Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Wkrótce nowy album

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #bass communion#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 9:42    Temat postu: Wkrótce nowy album Odpowiedz z cytatem

W swoim blogu na MySpace SW napisał:
Also on the way is the new Blackfield album, which is now finished, the next PT album, which is about 70% written, a new Bass Communion release (plus some Bass Communion remixes for other artists), and some other collaborations. Plus the continuing onslaught of reissues, repackages, and remasters of course. Gotta go, can't stop!

SW

_________________
Not dissing SW because it's too mainstream
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.porcupinetree.pl/forum/viewtopic.php?p=22939#22939
http://www.porcupinetree.pl/forum/viewtopic.php?t=866

innymi slowy - tak, drogi guzcu, wiemy i nawet zdarzylismy o tym pogadac pare razy.

ale jednak zmienilem decyzje i nie bede watku blokowal. skoro jest w dziale bass communion, mozemy pogadac osobno jak ma bass communionowy nowy album wygladac - tylko prosze, ewentualne uwagi odnosnie albumow pt w temacie tutaj

choc i tak mam wrazenie ze w przedpremierowej goraczce porcu-black-bass communiongowej wkrotce powstanie taki balagan jak z tematami o deadwingu - czyli 3 niezalezne dyskusje o tym samy w trzech roznych dzialach. no ale co tam, sami swoi Wink
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ups, ale ze mnie gapa Embarassed Trzeba by?o to poprostu usun?? je?li ju? wszystko wiadomo Smile


trainman napisał:

choc i tak mam wrazenie ze w przedpremierowej goraczce porcu-black-bass communiongowej wkrotce powstanie taki balagan jak z tematami o deadwingu - czyli 3 niezalezne dyskusje o tym samy w trzech roznych dzialach. no ale co tam, sami swoi Wink


Teraz w obozie SW jest wzgl?dny spokój i za bardzo nie mamy o czym gada?, ale jak nas artysta uraczy wszystkim na raz to pewnie rzeczywi?cie tak b?dzie Smile
_________________
Not dissing SW because it's too mainstream
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

guziec napisał:
Ups, ale ze mnie gapa Embarassed Trzeba by?o to poprostu usun?? je?li ju? wszystko wiadomo Smile


wiedziec to wiadomo, ale faktem ze poki co rozmawialismy tylko o nadejsciu nowego pt. a jaki bedzie nowy bass? czy podtrzyma stylistyke poprzednika, czy moze pojdzie w nieco dynamiczniejsze rejony uem vol.1, czy jeszcze cos innego? nie wiem czy ktokolwiek ma jakies pomysly odnosnie tematu ale ewentualne marzenie tudziez wnioski do pana stefana (ktory, jestem pewien, zaczytuje sie w naszym forum) kierujmy tutaj Smile
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spodziewa?bym si? pój?cia drog? Continuum, ale uwaga BC w tym roku wydali minialbum 'Loss' jeszcze nie s?ysza?em, ale ok?adka zupe?nie inna ni? dotychczas. Acha, i ukaza?a si? te? p?yta 'The Continuum Recyclings Volume 1'. Sam nie mam zielonego poj?cia czego si? spodziewa?, bo Bass Communion to skrajnie odmienne klimatycznie p?yty, ale rewolucji w postaci przej?cia od ambientu do stylistyki U.E.M. nie chc? i nie oczekuj?.

Troch? mi si? marzy kolejna wersja 'Drugged', zreszt? w ogóle mam nadziej?, ?e co? pod te pierwsze dwie p?yty BC Wilson jeszcze sp?odzi Wink
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #bass communion# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group