Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
I co dalej?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 16:07    Temat postu: I co dalej? Odpowiedz z cytatem

No w?a?nie. Co dalej? Jak my?licie jaki b?dzie nast?pny krok Wilsona? Czy b?dzie to dalszy pochód w stron? mocniejszej muzyki (bo?e uchowaj!) czy te? b?dzie to co? zupe?nie nowego?
Marzy mi si? p?yt oparta na akustyczno-elektronicznych brzmieniach. Taka na ktorej sporo do wykazania si? mia? Barbieri, a jak najmniej Harrison. Taka na tórej znajdowa?y by si? bezpretensjonalne, kameralne, skromne kompozycje. W ko?cu taka która wnios?a by co? nowego, orginalnego do wizerunku grupy.
Aczkolwiek sporo rzeczy zwiastuje ?e b?dzie to jednak co? innego, co? co raczej niestety nie obci?zy mi bud?etu.

Ale nei zak??dam tego tematu ?eby zrz?dzi?, nie zak??dam tego tematu ?eby si? k?óci?. Zak??dam ten temat ?eby pozna? wasze zdanie. W któr? stron? wg was pójdzie teraz Wilson.

A przy okazji mo?e kto? cho? troch? podyskutuje o Porcupine tree na forum Porcupine tree Wink
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
olek
ma gadane


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 654
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 16:12    Temat postu: Re: I co dalej? Odpowiedz z cytatem

ninu? napisał:
A przy okazji mo?e kto? cho? troch? podyskutuje o Porcupine tree na forum Porcupine tree Wink

hehe


moja wizja:
-koniec z Porcupine Tree
-nowy projekt Wilsona

Jesli Stefan chce sie nadal rozwijac /progressssss/ to albo nagra nowy nieporkowy album Porcupine Tree (zakrecone, wiem Cool ), albo zalozy nowy projekt. przyjmuje zaklady... Wink
_________________
When you have to shoot, shoot, don't talk
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 16:15    Temat postu: Re: I co dalej? Odpowiedz z cytatem

olek napisał:
ninu? napisał:
A przy okazji mo?e kto? cho? troch? podyskutuje o Porcupine tree na forum Porcupine tree Wink

hehe


moja wizja:
-koniec z Porcupine Tree
-nowy projekt Wilsona

Jesli Stefan chce nadal sie rozwijac /progressssss/ to albo nagra nowy nieporkowy album Porcupine Tree (zakrecone, wiem Cool ), albo zalozy nowy projekt. przyjmuje zaklady... Wink


Raczej nie zabije kury która znosi mu z?ote jajka Wink
Niestety boj? sie ?e nowy album pójdzie konsekwentnie w t? stron? co Deadwing i IA (mocniejsze brzmienie, ze 2-3 przebojowe single, sporo ?adnych,co nie znaczy dobrych refrenów, uproszczone improwizacje lub ich brak).
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
olek
ma gadane


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 654
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 16:20    Temat postu: Re: I co dalej? Odpowiedz z cytatem

ninu? napisał:
Raczej nie zabije kury która znosi mu z?ote jajka Wink
Niestety boj? sie ?e nowy album pójdzie konsekwentnie w t? stron? co Deadwing i IA (mocniejsze brzmienie, ze 2-3 przebojowe single, sporo ?adnych,co nie znaczy dobrych refrenów, uproszczone improwizacje lub ich brak).

jesli juz to raczej nie pociagnie pomyslow z IA iDW, ktos kiedys trafnie stwierdzil, ze Wilson nagrywa po 2 albumy w podobnej tematyce, brzmiemiu. Co do singli to sie zgadzam, beda przebojowe i nie beda odzwierciedlaly zawartosci kr??ka Neutral
_________________
When you have to shoot, shoot, don't talk
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o realnych prognozach lepiej zamilknac, wiec pobujam troche w oblokach.

wilson nagrywa plyte gleboko elektroniczna, eklektyczna, z wyraznymi i slyszalnymi wplywami hiphopu i post-rocka, czesto i chetnie zbaczajac w nu-jazz. nie ucieka od swoich ambientowych sklonnosci, calosc zatapiajac w rozmytej, leniwej aranzacji (together we're stranger pokazalo, ze stefan umie). obok dzwiekow czysto elektronicznych umieszcza cala mase akustycznych smaczkow, fortepian, smyczki, duzo deciakow (jak najwiecej deciakow!), tkajac z nich rame dla pozostalych dzwiekow. harrison zostaje zredukowany do minimum (moze zestaw perkusyjny albo jakies bebenki?), barbieri ma szanse sie wykazac, edwin gra miekko i rozkolysanie. powracamy do przewagi instrumentali, gdzies w tle przewijaja sie dziwne sample, wokal rzadko, teksty uciekaja gdzies w gry slowne i abstrakcje.

nie, nie ma najmniejszych szans.

ale na wplywy d'n'b oraz szeroka elektronike licze.
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boshhh, trainman - a? mi ?linka pociek?a! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
pretty vacant
ma gadane


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 913
Skąd: Toru?

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie wydaje ?e pójdzie albo w storne IA i Deadwing albo odetnie si? zupe?nie od tego i nagra co? w stylu No-man chocia? to w sumie dziwne ?eby nagrywa? podobnie jak w no-man bo przecie? gdyby chcia? tak gra? w pt to by to zrobi? i niezak?ada? no-man? Mi sie marzy kolejny album Blackfield i mam nadzieje ze Wilson po?wieci temu projektowi wi?cej czasu Smile
_________________
BAss Communion ---> Comfortable Numb
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mikael
CfO Beton


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 5617
Skąd: Szybkie Miasto Gdynia

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam nadziej?, ?e nagra dok?adnie to, na co ma ochote.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikael napisał:
A ja mam nadziej?, ?e nagra dok?adnie to, na co ma ochote.


Wg mnie Wilson nagrywa to na co ma ochot? na p?ytach Bass Communion, No man, ba! nawet na Blackfield. A w PT widz? coraz wi?cej woli wytwórni.
Ale ?eby nie narzeka? za du?o.. jak?esz pi?kn? wizj? roztoczy? trainman Wink
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiaaa wizja Trainmana prawie namacalna. Mo?e kolega sam nagra sobie takom p?yt?
< u?miecha si? lisio zapuszczaj?c Deadwinga >
Powrót do góry
Zobacz profil autora
olek
ma gadane


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 654
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze z innej strony... Jak Stefek nazwie album? dead - juz bylo, to moze teraz blackduck Twisted Evil
_________________
When you have to shoot, shoot, don't talk
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bloody Tales from Scorched Earth Mr. Green
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Krzyhoo
nowicjusz


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 15
Skąd: 64-100

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ninus, od godziny zastanawiam sie: co dalej?... i trafilem na to forum. jestem tuz po obejrzeniu koncertu retransitowanego z rockpalast w wdr fernsehen (nadawany 08.01, ale dzisiaj dopiero odtwarzalem). kolejna plyta odpowie mi na pytanie: czy bedzie mi po drodze z Mr SW. Question bo teraz to nie wiem Rolling Eyes
_________________
The Survivor Of The Heartattack In A Lay by
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
pretty vacant
ma gadane


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 913
Skąd: Toru?

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyhoo napisał:
ninus, od godziny zastanawiam sie: co dalej?... i trafilem na to forum. jestem tuz po obejrzeniu koncertu retransitowanego z rockpalast w wdr fernsehen (nadawany 08.01, ale dzisiaj dopiero odtwarzalem). kolejna plyta odpowie mi na pytanie: czy bedzie mi po drodze z Mr SW. Question bo teraz to nie wiem Rolling Eyes

nie tylko ty : ja te? sobie to zadaje pytanie od czasu IA Smile dalszy krok w t? strone a kto wie mo?e moja droga z jego muzyk? sie rozejdzie niechcia? bym tego
_________________
BAss Communion ---> Comfortable Numb
Powrót do góry
Zobacz profil autora
paisse
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2005
Posty: 271

PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 2:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja my?l?, ?e Steven wy?yje si? w projekcie z Akerfeldtem i Portnoyem
a Porki wróc? na stare tory (w sensie próba powrotu Smile ) albo pójd? now? drog? drog? (nie obrazi?bym si? gdyby to by?o rege Wink )
_________________
"sha-la-la-la-la" - te s?owa porusz? ka?dego fana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 1 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group