Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Moderatorzy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #propozycje zmian#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
^MALKAV
CfO maniak


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 1066
Skąd: K?odzko

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 18:07    Temat postu: Moderatorzy Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, je?li taki temat ju? gdzie? istnieje.

Moim zdaniem, potrzebny jest moderator, a najlepiej ze dwóch. Nie bierz Marmo tego bro? Bo?e do siebie. Stronka/forum jest ?wietne i bardzo si? ciesz?, ?e mog? tu pisac. Niestety zbyt rzadko pojawia si? kto? kto móg?by ingerowa? w sprawy forum. Przepraszam, ?e tak wprost, ale dzisiejsza sytuacja dobrze to odzwierciedla. Musi by? kto?, kto od razu usuwa posty "o paleniu ?ydów" itd. Nie mog? pojawia? si? tu posty obra?aj?ce jak?? nacj?, kogokolwiek, a z pewno?ci? nie w tak karygodny, bestialski sposób.

Nie zg?aszam niczyjej kandydatury, bo nie wiem, czy ktokolwiek mia?by ochot?, ale prosze o szybkie rozpatrzenie tej sprawy.

Jeszcze jedno, nie odpowiadajcie na posty tego cz?owieka, jemu tylko o to chodzi.
_________________
We were dead before the ship even sank
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym by? za opcj?: 3 modów i Admin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
^MALKAV
CfO maniak


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 1066
Skąd: K?odzko

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem "za". Tylko niech to nie b?dzie znów tylko gadanie. Nie róbmy Panie/Panowie polskiego sejmu - trzeba dzia?a?.
_________________
We were dead before the ship even sank
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko Marmo si? tu wypowie na pewno co? ruszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat trafi?o na czas kiedy faktycznie przez pare dni nie pojawia?em sie tutaj.
Przejrza?em posty Rude i na pocz?tku chcia?em mu da? powa?ne, ale tylko ostrze?enie, ale potem doszed?em do tych wypowiedzi, w których kolega przesadzi?.
Ja rozumiem ze ka?dy ma swoje poglady ale:
1) sposób wypowiedz Rude jast daleko niezgodny z Regulaminem (ordynarny, obrazliwy, rasistowski), zapewne tak?e z polskim prawem,
2) Witryna która mia? w podpi?ta pod profil tak?e jest konrowersyjne (delikatnie mówi?c)
3) osobi?cie nie chce tutaj czyta? takich rzeczy (z tego co wida? cz??? u?ytkowników tak?e)

w zwi?zku z powy?szym Rude nie jest juz u?ytkownikiem forum.
Panie Rude > uszanuj nasz? decyzj? nie nie rejestruj sie ponownie, Dzieki!

Co do modów. Mnie nie trzeba przekonywac do takiej konieczno?ci, tym bardziej za sam coraz rzadziej tu zagl?dam, nie czytam wszystkiego itd.
Jak wiecie Modowie byli, ale sie zmyli, gdyz zostali poddanie ogólnoforumowej krytyce w zwiazku z kilkoma akcjami i po prostu zrezygnowali.
Ja sie naprawde ch?tnie podziel? "w?adz?" z osobami odpowiedzialnymi, tolerancyjnymi i czesto tu bywaj?cymi. Powiem wiecej chetnie widzia?bym kogos do pomocy przy stronie, bo sam po prostu nie mam czasu. Taka osoba te? by?a, ale te? zrezygnowa?a...
Dlatego chcialbym aby ewentalni ch?tni naprawde sie chwile zastanowili i niezglaszali sie od tak bo chwilowo maj? ochot?.

Dzieki Malkav za reakcje. Mam nadzieje ze nie podniesie sie teraz rwetes ze usuwam usera bo cos sie komus nie spodoba?o.

I czekam na ewentualnych chetnych.
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
^MALKAV
CfO maniak


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 1066
Skąd: K?odzko

PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi?kuj? bardzo za podj?cie tej radykalnej, ale na pewno niezb?dnej decyzji, co do naszego by?ego kolegi. Moja pro?ba w tym wzgledzie idzie jeszcze kawa?ek dalej - czy mo?na by usun?c, te najbardziej kontrowersyjne posty Pana Rude, zreszt? wraz z niektórymi moimi i ninusiowymi, którzy ju? wczoraj delikatnie rzecz ujmuj?c nie wytrzymali?my - nie ma sensu, aby takie teksty wala?y si? po forum (od tego s? fora na onecie jak kto? s?usznie zauwa?y?).

Mam nadziej?, ?e kto? zg?osi si? na moderatora, bo po prostu (przy ca?ym szacunku Marmo) wówczas forum dzia?a?oby sprawniej.

Dzi?kuj? bardzo za reakcj?
pozdrawiam
Malkav
_________________
We were dead before the ship even sank
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jak? jakie? kandydatury si? pojawi?y?
szkoda by by?o, gdyby znoów sko?czy?o si? tylko na gadaniu.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrodzona skromno?? wszystkich nie pozwala nikomu si? ujawni?.
Jakbym mia poda? swoje kandydatury to kto? z trójki Splot/Trainman/Stalker
bo spe?niaj? wi?kszo?? wymaga?.
-czynnie uczestnicz? w ?yciu forum
-cz?sto zagl?daj?
-maj? wymagany dystans jak i potrafi? powa?nie za?atwi? pewne sprawy
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^MALKAV
CfO maniak


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 1066
Skąd: K?odzko

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba po prostu kto? musi si? zg?osi?/ zgodzi? i tyle, bo chyba nie b?dziemy si? bawi? w wysy?anie SMSów o tre?ci "Splot" pod numer... itd.
Zreszt? g?upio to troch? wszystko pisa? pod nieobecno?? Marmo.
_________________
We were dead before the ship even sank
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sadze ze powinnismy zrobic krotka dyspute i odpowiedziec sobie na dwa podstawowe pytania:

1. ilu moderatorow nam potrzeba?
2. jakie maja byc obowiazki moderatora?

1. ja uwazam, ze mozna sie pokusic o stworzenie calkiem sporej, 4-5 osobowej grupy moderatorskiej, ktora bedzie stanowila prawie 100% gwarancje ze forum nie zostanie bez opieki, gdy jeden czy dwoch moderatorow bedzie przez jakis czas poza siecia. osoby nalezy wybrac spoza tych, ktore sie tu czesto udzielaja i czesto przegladaja - ninus, stalker, malkav, splot, likipiki, indigo, no i kto tam jeszcze.

2. zarazem nie sadze, zeby tak naprawde moderator mial za wiele obowiazkow. walka z wszechobecnymi offtopami to jak walka z wiatrakami, chyba wszyscy juz zaakceptowali ten fakt i nie ma o co kruszyc kopii. indigo wie najlepiej, ze to nie ma za wiele sensu - no, chyba ze offtop sie rozrasta na tyle, ze temat zaczyna zyc tylko offtopem (jak z blokiem wyborczym). ale nie sadze, by nalezalo z tym przesadzac - taka karma tego forum, ze sie offtopuje. podobnie nabijanie postow - ej, ludzie, co wam to przeszkadza? ze niby kazdy post ma byc ciekawy i wartosciowy? wybaczcie, ale to niemozliwe, a myslenie, ze ktos pisze pierdoly dlatego ze chce podniesc sobie liczbe postow jest imo dziecinne bardzo. kogo to obchodzi?

wracajac - imo obowiazkiem moderatora bedzie przede wszystkim dbanie o kulture wypowiedzi i o to, by nie powtorzyla sie sytuacja jak z rude. a do tego nie trzeba az tak wiele. imo wiec moderatorzy powinni byc, ale za to nie powinni byc za czesto potrzebni - i to juz nasza rola, w sensie - uzytkownikow, zeby nie byli za czesto potrzebni.

aha, i sadze ze trzeba o tym dyskutowac nawet teraz, pod nieobecnosc marmo - przeciez o to wlasnie chodzi, zeby zdjac z naszego szefa nieco obowiazkow. teraz troche glupia jest sytuacja, on ma duzo zajec, prace, rodzine, a my tutaj w gronie studencko-wakacyjnym sobie radosnie gaworzymy i w razie potrzeby wolamy marmo na pomoc.

oczywiscie nic nie moze sie zdarzyc bez wiedzy, zgody i woli admina - i oczywiscie jego decyzja bedzie ostateczna.

w kazdym razie, proponuje zebyscie ustosunkowali sie do tych dwoch pytan wyzej.
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem, jestem Smile i czytam i czekam.

Jak mowie jestem otwarty. Propozycja Trainmana wyglada rozsadnie. Taki model moze sie sprawdzic. Mysle ze czas kiedy wszyscy sie tym strasznie przejmowali (lacznie ze mna:)) mamy juz za sob?.

Niuniu?: Co do dystansu Splota - to mam ma?e watpliwo?ci Razz (bez urazy) Very Happy

Tymczasem czekam na dalesz kandydatury... jutro prawdopodobnie wyjazdzam na Prage i Budapeszt i znouw par? dni mnie nie b?dzie... wie? b?d?cie grzeczni Wink

I na dobry pocz?tek, z racji mojej nieobecno?ci, daje moda trainmanowi i MALKAVOWI... dajcie znac za pare dni czy Wam to pasuje.
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marmo napisał:


Niuniu?:



ninu? Szefie - ninu?...
Przez ma?e "n"...

Wink
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to spox, mamy dwóch modów, od razu bezpieczniej Laughing Wink
poczekajmy i zobaczmy jak to si? sprawdza, bo po co ka?demu userowi dawa? moda? Wink
jak si? oka?e, ?e dwóch to za ma?o, wtedy b?dziemy szuka? dalej Wink
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ninu? napisał:
marmo napisał:
Niuniu?:


ninu? Szefie - ninu?...
Przez ma?e "n"...

Wink


wybaczcie, ale to jest rotfl tygodnia Laughing

nie masz zycia, ninus Wink
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mog? by? modem. Wtedy Wilson mnie polubi. Wiem to... Very Happy

A tak ca?kiem serio, to je?eli brakuje ch?tnych to ja mog? w to wej??. Jestem na forum min. 5 razy dziennie. Jakby co? nie pasowa?o, to zawsze mo?na mi cofn??, nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #propozycje zmian# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group