Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Stupid Dream Remaster
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #dysputy o LP#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogl?dnijcie dobrze poligrafi? i nadruk na dysku w Shesmovedon.

Na mojej EPce Stars Die by? to ewidentnie wypalony CDR ze s?abej jako?ci nadrukiem, a wk?adka to kolorowe ksero w dodatku krzywo przyci?te.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mrs.Wilson
ma gadane


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 726

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stranger by the minute zosta?o sprawdzone. Orygina? na bank, po samej p?ycie mo?na by?o to jako? stwierdzi?. Tu brat przyku? wi?ksz? uwag?, bo tego singla nie mia? przede mn? okazji widzie?. Mówi, ?e to musi by? orygina?, albo najlepszy pirat jakikolwiek widzia? (a mia? ich ca?kiem sporo Very Happy). Poza tym, z ty?u ma zrobione równe takie paseczki,które na sposoby domowe trudno by?o by zrobi? Wink Jak ju? si? tak bawimy to sprawd? jeszcze moje LB, Lazarusa i Trains Very Happy
Shesmovedon jest oke. Mia?a tylko par? rysek (niegro?nych) z ty?u, ale jest dobra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównaj swoje wydanie Porcupine Tree - Shesmovedon z danymi poni?ej:

Notes
(P) 2000 Snapper Music (C) 2000 Snapper Music

The copyright in this recording is owned by Snapper Music Plc. K-Scope is a Snapper Music Label.

Barcode and Other Identifiers

Barcode (String): 636551212021
Barcode (Text): 6 36551 21202 1
Label Code: LC 01757
Matrix / Runout: SMASCD120
Mastering SID Code: IFPI LRE1

(zw?aszcza numery na dysku)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mrs.Wilson
ma gadane


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 726

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeskanuje to, bo ju? zacz??am co? dziwnego czu?. Brat sam si? ju? popieprzy?. Stwierdzisz ty Smile

[ Dodano: Czw Lut 06, 2014 23:17 ]
W miar? czytelne, a i jak co? jest rozmazane to wina mojej drukarki.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34/1899204_696637370388419_624144019_n.jpg?oh=311c7d7e8836b9ff03bc552d6c2b0ed8&oe=52F595B0&__gda__=1391825310_f84c185719fbe1126b45b96d7e2c638d

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34/1899140_696637357055087_229865158_n.jpg?oh=9e56694d95bd1ca7818c8b452f0c4047&oe=52F5C245&__gda__=1391833963_f03785f94ff2f42069bb95313c09fbd4

zapisz sobie, powi?ksz i oce? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na oko pokrywa si? to z moim wydaniem. Sprawd? sobie numery na dysku z tymi, które Ci poda?em powy?ej. Patrz na dysk od strony zapisu.

Matrix / Runout: SMASCD120
Mastering SID Code: IFPI LRE1
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracam po ca?ym dniu i nie mog? przesta? si? ?mia? przez te Wasze rozkminy.


Mrs.Wilson napisał:
Gavin to betoniarz Very Happy


Czy? to nie paradoksalne, ?e nie cieszy si? sympati? naszej lokalnej betoniarni? Chocia? z drugiej strony dwa minusy si? odpychaj?.

Hien napisał:
Chrisa za zestawem z t? jego u?miechni?t? buzi? i fruwaj?cymi lokami
In Absentia z przekr?conymi tytu?ami (np Blackstreet Eyes). Smile


S? loki, jest dyskusja o Krzysiu!
A te tytu?y w Atlanticu pewnie jaki? handlarz ze ?.p. Stadionu Narodowego poprzekr?ca?.* Albo zabawili si? w Toola.

* Przy okazji - znajomy kiedy? kupi? na Stadionie "Excitera" Depeszów na dobre pó? roku przed premier? (z zupe?nie innym mixem ni? na ostatecznej wersji). Przypomn?, to by?o w 2001 r., czasy przed internetowymi wyciekami.

Hien napisał:
W ten sposób przelecia?o mi (...) kilka innych rzeczy (w tym drugie solo Colina, ale t? histori? ju? wszyscy znaj?).

Od razu mi si? przypomina jak moja mama lamentowa?a dawno temu, ?e s?ucham Depeche Mode, bo to muzyka dla trupów Very Happy Very Happy Very Happy


Ja nie znam z Collinsem, serio.

Taaak, chyba ka?dy przez to przechodzi.

Mrs.Wilson napisał:
Powiem Ci szczerze, ?e wi?kszego hejtu na Stefana nie us?ysza?by? nigdzie, jak u mojej mamy.


Boleje, ?e nie s?uchasz Szostakowicza, Mahlera i Mietka Fogga?

kashmir23 napisał:
posiadanie dziewczyny tez kosztuje.


??????????????????????

Hien napisał:
A to ciekawe co piszesz o tej dziewczynie, te? s?ysza?em, ?e mia? laske w Polsce, ale takiego dok?adnego info nie znam. Wiem, ?e cz?sto wpada? do Polski poza tras?, przesiadywa? u rodziców tej dziewczyny.


Te? s?ysza?em, ?e w Lublynie. Ale nie jestem w stanie poda? przypisu. Chodzili non stop do jej rodziców na obiadki? Mrs. Wilson, a co by Twoja rodzicielka powiedzia?a, gdyby jej si? taki zi?? szykowa??

Hien napisał:
Teraz wciska na oko?o kit, ?e lepiej mu samemu bo ma wi?cej czasu na nagrywanie muzyki.


Boi si?, ?e dziewczyna te? nagle umrze. Dziwne, ?e przed zakupem psa nie doszed? do takich wniosków?

kashmir23 napisał:
Stefan mia? pierwsza dziewczyne jakos w wieku 26 lat. Nie?le.


Ale to si? zdarza. Znam nawet osoby, które w tym wieku by?y jeszcze dziewicami/prawiczkami.

let_there_be_rock napisał:
Jak to co jest z tymi Polkami? S? po prostu pi?kne taak jest! .


Ooo, taka historyjka mi si? przypomnia?a. Wyk?adowca (maj?cy opini? bywaj?cego w ?wiecie amanta) kiedy? zboczy? z w?tku i mówi "wiecie, najpi?kniejsze na ?wiecie s? Tajki". Na co jaki? student "Jak to, panie doktorze, przecie? Polki s? najpi?kniejsze". Na co wyk?adowca "ma?o? rucha?, ma?o wiesz". Ja bym po takiej ripo?cie natychmiast rzuci? studia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mrs.Wilson
ma gadane


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 726

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LPD napisał:
Na oko pokrywa si? to z moim wydaniem. Sprawd? sobie numery na dysku z tymi, które Ci poda?em powy?ej. Patrz na dysk od strony zapisu.

Matrix / Runout: SMASCD120
Mastering SID Code: IFPI LRE1

Zgadza si?! Wszystko ok. I ja mam dobry papier, a nie lipny, jak ten który mia?e? w Stars Die Very Happy Dzi?ki za wszystko Wink

Pieniek - moja mama boleje, ?e nie s?ucham Comy i Muse Smile
Hahahaha, pewnie by zazdrosna by?a, ?e zi?? który jest w jej wieku wygl?da o 20 lat m?odszego. I prawda jest taka, ?e zazdro?ci?a by mi, ?e mam narzeczonego przystojniejszego od jej m??a. Cool A jedyne co by potrafi?a powiedzie?, ?e musz? si? wyprowadzi?, bo ''nudziarzowi i smutasowi" nie pozwoli mieszka? w jej domu, bo jego muzyka by j? wkurza?a.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniek napisał:
znajomy kiedy? kupi? na Stadionie "Excitera" Depeszów na dobre pó? roku przed premier? (z zupe?nie innym mixem ni? na ostatecznej wersji). Przypomn?, to by?o w 2001 r., czasy przed internetowymi wyciekami.


By? wyciek w mp3, w?a?nie pó? roku przed premier?. Ja nie mia?em o tym poj?cia (jak i o mo?liwo?ciach internetu) i jara?em si? jak dosta?em kaset? w Empiku dwa dni przed premier?. Spod lady!

Pieniek napisał:

Boi si?, ?e dziewczyna te? nagle umrze. Dziwne, ?e przed zakupem psa nie doszed? do takich wniosków?


Wychowa? si? z psami to jest inaczej. Swoj? drog? dziwne, ?e na ok?adkach jego p?yt nigdy nie by? psa.

Pieniek napisał:
"ma?o? rucha?, ma?o wiesz". Ja bym po takiej ripo?cie natychmiast rzuci? studia.


?eby tylko studia.

Troch? mi si? ?mia? chce, ?e gdzie? w Lublinie siedzi laska, z któr? Stefan straci? wianek. Miasto jest spalone na koncertowej mapie international pop star.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
Troch? mi si? ?mia? chce, ?e gdzie? w Lublinie siedzi laska, z któr? Stefan straci? wianek. Miasto jest spalone na koncertowej mapie international pop star.


Mo?e teraz ta laska ukrywa si? na Allegro pod nickiem StefanAdam i handluje pirackimi singlami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co? za te obiadki musia? Stefan zostawia?.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[ Dodano: Czw Lut 06, 2014 23:52 ]
redbox napisał:
Hien napisał:
Troch? mi si? ?mia? chce, ?e gdzie? w Lublinie siedzi laska, z któr? Stefan straci? wianek. Miasto jest spalone na koncertowej mapie international pop star.


Mo?e teraz ta laska ukrywa si? na Allegro pod nickiem StefanAdam i handluje pirackimi singlami.


Raczej pisze listy:

http://gastrologia.mp.pl/lista/show.html?id=93676
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Je?li jednak rodzice s? nosicielami wadliwego genu, to istnieje 25% ryzyka, ?e dziecko urodzi si? z chorob? Wilsona.


I to jest prawdziwy powód, dla którego Stefan nie chce mie? dzieci.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak si? wyda?o to napisz?, bo wiem.

Bosy je?dzi? do niej:



Ostatnio zmieniony przez LPD dnia Pią Lut 07, 2014 0:03, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee, wiedzieliby?my.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kur wa, czyli mocny gust nie jest jego mocn? stron? ju? od dobrych 15 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #dysputy o LP# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group