Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
SNY
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 17:49    Temat postu: SNY Odpowiedz z cytatem

W zwi?zku z moim Wilsonem z z?bami jak ?opaty i tym, co
MALKAV napisał:
a propos wy?nionego ?opatoz?bnego Wilsona, to mnie si? dzi? ?ni?a inna posta? ze ?wiata muzyki. Otó? okaza?o si?, ?e o mojego trwa? remont, a ?ciany malowa? niejaki Isaac Brock, w takiej czapce z gazety i u?winionej flanelowej koszuli. Niestety nie wpad?em na to na pocz?tku (?e to on) i powróci?em w nocy. Isaac spa? dzielnie na przydzielonym mu materacu. Przebudzi?em Go i zacz?li?my gada? o Moon & Antarctice, o g??bi tekstów, o pogl?dach ontologiczno-eschatologicznych Brocka, o muzyce itd - wszystko w tonacji: rozstawiona drabina, wiadro z farb? itd. Brock by? cholernie speszony, ale by?o mu bardzo mi?o, ?e kto? doceni? takiego zwyk?ego malarza, jak On, który tylko od czasu, do czasu co? tam sobie pogrywa...

...aha, ci??ko si? gada po angielsku we ?nie, ka?de zdanie to by? rzeczywi?cie nadludzki wysi?ek

pomy?la?am, ?e przyda si? nam taki temat Wink
Je?li nie, to zawsze przecie? mo?na usun?? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wol? jak mi si? nic nie ?ni, bo zazwyczaj jak mi si? co? ?ni to potem mam do?a przez ca?y dzie?.

Ju? od dawna nic mi si? nie ?ni?o takiego, co by sprawi?o, ?e po obudzeniu u?miechn??bym si?.
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi si?, ?e Ci? rozumiem... Czasem ?ni mi si? co? tak bardzo realistycznego, ?e po przebudzeniu nie wiem, czy to by? tylko sen, czy mo?e to si? zdarzy?o naprawd? - i czasem u?miecham si?... dopóki my?l?, ?e to by?a rzeczywisto?? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bonzo
bywalec


Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 153
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:
Wol? jak mi si? nic nie ?ni, bo zazwyczaj jak mi si? co? ?ni to potem mam do?a przez ca?y dzie?.

Ju? od dawna nic mi si? nie ?ni?o takiego, co by sprawi?o, ?e po obudzeniu u?miechn??bym si?.

tez tak mam albo wstajesz i cie leb boli albo jestes taki zbity ze szkoda gadac. To od my??enia w nocy. ?e aargh!
_________________
Hey mister superhate I want ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raz na sto lat pamietam moje sny. czasem mam swiadomosc ze cos sie snilo i ze to bylo mile albo przykre, ale rozpoznaje charakter snu tylko na podstawie nastroju po przebudzeniu, bo nie jestem w stanie przypomniec sobie zadnego konkretnego obrazu. innymi slowy - nie mam pojecia czy mam realistyczne sny i jakie, bo nic z nich nie pamietam Neutral
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Mikael
CfO Beton


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 5617
Skąd: Szybkie Miasto Gdynia

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi si? ostatnio ?ni?o, ?e dokonaem zamachu na fidela castro. udanego zamachu, dodam.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
vilya
bywa


Dołączył: 15 Kwi 2005
Posty: 69
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie? 2 - 3 razy w ci?gu tygodnia mam sny, za ktore niektórzy moi znajomi z trosk? wysy?aj? mnie do psychoterapeuty. I to nie dlatego, ?e s? jakie? koszmarne, okrutne i z?e. S? po prostu dziwne.

Wczoraj w nocy sni?o mi si? m.in. ?e sta?am przed komisj? lekarsk? z?o?on? z kosmitów, ktorzy gestami d?oni przemieszczali mi ko?ci, ?y?y i ?ci?gna w nogach - dowolnie i bezbole?nie, ale widzia?am to i by?am ?wiadoma, ?e co? takiego przecie? nie jest fizycznie mo?liwe! Brr.

Z muzycznych klimatów: ca?owa?am si? z Alanem Wilderem (a potem obcina?am sobie palce), jad?am kolacj? z wyj?tkowo g?upim Dave'm Gahanem i jego przepraszaj?c? ?on?, jad?am obiad z Red Hot Chili Peppers i t?umaczy?am jakie? pytania dziennikarzy na angielski, a tak?e ta?czy?am ze Stevenem Wilsonem. I by? to pi?kny, zmys?owy taniec. O pod?o?u bardzo, bardzo erotycznym. I dopiero na koniec snu zobaczy?am, z kim ta?cz? i zdumia?am si? bardzo, bo przecie? ZAWSZE kocha?am si? w Chrisie! kombinuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, gdyby tak sny mo?na by?o nagrywa?... (oczywi?cie te wybrane Wink) Ca?a kinematografia ?wiata si? czasem chowa Mr. Green
vilya napisał:
sta?am przed komisj? lekarsk? z?o?on? z kosmitów, ktorzy gestami d?oni przemieszczali mi ko?ci, ?y?y i ?ci?gna w nogach

Shocked Very Happy
Z takich "anatomicznych" snów pami?tam jeden o... w?asnym pogrzebie Laughing Siedzia?am na ?aweczce na cmentarzu i czeka?am a? przynios? trumn? z moim cia?em (ani chybi by?am w tym ?nie swoim duchem), a oczekiwanie umila?a mi rozmowa z w?asnym, siedz?cym obok szkieletem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 2:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi te? si? par? razy ?ni?o, ?e umiera?em. Ciekawe by?o to, ?e zawsze by?y to dosy? przyjemne sny.
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi? mi si? ?ni?y jakie? Gwiezdne Wojny skrzy?owane z Wodnym ?wiatem ze mn? w roli g?ównej Shocked

Ja jak zasypiam na trze?wo to nie jest dobrze Twisted Evil
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie siem ?ni?o ?e spa?em i si? obudzi?em "a potem si? obudzi?em" Very Happy

Taki "reality dream"
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^MALKAV
CfO maniak


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 1066
Skąd: K?odzko

PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha ha snila mi sie nowa plyta porcupine tree!

Co zapamietalem. Przesluchiwalem ja przed wielkimi toaletami na campingu. Okladka to bylo polaczenie koloru pomaranczowego chyba z ciemna zielenia. Muzyka byla bardzo mocna i przede wszystkim swietna. A teraz najlzpsze: ksiazeczka skonstruowana byla tak ze przypominala strone forum. pojawialy sie tam wypowiedzi roznych uzytkownikow na temat plyty i pomiedzy nimi znajdowaly sie teksty kawalkow (twygladajace jak po prostu zedytowane przez kogos w poscie). Niestety nie wiem czy to bylo nasze forum... pewnie tak Wink

Zwlaszcza ze potem gralem (chyba w karty) z kilkoma userami (karty cale upackane byly jogurtem poziomkowym kombinuje ), gral jeszcze z nami facet ktorego matka byla Ukrainka a ojciec nowo zelandczykiem - znacie takiego ? kombinuje Po chwili do sali wszedl Dejnarowicz popatrzyl z politowaniem i usiadl przy innym stoliku (chyba tez gral).
_________________
We were dead before the ship even sank
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mikael
CfO Beton


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 5617
Skąd: Szybkie Miasto Gdynia

PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi sie snilo dzis ze bylem w jakims klubie na imprezie w pewnym momencie przyszed? Stef i wszyscy zaspiewali Even Less w wersji wiadomo jakiej hehe.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Du?a betonowa przestrze?, na której s? ludzie którzy walcz? ze sob? broni? konwencjonaln? - jakies strzelby, karabiny. Nagle orientuje sie ze jestem jednym z nich i walcz? po jednej ze stron. Nagle betonowa p?yta p?ka i wiele osób spada w otch?a?. Po chwili zabijam z karabinu jakiegos goscia i nagle wszyscy przestaj? walczy? i patrz? na mnie. Absolutna cisza. Koniec.

a sen który przewija si? cz?sto kiedy mam jak?? ci??k? chorob? i le?? w ?ó?ku z gor?czk? (a ostatni raz to by?o w gimnazjum):

Prosta czarna linia ci?gn?ca si? na ?ó?tym tle, nagle wariuje i zaczyna si? strasznie za?amywa?, wygina? a? w ko?cu zape?nia mi ca?e 'pole widzenia', w ko?cu dostrzegam ?e z tych pokrzywionych, po?amanych linii uk?ada si? pie? ?ci?tego drzewa z du?ymi korzeniami wystaj?cymi z ziemi. Nie ma ju? ?ó?tego tylko linie i kreski w ró?nych odcieniach czarnego.

I tak w kó?ko, bardzo duszny klaustrofobiczny sen. dobrze ze juz nie choruje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Verlaine
nowicjusz


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 34
Skąd: Toru?

PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostanio ?ni? mi si? najró?niejsze motywy z teledystów NIN - najpierw martwy go??b na ?mietniku (przypominaj?cy rozk?adaj?cego si? lisa z Hurt), pó?niej wybuch bomby atomowej... dzi?ki temu przenios?am si? we ?nie w za?wiaty i mog? poinformowa?, ?e wygl?daj? one jak niektóre filmy Almodovaja (jest bardzo kolorowo) w po??czeniu z wizjami Bosha i Blake''a... Nie zd??y?am si? niestety zorientowa?, jakiej muzyki tam s?uchaj? Wink

[ Dodano: Czw Sie 24, 2006 14:40 ]
Almodovara Wink
_________________
Hej ho!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group