Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Transmission - reedycja!!!!!!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #EPki i inne#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 18:40    Temat postu: Transmission - reedycja!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Cytuj? za #darkmatter:
Cytat:
Another PT reissue in the pipeline (on Delerium) is the CD EP containing the
unedited 40 minute version of Moonloop, originally given away free to
subscribers to the Transmission information service only.

Normalnie nie wierz?. Wspania?a sprawa! I to z Delerium! Nie posiadam si? ze szcz??cia. Twisted Evil

Ale Stefan i tak ma krech?. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Radek
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 572

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.......................

Ostatnio zmieniony przez Radek dnia Czw Cze 17, 2010 18:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radek napisał:
Swietnie, bede chcial kupic Smile

Nie mog? si? doczeka?. Wyobra? sobie: puszczasz t? p?ytk?... mniam! Ju? wyobra?am sobie siebie s?uchaj?cego tej 40-minutowej wersji z wywieszonym j?zorem. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie napalaj si? tak, pewno dadz? "now?, lepsz?" wersj? z ekwilibrystycznymi perkusyjnymi popisami Gavina Twisted Evil
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ninu? napisał:
nie napalaj si? tak, pewno dadz? "now?, lepsz?" wersj? z ekwilibrystycznymi perkusyjnymi popisami Gavina Twisted Evil

Wink

A tak serio to nie ma nawet o tym mowy. Nie widz? powodów dla których mia?oby tak si? sta?. Z drugiej strony Shesmovedon zbeszcze?cili...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 22:51    Temat postu: Re: Transmission - reedycja!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Splot napisał:
Ale Stefan i tak ma krech?. Evil or Very Mad

Stefan nie bierze - na nic mu ta krecha Laughing
Splot napisał:
Shesmovedon zbeszcze?cili...

To fakt Wink Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 23:41    Temat postu: Re: Transmission - reedycja!!!!!! Odpowiedz z cytatem

shesmovedon napisał:
Splot napisał:
Shesmovedon zbeszcze?cili...

To fakt Wink Laughing


i ty to tak lekko potwierdzasz?! o tempora! o mores! blady blady blady
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 0:28    Temat postu: Re: Transmission - reedycja!!!!!! Odpowiedz z cytatem

trainman napisał:
shesmovedon napisał:
Splot napisał:
Shesmovedon zbeszcze?cili...

To fakt Wink Laughing


i ty to tak lekko potwierdzasz?! o tempora! o mores! blady blady blady

Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing
A tak powa?nie... ja z Gavinem mam tak, ?e przez pewnien czas po koncercie go bardzo lubi?... ale na p?ytach wola?abym Chrisa... Nic nie poradz? na to, ?e je?li zwracam uwag? na perkusj? na p?ytach z Gavinem, to s?ysz? zbyt sterylne, zbyt dok?adne uderzenia (dlatego staram si? nie skupia? na tej cz??ci sekcji rytmicznej Wink) - nie ma w nich nic z takiego... hm... diabelsko-psotnego improwizowania (w sensie tu i tam jakie? dodatkowe uderzenie) - dopracowane to Gavinowe granie w 100%, cholernie matematyczne, bez... hm... zaskocze?? Smile (nie umiem pisa? o technicznych aspektach gry na instrumencie, na którym nigdy nie gra?am... w ogóle nie umiem pisa? o technicznych aspektach grania Wink)
W ka?dym razie wol? "Shesmovedon" w pierwotnej wersji Smile Mo?e gdybym jako pierwsz? us?ysza?a t? wersj? z Deadwinga, by?oby odwrotnie... nie wiem Smile
No i przede wszystkim nie czuj? si? "zbeszczeszczona" Wink Wink Wink (swoj? drog?, fajne s?owo Wink)
A w ogóle to z mojej strony koniec offtopa Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
m4t3k
ma gadane


Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 425
Skąd: Wroc?aw

PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh ten Moonloop, ciekawe co Mesmer II o nim s?dzi? Mi si? wydaje, ?e to ma w sobie co? z Metanoi.

@shesmovedon
O, to ?wietnie by pasowa?o do tematu o perkusistach. Ja mam podobne wra?enia. Gavin potrafi gra?, nie potrafi za to skleci? rytmu. Bardzo mi si? podoba?o wyd?u?one Hatesong w Krakowie w kwietniu. Ale to co teraz z nim zrobi? na ostatnim koncercie w ?odzi to ju? nie wiem jak o tym my?le?.
_________________
martwa dusza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora Tlen
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 0:42    Temat postu: Re: Transmission - reedycja!!!!!! Odpowiedz z cytatem

shesmovedon napisał:
A tak powa?nie... ja z Gavinem mam tak, ?e przez pewnien czas po koncercie go bardzo lubi?... ale na p?ytach wola?abym Chrisa...


right. gavin jest swietny technicznie, i pewnie w prog-metalu czulby sie jak ryba, ale odczucia co do wplywu ma muzyke pt mam podobne. albo i bardziej jeszcze radykalne (bebny chrisa na coma divine!)

shesmovedon napisał:
No i przede wszystkim nie czuj? si? "zbeszczeszczona" Wink Wink Wink (swoj? drog?, fajne s?owo Wink)
A w ogóle to z mojej strony koniec offtopa Wink


zbeszczescili ja, a i tak nie czuje sie zbeszczeszczona, ja juz nic nie rozumiem Wink albo moze nie chce rozumiec Razz

a co do koncow offtopow, to nie ludz sie - offtopy tutaj trwaja tak dlugo jak wielka orkiestra swiatecznej pomocy gra Cool
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ****!

News o reedycji Transmission znikn?? zarówno z SWHQ, jak i z PT.com. Jestem zajebi?cie szcz??liwy. Pewnie zamiast tych kilku tysi?cy kopii Transmission SW woli wyt?oczy? dodatkowe kopie DW. Cwel jeden. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i pojawi? si? ponownie.
ludzie, je?li kto? ma kart? wypuk?? (dzieki niej mozna robic zakupy przez internet) - to wyslijmy temu komus kas? i sprowadzmy pare egzemplarzy. nawet wyjdzie taniej w przesylce jak nas wiecej bedzie.
p?yt? mozna JEDYNIE kupic na https://www.freakemporium.com (wpiszcie moonloop i wyskoczy wam pozycja). JEszcze wydali ostatnie 30kopii czarnego i bia?ego vinyla ale zapewne juz wykupione.

przpyominam ze pozycja CD tez jest limitowana, a w Polsce jej raczje nie kupimy (no na allegro ostatnio by?a za 2500 j?zor ), a kosztuje 12 funtów Exclamation

to co ludzie? organizujemy sie/?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, ale na razie jestem pusty, wi?c odpadam. B?d? musia? inaczej zakombinowa?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
olek
ma gadane


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 654
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wie moze ktos gdzie mozna to kupic w Londynie, bo tak sie sklada, ze akurat tu pracuje... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TYLKO internetowy sklep wysy?kowy ktory jest podany wyzej Crying or Very sad

,w pon. odpisze mi rockserwis czy zaczna sprowadzac. w koncu jak no-many i bass communion maj? kombinuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #EPki i inne# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group