Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
I co dalej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agher napisał:
co to mia?oby by? "live box" z wczesnego okresu pt?


Nie pami?tam, ju? który to by? wywiad, wi?c nie mog? linkiem rzuci?, ale opowiada?, ?e ma porejestrowane miliony koncertów PT, z tymi z pocz?tku lat 90. w??cznie. I ch?tnie by sobie przysiad?, wszystkie przes?ucha? i skompilowa? z tego megawypa?ny box, który by obrazowa? wszystkie okresy PT live (z naciskiem na ten najwcze?niejszy w?a?nie). Ale ?eby to zrobi? rzetelnie, tak jak by chcia?, ?eby to by?o zrobione, musia?by po?wi?ci? na to tak z rok.

Hien napisał:
A dobre Bass Communion mo?na ?atwo sobie samemu zrobi?, w??czasz winyla od ty?u, przepuszczasz go w czasie rzeczywistym przez randomowe filtry a na ko?cu dodajesz bit. Tadaaa!! Cenotaph Very Happy


W samo sedno ?e? trafi?. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy taak jest!


Ostatnio zmieniony przez Pieniek dnia Pon Cze 11, 2012 17:53, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniek napisał:


Hien napisał:
A dobre Bass Communion mo?na ?atwo sobie samemu zrobi?, w??czasz winyla od ty?u, przepuszczasz go w czasie rzeczywistym przez randomowe filtry a na ko?cu dodajesz bit. Tadaaa!! Cenotaph Very Happy


W samo sedno ?e? trafi?. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy taak jest!


Dok?adnie Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to skoro to takie proste to czemu nie nagrywacie panowie? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdziwi?by? si?. W?a?nie Hien ko?czy dzi? mixy. Singiel "1000" ju? w najbli?szym tygodniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
let_there_be_rock
ma gadane


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 581
Skąd: Z Zadupia

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:
z tego wszystkiego to my?l?, ?e Wilsonowi przyda?by si? rok przerwy. Zero wydawnictw, reedycji, koncertów, side-projektów. Nic. Niech jedzie na Bahamy, wróci, posiedzi z gitar? na werandzie, pobrzd?ka, co? napisze.

Go?? nagra? wiele dobrego, ale w im wi?cej projektów si? pcha tym wydaje mi si? obni?a tego wszystkiego jako??. Wiem ?e ku? ?elazo póki gor?ce, ale fani przez rok nie zapomn? o Bosym, a mo?e i nabior? apetytu jak nie b?dzie nic na co mogliby czeka?.

Ale to tylko gdybanie. SW wróci do domu, otworzy jakie? szkice na kompie, posiedzi troch? i wyjdzie z tego nowe BC. Potem ruszy z jakim? projektem w tras? i przy okazji nagra album. Wszystko rozchodzi si? w drobne.


Przerwa i jakie? wakacje na pewno.

Jednak nie zgadzam si? z tym, ?e z tymi projektami jest coraz gorzej.
No fakt, Storm Corrosion wybitnie dla mnie jakie? nie jest, natomiast druga solowa SW jest kapitalna, wspomnian? przez Ciebie "jako?ci?" bije ostatnie dokonania Porcupine Tree na g?ow?. Nie zapominajmy, ?e nied?ugo wyjdzie DVD z solowej trasy z jego ekip? i pewnie te? b?dzie nie?le, ?miem twierdzi?, ?e b?dzie to najlepsze DVD z jego udzia?em obok No-man (Mixtaped).
_________________
"There is only one movement and that is perpetual motion" Francis Picabia 1912
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest wszystko kwestia gustu Panowie, Storm Corrosion trafia do mnie w tej chwili chyba najbardziej (i bardziej ni? Grace for Drowning), ale i tak Stefana totalnie rozniós? Ryszard z Hogarthem.

redbox napisał:
Zdziwi?by? si?. W?a?nie Hien ko?czy dzi? mixy. Singiel "1000" ju? w najbli?szym tygodniu.


Pewnie, nawet miksów specjalnych nie ma co robi? bo to drone przecie!

A na serio, ja Cenotaph bardzo lubi?, ?eby nie by?o Wink
ale nie ma co chyba porównywa? tego projektu do reszty zabaw Wilsona bo jednak, jakby na to nie spojrze?, Bass Communion to nieraz co? co mog?o powsta? sobie kiedy Stefan wyszed? do sracza.
Bardziej to dzie?o przypadku i w ogóle troch? inny ?wiat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rysiek + Stefek H. >>>>>>>>>>>>>>>> Steven Wilson solowy 1 + 2 + storm corrosion razem wzi?te.

taak jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
To jest wszystko kwestia gustu Panowie, Storm Corrosion trafia do mnie w tej chwili chyba najbardziej (i bardziej ni? Grace for Drowning), ale i tak Stefana totalnie rozniós? Ryszard z Hogarthem.


Ja mam nadziej?, ?e Hogarth utrzyma form? i nowym Marillionem równie? b?dziemy mogli si? zachwyca? Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
A dobre Bass Communion mo?na ?atwo sobie samemu zrobi?, w??czasz winyla od ty?u, przepuszczasz go w czasie rzeczywistym przez randomowe filtry a na ko?cu dodajesz bit. Tadaaa!! Cenotaph Very Happy


Ale jaki b?dzie rezultat, je?li tym wyj?ciowym winylem jest "Cenotaph"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozew s?dowy od Wilsona.

redbox napisał:
Hien napisał:
To jest wszystko kwestia gustu Panowie, Storm Corrosion trafia do mnie w tej chwili chyba najbardziej (i bardziej ni? Grace for Drowning), ale i tak Stefana totalnie rozniós? Ryszard z Hogarthem.


Ja mam nadziej?, ?e Hogarth utrzyma form? i nowym Marillionem równie? b?dziemy mogli si? zachwyca? Smile.



No, ale to ju? nie tylko od niego zale?y. Graj? nowy numer na koncertach, jeszcze nie mia?em okazji pos?ucha?. Na fejsie strasznie si? jaraj? swoj? w?asn? p?yt?, zobaczymy (us?yszymy).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Pon Cze 25, 2012 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odno?nie Stefana:

I sing Can Utility and the Coastliners on Steve Hackett's next Genesis Revisited album (Mikael is on it too). Great song, tough to sing!

Naprawd? nie wiem jak to wyjdzie, nie mog? doczeka? si? efektu ko?cowego Smile.

Mikael za?piewa... Supper's Ready
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 2:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suppers Ready akurat nie jest trudne, jestem w stanie sobie wyobrazi? jedwabny wokal Michasia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MenOfffWood
bywalec


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 317
Skąd: Bad Salzbrunn

PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak si? zastanawiam, czy by?a gdzie? podana w mediach informacja dotycz?ca podpisanego przez PT kontraktu z ROADRUNNER-em na il? albumów studyjnych by? ten cyrograf podpisany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Transmission 6.1
ma gadane


Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 781
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Nie Sty 18, 2015 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.prog-sphere.com/news/colin-edwin-porcupine-tree-reunion-dont-think-anytime-soon/


Przynajmniej Colin odezwa? si?, ?e z jego strony jest wola aby zrobi? co? z PT w przysz?o?ci. Ciekawe czy ju? gada? z SW, bo par? lat temu czyta?em ?e chudy ?e nie gada? z Colinem od roku...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Nie Sty 18, 2015 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Transmission 6.1 napisał:
http://www.prog-sphere.com/news/colin-edwin-porcupine-tree-reunion-dont-think-anytime-soon/


Przynajmniej Colin odezwa? si?, ?e z jego strony jest wola aby zrobi? co? z PT w przysz?o?ci. Ciekawe czy ju? gada? z SW, bo par? lat temu czyta?em ?e chudy ?e nie gada? z Colinem od roku...

Link nie dzia?a
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny
Strona 23 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group