Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Lista teledysków Porcupine Tree
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zygzak
nowicjusz


Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 5

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 14:55    Temat postu: Lista teledysków Porcupine Tree Odpowiedz z cytatem

Czy istnieje co? takiego? Chodzi mi o oficjalne produkcje (nie wersje koncertowe itd.), takie jak:
Piano Lessons
Strip The Soul

By?bym wdzi?czny za pomoc w rozbudowaniu tej mini-listy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
maarit
nowicjusz


Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 12
Skąd: katowice

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klip Piano Lessons znajduje si? na p?ycie DVD do??czonej do zremasterowanej ca?kiem niedawno Stupid Dream, natomiast Strip The Soul znajdziesz na In Absentii Smile

pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Tlen
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze w sieci klip do Blackest Eyes. Podobno powsta? te? jaki? klip do Lazarusa, ale nie jestem pewna czy jest czy go nie ma, sam sie juz pogubi?am. Ma kto? jakie? bardziej konkretne informacje na ten temat? Wink
_________________
Not dissing SW because it's too mainstream
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bonjazz
bywalec


Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 115

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klip do Lazarusa jest na "Arriving Somewhere..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bori
ma gadane


Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 689
Skąd: czasem Praga, czasem nie

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ju? spiesz? z linkiem

http://clips.interia.pl/index.html?id=14101
lazarus w pe?nej okaza?osci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alez ten Lasse jest przewidywalny... mnie osobiscie juz nudzi ten jego styl, po prostu ci?gle te same efekty.
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie si? jeszcze nie przejad?, cho? to prawda, ?e jest przewidywalny.

Nie wiem, czy zauwa?yli?cie, ale jeszcze jakie? dwa czy trzy tygodnie temu na YouTubie dost?pny by? ogromny wybór PT - filmików. Mo?na by?o zobaczy? tam klipy, fragmenty ró?nych koncertów czy cho?by nawet fragmenty ASBNH. Teraz wszystko znik?o Sad Zosta?y tylko filmiki fanów graj?cych kawa?ki PT, jaka? relacja z podpisywania p?yt i fragmenty wyst?pów Bf w izraelskiej telewizji. Lipa Crying or Very sad
_________________
Not dissing SW because it's too mainstream
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I styl ju? si? przejad? i sam klip ju? nudny sam w sobie. Mam wra?enie, ?e Lasse ma jaki? Lasse Hoile Random Clip Generator z funkcj? autopowielacza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Radek
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 572

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.......................

Ostatnio zmieniony przez Radek dnia Czw Cze 17, 2010 18:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A poza tym jako?? jaka jest na youtube to nie to samo co dvd i w przypadko youtube chodzi przeciez o to, by sie zapoznac przed ewentualnym kupnem p?yty.. Dziwna rzecz, bo coraz wi?cej uznanych artystów promuje sie przez net. Declan de Barra powiedzia? mi: "Nie by?oby Clann Zu gdyby nie internet", ale jego przyk?ad zostawmy bo tu mimo genialnej muzyki nie uda?o si? osi?gn?? komercyjnego sukcesu. Ale np. Sigur Rós mimo medialnego sukcesu (znacznie wi?kszego ni? PT) ca?y czas udostepniaj? swoje teledyski w bardzo dobrej jako?ci, podobnie koncerty, podobnie du?o nagra?, na swojej oficjalnej stronie. Ba, podaj? nawet adres huba z którego mo?na sobie ?ci?gn?? od groma muzy SR.

Ka?dy ma swoje sposoby promocji, ale to co robi Wilson jest bardzo nieskuteczne w XXI wieku. To klasyczny przyk?ad anachronicznego my?lenia, no ale trudno, p?yty (poza Deadwing) i tak stoj? na pó?ce.
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radek napisał:
nie potrafi odró?nic np pobierania p?yty z sieci z powodu braku kasy na rzeczywiste CD od pobierania pomimo mo?liwo?ci jej kupienia przez s?uchacza. U mnie kilka PT stoi na pó?ce, reszta z sieci.

Zaznaczam, ?e jestem za promocj? internetow?, uwa?am, ?e zw?aszcza z youtube nie powinny znika? klipy zespo?ów (zgadzam si? ca?kowicie z sz:u: Stalkerem), ale Twoje my?lenie, Radku, jest moim zdaniem troch? krzywe... to znaczy, ?e je?li nie masz kasy, a chcesz mie? telewizor, to pójdziesz do sklepu i ukradniesz? I b?dzie si? to czym? ró?ni?o od kradzie?y telewizora pope?nionej przez kogo?, kogo na ten telewizor sta?...?
Problem w tym, ?e to JEST ten sam kaliber przest?pstwa i bezsensownie wysokie ceny p?yt ani fakt, ?e arty?ci tak naprawd? nie maj? wielkich przychodów z ich sprzeda?y, nie maj? tu nic do rzeczy...
Ale faktycznie, niektórzy twórcy powinni otworzy? oczy - nie ze wzgl?du na zamo?no?? fanów, ale ze wzgl?du na mo?liwo?ci, jakie nios? ró?ne formy promocji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w?asno?? intelektualna i materialna powinna rz?dzi? si? innymi prawami. Tzw. arty?ci podci?gaj? swoj? twórczo?? pod rzecz praktycznie materialn?, st?d b??dne moim zdaniem analogie z telewizorem, które dla mnie z ca?ym szacunkiem dla wyznaj?cych j? uzytkowników s? bzdur?. Twórczo?? to w?asno?? niematerialna i ci??ko powiedzie?, ?e materia?y + robocizna + mar?a = cena. Nie widz? nic z?ego w tym, ?e ?ci?gam mp3, których orginalnych wersji i tak nie kupi?, bo to nie jest ?aden bloody telewizor.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
pantuff
bywa


Dołączył: 06 Lis 2005
Posty: 83

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wyja?nij nam Splocie jak arty?ci maj? broni? swoich praw, nie porównuj?c swoich produktów twórczych do produktów materialnych???
_________________
Did anyone see my last marble As it rolled out and over the floor?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie przez bezkrytyczne stawianie znaku równo?ci mi?dzy w?asno?ci? materialn? i intelektualn?. To nie jest to samo i ja w?a?nie widz? te dwie sprawy inaczej. Równie? "obrona swoich praw jako artysty" a po prostu zabezpieczanie maksymalnych zysków pod gro?b? bata to dwie inne sprawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No problem mp3 stary jak internet i nierozwi?zywalny. Z jednej strony z pewno?ci? jest to jaki? rodzaj kradzie?y, z drugiej jednak osoba ?ci?gaj?ca muzyk? z netu okrada przede wszystkim wytwórni?, a nie artyst?. A wytwórnie w oczywisty sposób okradaj? artystów, st?d dziwi mnie zaanga?owanie muzyków w zwalczanie piractwa (jakie to piractwo, je?li nikt nie czerpie na tym zysku to juz osobna sprawa). Okra?? z?odzieja to nie taki wielki grzech, prawda?

Artysta powinien cieszy? si? z tego, ?e kto? poznaje jego muz?, a potem i tak p?aci biletem na koncert. No przepraszam, ale ma?o kto wyda 80 - 100 z? na koncert kapeli, której nie zna. Poniewa? radio w dzisiejszych czasach to szafa graj?ca dla ?wier?inteligentów to sk?d ci spragnieni dobrej muzyki ludzie maj? czerpa? informacje? A nawet jak przeczytaj? recenzj?, to sk?d maj? wiedzie? czy recenzent nie jest g?uchy i czy nie pieprzy g?upot? Zw?aszcza w dzisiejszych czasach, gdy dochodzi do tak kuriozalnych sytuacji ?e klasyfikuje si? Green Daya jako post-punk (kompletnie szargaj?c dobre imi? nurtu, który wyda? tak wielkie kapele jak Bauhaus, The Cure, Joy Division), gdy NME co pó? roku odkrywa nowych Beatlesów itp. I tu wchodzi internet - mo?liwo?? pos?uchania tego, co gra zespó?. No i ciekawe jak Wilson chce si? promowa? skoro zdejmuje wszystkie klipy z youtube, h?? Noo to wówczas zostaje soulseek, a to chyba jeszcze gorzej dla niego. Chyba ?e w ka?dym kraju na ?wiecie ludzie s?uchaj? takiego lokalnego kosiaka, który ma fio?a na punkcie Porcupine Tree... to jak na mój gust strasznie naiwne my?lenie artysty. Albo poczu? si? ju? na tyle pewnie ?e mo?e walczy? z netem jak Metallica. Tyle, ?e jednak takiej pozycji jeszcze nie ma, cho?by nie wiem co mu si? wydawa?o.

W ka?dym b?d? razie tutaj te? uwidacznia si? to czy kto? robi co? g?ównie z pasji czy z pasji i dla pieni?dzy. Oczywi?cie nie ma nic z?ego w robieniu czego? dla forsy i z my?l? o forsie, ale artysta z definicji tworz?cy z potrzeby ducha i z misj? niesienia ?wiatu swojej twórczo?ci nie powinien zachowywa? si? jak Harpagon i tyle. Co? tam trzeba dla ludzi rzuci?, ?eby ch?tniej kupowali p?yty, to po pierwsze.

Poza tym - badania dowodz?, ?e najcz?stszymi bywalcami sklepów muzycznych s? aktywni u?ytkownicy p2p, co my?l? sprawdza si? równie? w przypadku wi?kszo?ci u?ytkowników tego forum.

Mój wielki idol Steven Wilson, którego s?ucham od dawna, przez lata pracowa? na komercyjny sukces, gdy wreszcie mu si? uda?o, sytuacja troch? go przeros?a i zacz?? zachowywa? si? conajmniej dziwnie. Takie jest moje zdanie, co nie zmienia faktu ?e nadal czekam na now? p?yt?.
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group