Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Pure Reason Revolution
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 16:55    Temat postu: Pure Reason Revolution Odpowiedz z cytatem

Zdziwi?am si?, ?e znalaz?am tylko jedn? wzmiank? o nich na tym forum (sz:u: MiHu napisa? o nich w czerwcowym "teraz s?ucham", ?e "nic boskiego" kombinuje)

Wydali do tej pory p?yt? "The Dark Third" (mój tegoroczny numer 1. Cool), któr? poprzedzi? minialbum "Cautionary Tales For The Brave".
Wszyscy, którym t? muzyk? polecam, stwierdzaj? jednomy?lnie, ?e to "co?, czego jeszcze nie by?o" i ?e "w?a?ciwie nie da si? ich do nikogo porówna?"... Ale najlepiej przekona? si? osobi?cie: Pure Reason Revolution na myspace - koniecznie pos?uchajcie utworów "Trembling Willows" i "The Intention Craft", oraz klipu pod playerem, "Nimos & Tambos".
Boskie!
Cool

P.S. Je?li kto? si? zdecyduje na kupno p?yty, to warto wiedzie?, ?e edycja ameryka?ska i europejska do?? istotnie ró?ni? si? zawarto?ci?... Ch?tnie odpowiem na pytania o szczegó?y Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiHu
ma gadane


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 522
Skąd: Wroc?aw

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm tak jako? dopiero teraz wpad? mi ten temat w oko... Wink

Od mojego czerwcowego postu zmieni?o si? do?? du?o. Musia?em si? d?ugo ws?uchiwa?, ?eby w pe?ni doceni? t? p?yt? gdy? rzeczywi?cie nie jest to banalny albumik za 'czypindziesiont' na wyprzeda?y w MM (cho? w stanach mo?na go kupi? w takich zabawnych cenach...). W sumie PPR przeskoczy?o w o wiele wy?sz? w moim rankingu klas? i przez niemal ca?y wrzesie? si? tym katowa?em (w sensie ostatni? p?yt?). Reszty nie znam... Wi?c pytam si? pani ekspert. Od czego zacz??? I jak jest z tymi wydaniami... bo jakby nie patrze? pasowa?oby si? zaopatrzy? w wersj? z autentyczno?ci? potwierdzon? hologramem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czego zacz??? Wyboru specjalnego nie ma, bo tak, jak pisa?am, na koncie maj? minialbum "Cautionary Tales For The Brave" i p?yt? "The Dark Third" plus jakie? tam single.

Wersja europejska "The Dark Third", niebieskie promyki na ok?adce:
Aeropause
Goshen's Remains
Apprentice Of The Universe
Bright Ambassadors Of Morning
Exact Colour
Voices In Winter
In The Realms Of The Divine
Bullits Dominae
Twycyn
Trembling Willows

He Tried To Show Them Magic
Ambassadors Return

Wersja ameryka?ska "The Dark Third", zielono-?ó?te promyki na ok?adce:
Aeropause
Goshen's Remains
Apprentice Of The Universe
Bright Ambassadors Of Morning
Nimos & Tambos
Voices In Winter
In The Realms Of The Divine
Bullitts Dominae
Arrival
The Intention Craft

He Tried To Show Them Magic
Ambassadors Return

Jak wida?, na ameryka?skim wydaniu zabrak?o "Exact Colour" (przecudowna ballada) i moim zdaniem najfantastyczniejszych, po??czonych ze sob? kawa?ków, "Twyncyn" i "Trembling Willows".
Natomiast na europejskim wydaniu nie ma "Nimos & Tambos" (dla mnie genialny) oraz "Arrival" i "The Intention Craft", które ukaza?y si? wcze?niej na minialbumie. Z tym minialbumem to mam w sumie problem bo orygina?u nie posiadam, a lista utworów podawana w internetowych sklepach niekoniecznie zgadza si? z tym, co kr??y po sieci, wi?c nie b?d? si? wypowiada? Wink

Wracaj?c do p?yt, gdybym mia?a wybiera? jedn? z wersji, zdecydowa?abym si? na europejsk?. A ?e nie mog?am si? zdecydowa?, mam obie Wink

Có?, wiem, ?e tytu?ami rzuca? ?adna sztuka, ale mi naprawd? brakuje s?ów, ?eby opisa? muzyk? PRR. Maj? genialne harmonie wokalne, w fantastyczny sposób ??cz? ?e?ski i m?skie (?piewa dwóch panów) g?osy, potrafi? zagra? nastrojowo i z pot??n? energi?, nie ma ani sekundy nudy, jest sporo zaskakuj?cych zmian tempa... naprawd? warto przekona? si? na w?asne uszy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pretty vacant
ma gadane


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 913
Skąd: Toru?

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba bedzie si? zapozna? Smile szczególnie ?e to support blackfield.ju? sie albumik jaki? zasysa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bonjazz
bywalec


Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 115

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

utwory z myspace co najmniej zach?caj?ce. szczególnie Nimos&Tambos live. trzeba b?dzie sie w co? zaopatrzy? przy okazji Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pretty vacant
ma gadane


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 913
Skąd: Toru?

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5 piw i zaczynam przes?uchiwanie Smile PRR i paru innych rzeczy.mi.n Charming hosstes zna kto??
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kasia
nowicjusz


Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 22
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s?yszalam w Nocy Muzycznych Pejzazy...bardzo fajna muza:) czekam az sie sciagnie Cool
_________________
You ask me how to cure your headache. Use a gun.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
bonjazz
bywalec


Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 115

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po porz?dnym zapoznaniu si? z p?yt? stwierdzam ?e jest bardzo dobra. ?wietne brzmienie, podoba mi si? wykorzystanie skrzypiec na pocz?tku "in the realms of the divine" i ogólnie partie wokalne. mimo wszystko brakuje mi tam "tego czego?", co nie pozwala si? oderwa? od p?yty, powoduje dreszcze na plecach i wprowadza w stan skrajnego uniesienia Wink
wi?c b?dzie takie 7/10
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bonjazz napisał:
brakuje mi tam "tego czego?", co nie pozwala si? oderwa? od p?yty, powoduje dreszcze na plecach i wprowadza w stan skrajnego uniesienia Wink

Ale? to wszystko tam jest! Wink Very Happy
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bonjazz
bywalec


Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 115

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no có?... rzecz gustu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiHu
ma gadane


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 522
Skąd: Wroc?aw

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jest, tylko trzeba czasem dobrze poszuka? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
jabba
bywa


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 75
Skąd: moherowo - Toru?

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt, PRR to co? czego jeszcze nie by?o, fajna muza i napewno ?wietny support dla Blackfielda b?dzie
_________________
I'm walking on air ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Tlen
Mikael
CfO Beton


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 5617
Skąd: Szybkie Miasto Gdynia

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w?asnie sie zapozna?em i stwierdzam, ?e podoba mi si?. nie jest to odkrywcze, ale niekoniecznie tego oczekuje, pewne wp?ywy nad wyraz oczywiste, jednak to nie przeszkadza. dobrze sie tego s?ucha, moze tylko do strony wokalnej nie jestem przekonany.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
bonjazz
bywalec


Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 115

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w?a?nie, pani wokalistka w 100% w porz?dku, ale g?osy tych panów to taka troche boysbandowa barwa miejscami Mr. Green

[ Dodano: Sro Sty 17, 2007 22:37 ]
ale co ja tu narzekam, to ich pierwsza p?yta. moim skromnym zdaniem oni dopiero poka?? na co ich sta? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mikael
CfO Beton


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 5617
Skąd: Szybkie Miasto Gdynia

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mo?e i poka??, tylko ?e do tego czasu moja skromna osoba mo?e ju? o nich zapomnie?.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group