forum.
Poza tym, to Twoje gadanie, ?e rzadko tu zagl?dasz... Nie o?mieszaj si?, oboje wiemy, ?e zagl?dasz na forum prawie codziennie.
Splot napisał:
To w ko?cu jak? Chcesz odzyska? te p?yty czy wolisz tu bóldupi? ?e nie chwal? Ciebie za to jak mi gotujesz? Prawda, powiedzia?em Ci raz ?e mi smakowa?o jak ubi?a? schabowego. B?dziesz mi to do ko?ca ?ycia wypomina?? Prawdziwa kobieta. I to ?e raptem co? Ci nie pasuje do w?asnego wizerunku siebie samej nie oznacza, ?e jest to k?amstwo. Handluj z tym dziewczyno i ogarnij si?!

Napisa?am, ?e chc? odzyska? p?yty, to Ty zacz??e? przypierdziela? si? do mojej kuchni! "Jedynie podnios?am r?kawic?". Jak ju? tak ?le wszystko robi?, to nie b?d? dla Ciebie gotowa?, nie warto. Mo?e przesta? si? ju? popisywa? i gada?, ?e robi? co? ?le, jak Ty nawet sobie sam jajecznicy nie zrobisz.
Splot napisał:
Zadzwoni?em wczoraj wieczorem do znajomego dla ?wi?tego spokoju w sprawie tych p?yt. Powiedzia? ?e oczywi?cie je ma i o nich pami?ta, ale nie wie kiedy b?dzie w Polsce bo ma jakie? problemy z prawem na miejscu. Ma nadziej?, ?e ambasada mu pomo?e i szybko wróci do kraju. Na razie zaparz sobie meliski i czekaj.

Brawo Ty! W ko?cu co? Ci si? uda?o! Mo?e poza tym, ?e nie zapyta?e? mnie o zdanie, czy mo?esz je komu? po?yczy?. A ?eby ci?gle Ci? znosi?, to musz? parzy? sobie melisk? 5 razy dziennie.
likipiki napisał:
O ile pami?tam pani Wilsonowa ma jakie? 13 lat, a Splot to ju? pewnie ze 40. Troch? mnie niepokoi napi?cie seksualne mi?dzy nimi.

Ten "facet" jeszcze nie ma 40, a zachowuje si?, jakby dopiero sko?czy? podstawówk?.
Splot napisał:
Zobacz jakie bzdury laska pisze...

Super. Nie obchodzi mnie, co jutro robisz, masz przyjecha? po swoje rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Splot napisał:
Zadzwoni?em wczoraj wieczorem do znajomego dla ?wi?tego spokoju w sprawie tych p?yt. Powiedzia? ?e oczywi?cie je ma i o nich pami?ta, ale nie wie kiedy b?dzie w Polsce bo ma jakie? problemy z prawem na miejscu. Ma nadziej?, ?e ambasada mu pomo?e i szybko wróci do kraju.


Ale to przecie? w mediach pisali, ?e Decapitated wracaj? do kraju.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Ok, formu?a si? chyba wyczerpa?a. Po?mialim si?, kurtyna w dó?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrs.Wilson napisał:
Gdyby? ogarn?? tak skomplikowan? spraw? jak s?uchanie tego co si? do Ciebie mówi i o co si? Ciebie prosi, to przypomnia?by? sobie, dlaczego napisa?am na forum.


No w?a?nie, problem w tym ?e jeste? tak chaotyczna, ?e ja ju? nie mam poj?cia o co Ci w?a?ciwie chodzi, a tym bardziej ci biedni ludzie tutaj. Ogarnij si? wreszcie. Nie masz ju? 13 lat... a mo?e mentalnie wci?? masz?

Mrs.Wilson napisał:
Poza tym, to Twoje gadanie, ?e rzadko tu zagl?dasz... Nie o?mieszaj si?, oboje wiemy, ?e zagl?dasz na forum prawie codziennie.


U WOT M8!? Nie pami?tam kiedy to ostatni raz tu wchodzi?em przed moim "powrotem 100-lecia". Laughing

Mrs.Wilson napisał:
Napisa?am, ?e chc? odzyska? p?yty, to Ty zacz??e? przypierdziela? si? do mojej kuchni! "Jedynie podnios?am r?kawic?". Jak ju? tak ?le wszystko robi?, to nie b?d? dla Ciebie gotowa?, nie warto. Mo?e przesta? si? ju? popisywa? i gada?, ?e robi? co? ?le, jak Ty nawet sobie sam jajecznicy nie zrobisz.


Ale jak Ci robi?em na ?niadanie parówki w kszta?cie serca z wbitym jajkiem sadzonym i cebulk? to by?o "bo?e, jakie to s?odkie Splot". Przyznaj si? od razu, ?e masz jak?? niezdiagnozowan? w?cieklizn? macicy albo co?.

Mrs.Wilson napisał:
Brawo Ty! W ko?cu co? Ci si? uda?o! Mo?e poza tym, ?e nie zapyta?e? mnie o zdanie, czy mo?esz je komu? po?yczy?. A ?eby ci?gle Ci? znosi?, to musz? parzy? sobie melisk? 5 razy dziennie.


Wida? dla Ciebie 5 razy dziennie to 5 razy za ma?o.

Mrs.Wilson napisał:
Ten "facet" jeszcze nie ma 40, a zachowuje si?, jakby dopiero sko?czy? podstawówk?.


No to lepiej pochwal si? tym, ile sama masz lat w metryce i mentalnie. Sam pami?tam jak jeszcze niedawno sama wzdycha?a? do plakatów Hogartha i mówi?a? na niego "mój Sugar Daddy". Nie by?o u Ciebie tyle miejsca, ?ebym móg? rozchodzi? t? ?enad?.

Mrs.Wilson napisał:
Super. Nie obchodzi mnie, co jutro robisz, masz przyjecha? po swoje rzeczy.


Taaa, whatever. Tyle razy to s?ysza?em! A potem "Splot, ja tylko ?artowa?am!". Powtarzam: skarpetki maj? by? WYPRASOWANE! I ?eby mi si? Twoje pomadki nie wala?y po torbie. Te same, którymi rysowa?a? serduszka na plakatach z Wilsonem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynocha st?d. Oboje. Id?cie si? publicznie poni?a? gdzie indziej.
_________________
Not dissing SW because it's too mainstream
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mrs.Wilson
ma gadane


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 726

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze. Ostatnie s?owa. Splot, strasznie mi przykro, ?e do tego dosz?o. Smutno mi, ?e tak ?le mnie ostatnio traktujesz i tak ?le si? dogadujemy. Zmieni?e? si?. Ja po prostu chcia?am te g?upie p?yty. Prosz?, zostaw je ju? sobie. Miej po mnie pami?tk?. Nasza relacja chyba nie ma dalej sensu. Szkoda tylko, ?e dalej nie odbierasz telefonu. A w sprawach dziecka b?dziemy kontaktowa? si? s?downie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrs.Wilson napisał:
A w sprawach dziecka b?dziemy kontaktowa? si? s?downie.


Prosz?, nie rób tego, Wilsonowa. Przecie? zgodzili?my si?, ?e ma?y Stefanek musi mie? matk? i ojca. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, koniec trollingu Smile
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To by?a najlepsza rzecz od podrywu Shesmovedon przez Ciecha. Laughing Laughing
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dzi?kuj? Polsko! Jeste?cie nasz? ulubion? widowni?." Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 4:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze?? tu wasz Nazgulek jest obecnie 03:24 10,01,2018 czasu ZULU
To wogóle s? jakie? nic nie znacz?ce rzeczy i uznaj? ?e nie nadaj? si? do nominacji do nagrody Im. Jonatana Strange!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 162, 163, 164, 165  Następny
Strona 163 z 165

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group