Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
P?yta XMII - pro?ba o informacje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #bootlegi#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DreamT



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 2
Skąd: ?nin/Pa?uki/

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 22:32    Temat postu: P?yta XMII - pro?ba o informacje Odpowiedz z cytatem

Witam jestem tu od niedawna chocia? Porkami interesuj? si? od d?u?szego czasu. Mam pytanie do znawców tematu, trafi?em w necie na p?ytk? XMII z 2005 roku i chcia?bym odrobin? dodatkowych informacji na temat tego wydawnictwa. Jestem o tyle ciekaw, ?e w Shesmovedon chyba nie ?piewa Wilson a raczej kobieta. Mog? prosi? o jak?? wiedz? na ten temat? kombinuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobieta... hehehehehehe! Serio to nie ?miej? si? z Ciebie, ju? wcze?niej s?ysza?em takie spostrze?enia, wi?c musi co? by? na rzeczy. Wink

Ta pani na imi? ma John, z domu Wesley. Nowy muzyk (wy??cznie koncertowy) PT, który wspomaga SW swoimi anielskimi chórami i stanowi wspomaganie SW w jego pot??nych, metalowych riffach.

Tak ca?kiem serio to jest po prostu pój?cie za ciosem i nagranie kolejnej ?ywo-studyjnej p?yty. IMO o wiele lepszej, ju? chocia?by sam? setlist? bij?cej na g?ow? "jedynk?". Wykonanie "Fadeaway" i "Russia On Ice" to epika i nie przeszkadza tu nawet "eunuszy" ?piew Johna. Ta wersja równie? by?a/jest limitowana, ale nie wiem do ilu dok?adnie egzemplarzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
DreamT



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 2
Skąd: ?nin/Pa?uki/

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ciekawy g?os facio ma, bo ju? my?la?em, ?e w sk?adzie si? laska pojawi?a. Wersja "Russian On Ice" na tej p?ycie jest jedn? z najlepszych, jak? uda?o mi si? znale??. Dzi?kuj? za informacje. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiHu
ma gadane


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 522
Skąd: Wroc?aw

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fadeaway z wokalem Wesleya... Blah, jak dla mnie herezja cho? to oczywi?cie bardzo subiektywne zdanie ze wzgl?du na moje specjalne upodobanie do tej piosenki :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
i?ek
bywalec


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 113
Skąd: Le?ajsk/Rzeszów

PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dla mnie to strzal w dziesiatke. genialna aranzacja i bardzo ladny cvzysty wokal. podoba mi sie bardziej niz wersja wilsona. mimo ze tez mam z nia specjalne skojarzenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #bootlegi# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group