Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree

steven wilson - krytyka i obrona
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crimsoid
ma gadane

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o to ze offtop juz dawno przerósł to o co chodzi w forum. o Muzyce.
1. Są inne zespoly, mozna o nich rozmawiać. 2. Wilson to nie tylko PT.

po prostu ja osobiscie uwazam ze wrzucanie codziennie paru okładek w teraz słucham (koniecznie osobno!), albo pisanie o psiubździu to strata bezcennego czasu. Ale wy se piszcie jęzor

aha a odnosnie jedzenia to juz gadali gdzies ale nie pamietam gdzie. Neutral
o pierogach. pewnie w dziale teraz slucham Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
ninuś
CfO Beton

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:

po prostu ja osobiscie uwazam ze wrzucanie codziennie paru okładek w teraz słucham (koniecznie osobno!), albo pisanie o psiubździu to strata bezcennego czasu.

Masz z tym straszny problem. Dajesz radę jeszcze z tym żyć i spać ?
pretty vacant
ma gadane

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MI tam offtop nie przeszkadza można powiedzieć ze dzieki temu jest hmmm ciekawiej
a tak wogule własnie Crimsoid sam zrobiłes offtopa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LordBart
ma gadane

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:
co do samego podejscia Wilsona do ludzi na koncertach >
nie wiem jak to jest kiedy daje sie dziesiątki koncertów na miesiac i z setkę na rok ale skoro Wilson otacza sie ochroniarzami to widocznie chce sie czuc bezpieczniejszy, albo mial juz jakies niemiłe przepychanki na koncie. Nie wymawiając nikomu Dulli swoje waży i posturę też ma. Wygląda na takiego co w morde może dać. A Wilson co może? feel so low zaspiewać? kombinuje

co do 'no autographs' przed koncertem. To jak reakcja łańcuchowa - stanie podpisze podbiegnie kolejna dwójka podpisze jakieś pytanko żarcik nagle robi się tłumazarazgramkoncertiwyszedlemtylkonachwilkę!!!

rozmowy z fanami? fajne na początku - poznać zdanie ludzi. Ale teraz gdy nastały czas IA i DW gdy podchodzą starzy fani i pytaja co sie stało a tu pół trasy przed Wilsonem - działa to podbudowująco? mobilizująco?

i pamietajmy ze liczy się muzyka. Muzyka! A to że ktoś coś podpisze czy słowo zamieni to tylko miły dodatek. Pogódźcie się z tym że Wilson waszym przyjecielem nie zostanie

jęzor

I do cholery są inne zespoły. Rozumiem Wilson. Ale na PT swiat sie nie konczy. 2 mocniejsze albumy to nie tragedia narodowa, oprócz tego ma z 3 wybitne 2 mocne i 1 dobry pod sztandarem Porcupine Tree, a jak juz wiele wspominało Stefan lubi sobie na boku coś brzdęknąć.

Więc może zacznie to forum żyć muzyką a nie JUŻ NAPRAWDE NIE ŚMIESZĄCYMI rozmowami o jedzeniu, piciu piwa i sraniu. Skończcie z tym Wilsonem Metalem bo to juz przestalo byc smieszne aargh! Tak samo jak i 'gavin onanizer wypicowany z żelem'. ***. Ktoś słuchał Half-Light z was? UTwór w którym perkusje moznabyło położyc zajebiscie. A gość werbelkiem i talerzami uczynił coś pięknego!!

Tak kochacie wilsona i jego muzyke a temat o futbolu ma 23.000 postów, o piwie 12.000 a w całym DZIALE o BASS COMMUNION jest niespełna 3.000 postów. Neutral nie ma juz o czym gadac?

rozpisalem sie, choc wiem ze i tak to nic nie da ;/.

100% prawda, choc przyznam że dzięki działowi "teraz Słucham" poznałem kilka interesujących płyt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Crimsoid
ma gadane

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ninuś napisał:
Crimsoid napisał:

po prostu ja osobiscie uwazam ze wrzucanie codziennie paru okładek w teraz słucham (koniecznie osobno!), albo pisanie o psiubździu to strata bezcennego czasu.

Masz z tym straszny problem. Dajesz radę jeszcze z tym żyć i spać ?

spadaj ninus. wracaj do sluchania love love love jęzor
Powrót do góry
*stalker and parsival
CfO Beton

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:

to nie czytaj teraz słucham i słuchaj sobie king crimson i porcupine tree a ludzi którzy chcą poznawać nowe ciekawe płyty zostaw w spokoju.
Crimsoid
ma gadane

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie powiedzialem ze plyt nowych nie chce poznawac.
ale wpierdalając okładke i pisząc "ABSOLUT SPUSZCZAM SIE EWRYBADY NA KOLANA" raczej juz sie na to nie nabieram (ostatni raz z ABSOLUTEM decemberist.. boże.. Confused )
Powrót do góry
trainman
CfO Beton

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

himself napisał:
(cala wypowiedz)

prawisz. poparcie. jedyny problem to od slow do czynow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
*stalker and parsival
CfO Beton

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:
nie powiedzialem ze plyt nowych nie chce poznawac.
ale wpierdalając okładke i pisząc "ABSOLUT SPUSZCZAM SIE EWRYBADY NA KOLANA" raczej juz sie na to nie nabieram (ostatni raz z ABSOLUTEM decemberist.. boże.. Confused )

no cóż, dla mnie decemberists są przyjemni, a rozumiem też, że dla kogoś to może być rewelacyjna płyta, dla mnie absolutem jest london calling the clash, które jak podejrzewam również by ci się nie podobało... więc dodajmy subiektywizm w ocenie i po sprawie.

dla mnie bynajmniej absolutem nie jest king crimson a z progresywnych zespołów lat 70 milion razy bardziej wolę van der graaf generator i genesis.

a co do wklejania okładek - lepsze chyba to niż zakładanie tematów o każdej kapeli z osobna, czyż nie?
ninuś
CfO Beton

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym okładki mają ten niebagatelny plus, że czasem sobie myślę:
"o fajna okładka, a ściągnę sobie"...
A przez duze tematy o nieznanych mi zespołach nie chce mi się przechodzić.

owszem na 10 rzeczy trafione okazują się 4-5. Ale to i tak świadczy o tym że to ma sens.
^MALKAV
CfO maniak

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:
(ostatni raz z ABSOLUTEM decemberist.. boże.. Confused )

nie wydaje mi sie, aby ktokolwiek użył takiego słowa o Dekabrystach. Buda napisał, że mu mu się podoba, pretty vacant, że nieszczególnie póki co. Mnie się ostatnia płyta dosć podoba, ale nie szaleje.

Zgadzam się z człowiekiem z exavatarem Ride (wróć do niego - będzie nam łatwiej). Walka z offtopami, to walka z wiatrakami, zwłaszcza, że offtop napisać łatwiej, szybciej, a i wdzięczniej czasem. Przecież każdy w końcu ma uczucie frustracji, gdy założony przez niego temat leży odłogiem. Jako naczelny faszysta nie namawiam do robienia offtopów, ale są one wpisane w ramy każdego forum, którego użytkownicy zdążyli się trochę poznać.

Co do Stevena. Guziec ma sporo racji, jesli chodzi o zmeczenie, pospiech związany z trasą. Ma częsciowo racje, twierdząc, że artysta to nie maszyna: nie zapominajmy, ze Stefan nie pracuje charytatywnie - on ma z tego sporo szmalu (i dobrze!) i takie numery jak ten w Media Markcie są IMO niedopuszczalne (mogli np coś instrumentalnie pokombinować) zwłaszcza, że nie chce mi sie wierzyc w tą alergie (tak tez jestem alergikiem odkąd pamietam). Ciezko mi pojac jak mógł zaspiewac koncert, a nie dac rady z mały kameralnym wystapieniem, gdzie nie musiałby zbytnio gardła zdzierac. Zapił dzień wcześniej i tyle.

O Bass Communion z chęcią pogadam, tylko dajcie namiary, na to, gdzie to zdobyć (You know what I mean).
shesmovedon
ma gadane

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MALKAV napisał:
Zapił dzień wcześniej i tyle.

Może nie jestem najlepiej poinformowanym źródłem, ale z tego, co wiem, zapijanie się Stefanowi nie zdarza... (nie chodzi o to, że wali bez popitki Twisted Evil)
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LordBart
ma gadane

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MALKAV napisał:

O Bass Communion z chęcią pogadam, tylko dajcie namiary, na to, gdzie to zdobyć (You know what I mean).

no właśnie, ja też chce te namiary Smile
CfO Beton

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy włączyć takie coś jak soulseek i wpisać w wyszukiwarce bass communion... naprawdę nie jest to trudne.
pantuff
bywa

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chciałam tylko dodać,że najmądrzejsze na tym forum są babeczki (i nie dlatego to mówię,że jestem jedną z nich Smile )
Pani Guźcowa,Pani Shesmovedon taak jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: