Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Pierwsze DVD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #EPki i inne#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Steven's Bangbus 3: Rocco comes to visit remastered edition"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj kupi?em to dvd w Saturnie w Galerii Krakowskiej za 62 zlocisze wi?c jak kto? jest jeszcze tym wydawnictwem zainteresowany to to chyba jest najnizsza cena... Very Happy problem jest jeden-to chyba by?a ostatnia p?ytka bo tylko dwie dostali Sad ale mo?e dzi? ju? mieli dostawe...who knows....
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 2:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie znalaz?am czas, ?eby obejrze? na spokojnie, w ca?o?ci, od pocz?tku do ko?ca... i to nie by? stracony czas Cool

Setlista niekoniecznie wymarzona, ale w?a?ciwie nie mam zastrze?e?. Przyda?oby si? po prostu jakie? DVD ze starszym materia?em... ciekawe, czy kiedy? Wilson pojedzie w tras? z "TSMS" i "Signify" na przyk?ad, tak jak Fish z "Misplaced Childhood" Wink

Ale wracaj?c do "Arriving Somewhere...", bardzo podoba mi si? zestawienie "Hatesong" (w którym dzi?ki Gavinowi zbiera?am szcz?k? z pod?ogi!) i "Don't Hate Me" - gdy nie s?ucham p?yt w ca?o?ci, te dwa utwory zazwyczaj umieszczam obok siebie. Przefantastyczne "Buying New Soul" i "Heartattack In A Layby". Ten ostatni to zreszt? jedyny utwór z Wesem przy mikrofonie, w którym nie mam ochoty odstrzeli? mu ?ba (jaja kto? mu ju? wcze?niej odstrzeli? Twisted Evil) Jak ju? wspomnia?am, zgodnie z oczekiwaniami, Gavin na ?ywo zyska? w moich uszach. Nadal troch? mnie denerwuje monotonne walenie w blachy ("Open Car"), ale powali? mnie przy pomocy "Cymbal Song" wi?c mu wybaczam Wink Cool

Niestety, z braku dobrego sprz?tu, nie mog? si? w pe?ni cieszy? d?wi?kiem, ale nawet w moich warunkach s?ycha?, ?e nie ma si? do czego przyczepi? Wink Za to obraz czasem mnie irytowa?, zw?aszcza te fragmenty ze "?mieciami a'la starocie". Pozosta?e pomys?y pana Hoile jak zwykle bardzo mi si? podobaj? Very Happy

Gdybym mia?a ?mia?o?? co? jeszcze (oprócz wokalu Wesa Twisted Evil) wydrwi?, to by?yby to gesty Wilsona. Nie wiem, czy bardziej mnie wkurzaj?, czy bardziej ?miesz? Wink Kto? mu chyba powinien u?wiadomi?, ?e te dwa z??czone paluszki wcale nie s? takie cool, gdy si? je pokazuje na okr?g?o Wink Za to nie obchodzi mnie wcale, czy "wpadka" ze strun? jest celowa, czy nie, re?yserowana, czy spontaniczna - podoba mi si? reakcja Stevena i ju? Cool

No i zastanawiam si?, czy co najmniej jedno ze zdj?? w galerii nie jest czasem z którego? z polskich koncertów...? Przygl?dali?cie si??
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pantuff
bywa


Dołączył: 06 Lis 2005
Posty: 83

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przefantastyczne "Buying New Soul"
Kurcze no... mnie Buying New Soul tak rozczarowa?o,?e przez dwa dni po obejrzeniu DVD czu?am niesmak. Z pi?knego utworu Steven zrobi? tutaj ?ewn? piosnk? odbieraj?c wszystko co by?o tak wyj?tkowe. I ?eby tego by?o ma?o w?o?y? j? pomi?dzy Mother & Child Divided , a So Called Friend piosenke, która mnie straszy po nocach brrrr...Nie zgodze si? równie? ze
Cytat:
"?mieciami a'la starocie".
dla mnie ca?kiem fajna rzecz, ale akurat to jest raczej rzecz gustu ,wi?c nie b?d? dyskutowa?.
Cytat:
"Hatesong" (w którym dzi?ki Gavinowi zbiera?am szcz?k? z pod?ogi!)
pod tym to si? podpisuj? obiema r?koma i nogami. Panie ,Panowie czapki z g?ów dla pana Gavina w tym utworze taak jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LordBart
ma gadane


Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 621
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee tam, bulszit. Buing new soul jest dorypane i wcale niczego nie straci?o. Nawet bardzo mi si? podoba gra gavina w tym utworze.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pantuff
bywa


Dołączył: 06 Lis 2005
Posty: 83

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee tam Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lewy
ma gadane


Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 572
Skąd: Ole?nica

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shesmovedon napisał:
Ten ostatni to zreszt? jedyny utwór z Wesem przy mikrofonie, w którym nie mam ochoty odstrzeli? mu ?ba (jaja kto? mu ju? wcze?niej odstrzeli? )


heh, te? mia?em zawsze takie odczucie. po jakim? czasie nauczy?em si? go po prostu tolerowa? i przypuszcam, ?e to szczyt moich mo?liwo?ci.

shesmovedon napisał:
Gavin na ?ywo zyska? w moich uszach.


przytupuj?. jest rewelacyjny. hatesong to najlepszy utwór tego koncertu. podobnie by?o w ?odzi.

pantuff napisał:
Kurcze no... mnie Buying New Soul tak rozczarowa?o,?e przez dwa dni po obejrzeniu DVD czu?am niesmak. Z pi?knego utworu Steven zrobi? tutaj ?ewn? piosnk? odbieraj?c wszystko co by?o tak wyj?tkowe. I ?eby tego by?o ma?o w?o?y? j? pomi?dzy Mother & Child Divided , a So Called Friend piosenke, która mnie straszy po nocach brrrr...


czuj? tak samo. mo?e jednak nie niesmak, tylko rozczarowanie, które z pewno?ci? mog?oby by? wi?ksze, gdyby nie podobne wykonanie piosenki podczas koncertu w ?odzi. no w?a?nie - piosenki. steven zapomnia? chyba, ?e pope?ni? swego czasu utwór, dzie?o sko?czone, w przypadku którego jakakolwiek próba zmiany polegaj?ca na usuni?ciu któregokolwiek z elementów tworz?cych buying new soul mo?e by? okre?lona tylko jako gwa?t artystyczny. (a mog?oby by? w tym miejscu takie .3 jak na koncercie w polsce... ehhh...) no i do tego jeszcze so called friend pó?niej - nie lubi? tego uworu.
ale tak w zasadzie to dla mnie jedyne minusy tego dvd (no mo?e jeszcze dwa palce, ?eby nawi?za? do tego co by?o wcze?niej napisane. dwa palce, ale nie stevena tylko osób z publiczno?ci - jako? mam wra?enie, ?e europejczycy byliby bardziej wdzi?czn? widowni?). poza tym co powy?ej, to jeden z najlepszych koncertów jakie mia?em okazj? widzie? na ekranie. obejrzy si? raz, a potem chce si? znowu, i znowu, i znowu...
_________________
no neurosis, no psychosis, no psychoanalysis and no sadness
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lewy napisał:
(no mo?e jeszcze dwa palce, ?eby nawi?za? do tego co by?o wcze?niej napisane. dwa palce, ale nie stevena tylko osób z publiczno?ci - jako? mam wra?enie, ?e europejczycy byliby bardziej wdzi?czn? widowni?)

Dok?adnie tak, jak mówisz, niestety. Te? zwróci?am uwag? na publiczno??... Najlepsza by?aby polska Twisted Evil
Lewy napisał:
to jeden z najlepszych koncertów jakie mia?em okazj? widzie? na ekranie. obejrzy si? raz, a potem chce si? znowu, i znowu, i znowu...

taak jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie sie ?rednio podoba to dvd. Samo wydanie extra. Digipack w porz?dku ,?adne zdj?cia. No ale setlisty to wybaczy? Stevenowi nie mo?na. Mia?em du?e oczekiwania co do Buying new soul. Po cichu liczy?em ?e b?dzie to pi?kne, rozbudowane powy??j-dziesi?ciominutowe wykonanie. A tu? no fajnie ale niedosyt (mo?e nie a? taki jak pantuff ale prawie dorównuj?cy). Open car nie znosz?, Mother and child divided te? nie (no poprostu nie mog? tego s?ucha?- no nie mog? tego czego? znie??). Hatesong i don't hate me akurat bardzo dobrze, ?e sie tu znalaz?y (nie wa?ne czy obok siebie czy nie). Podobnie Even less. So called friend mi sie nawet podoba wi?c spoko, o haertattack in a layby tez zawsze mia?em dobr? opini? ale ostatnio mnie nudzi...halo nie zachwyca (zarówno na p?ycie jak i na tym koncercie). The sound of muzak...no to brak s?ów-nie powinni wogóle tego gra? ani nagra?. Trains nigdy nie lubia?em na Absentii ale koncertowo ro?nie-wi?c bardziej na plus.
Co do obrazu to mi si? podoba?-troch? dynamiki ot co.
podsumowuj?c: ciesz? si?, ?e owe wydawnictwo mam ale bez przesadnej rado?ci. Poprostu marzy mi si? (podobnie chyba jak wszystkim na tym forum) dvd z koncertu z czasów Signify i Sky moves sideways. To by?oby wydawnictwo roku Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bobi napisał:

Poprostu marzy mi si? (podobnie chyba jak wszystkim na tym forum) dvd z koncertu z czasów Signify i Sky moves sideways. To by?oby wydawnictwo roku Rolling Eyes



A jak? by z tego kas? mia?a Lava?
Niestety w Porcupine Tree chodzi teraz o kas?. Nie o artystyczne doznania.
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pretty vacant
ma gadane


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 913
Skąd: Toru?

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ninu? napisał:
bobi napisał:

Poprostu marzy mi si? (podobnie chyba jak wszystkim na tym forum) dvd z koncertu z czasów Signify i Sky moves sideways. To by?oby wydawnictwo roku Rolling Eyes



A jak? by z tego kas? mia?a Lava?
Niestety w Porcupine Tree chodzi teraz o kas?. Nie o artystyczne doznania.

mo?e Wilson po przes?uchaniu twurczo?ci Niemena dojdzie do wniosku ?e kasa nie jest wa?na Smile
p.s Fajnie ?e przyjad? do Polski promowa? te Dvd Evil or Very Mad zawsze w Polsce tyle koncertów a teraz nawet nie ?aska jeden da? ehhhh Gdzie te dobre stare czasy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej czeka? z ut?sknieniem na koncert ni? mie? do?? i mówi? "?omatko, znów PT..."? Mo?e narzeka? na setlist? b?dzie mniej jak publiczno?? wyg?odnieje Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lewy
ma gadane


Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 572
Skąd: Ole?nica

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bobi napisał:
A mnie sie ?rednio podoba to dvd. Samo wydanie extra. Digipack w porz?dku ,?adne zdj?cia. No ale setlisty to wybaczy? Stevenowi nie mo?na. Mia?em du?e oczekiwania co do Buying new soul. Po cichu liczy?em ?e b?dzie to pi?kne, rozbudowane powy??j-dziesi?ciominutowe wykonanie. A tu? no fajnie ale niedosyt (mo?e nie a? taki jak pantuff ale prawie dorównuj?cy). Open car nie znosz?, Mother and child divided te? nie (no poprostu nie mog? tego s?ucha?- no nie mog? tego czego? znie??). Hatesong i don't hate me akurat bardzo dobrze, ?e sie tu znalaz?y (nie wa?ne czy obok siebie czy nie). Podobnie Even less. So called friend mi sie nawet podoba wi?c spoko, o haertattack in a layby tez zawsze mia?em dobr? opini? ale ostatnio mnie nudzi...halo nie zachwyca (zarówno na p?ycie jak i na tym koncercie). The sound of muzak...no to brak s?ów-nie powinni wogóle tego gra? ani nagra?. Trains nigdy nie lubia?em na Absentii...


no to ?adnie - z rzeczy oferownych przez PT najbardziej podobaj? si? opakowania Laughing
_________________
no neurosis, no psychosis, no psychoanalysis and no sadness
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym jak czym ale opakowaniami to zawsze rozwalali Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ninu? napisał:
bobi napisał:

Poprostu marzy mi si? (podobnie chyba jak wszystkim na tym forum) dvd z koncertu z czasów Signify i Sky moves sideways. To by?oby wydawnictwo roku Rolling Eyes



A jak? by z tego kas? mia?a Lava?
Niestety w Porcupine Tree chodzi teraz o kas?. Nie o artystyczne doznania.

Dla niektórych kasa to artystyczne doznanie ma?pie oczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #EPki i inne# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group