Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Granie utworów PT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masterton napisał:
Progresywny Maciek napisał:
ale mysle ze poziom SW osiagne za jakies 30 lat taak jest!


Ja te? taak jest!


zale?y co, ale wi?kszo?? solówek stefa to nie s? jakie? mega trudne rzeczy. ?wiczenie czyni mistrza, powiedzia? stalker, który co prawda par? lat temu gra? sobie kawa?ki PT, a dzi? po latach nie?wiczenia ju? ich nie zagra Cool
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli ktos jest ch?tny to wyczai?em Yellow Hedgerow Dreamscape (wersja z Up The Downstair 2cd).

po maturach moge to rozpisa? jakby byli ch?tni (bo oj gra si? to pysznie z puszczon? p?yt?) Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, z mi?? ch?cia pisa? bym sie na to Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, do ko?ca maja na www.ultimate-guitar.com zamieszcz? YHD, Moonloop Coda, The Moon Touches Your Shoulder (wersja z coma divine) i IS NOT (coma divine albo bbc sessions - roznica jest w solówce). Tak?e dla tych co maj? wios?a przester i jakis delay zapowiada si? przyjemna rze?nia Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
kwarc
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 278
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobi?cie bardzo lubi? gra? "Trains" i "Waiting Phase I". W zespole, w którym gram zastanawiali?my si? nawet czy nie gra? tego jako coveru, ale wybrali?my "Harvesta" zespo?u Opeth. "Harvest" dla gitarzystów bardzo przyjemn? kompozycj? jest. Zreszt? gitara gra tam podobne rzeczy jak w niektórych kompozycjach PT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Z||
nowicjusz


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Uk

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Steven na gitarze specjalnie nie wymiata, utwory PT sa proste do zagrania. Najchetniej gram Open Car ,SoCalledFriend oraz Phase I .
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mo?e i nie wymiata. ale za to jak komponuje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
nola
ma gadane


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 459
Skąd: ?ciana Wschodnia

PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z|| napisał:
utwory PT sa proste do zagrania.


...geniusz najcz??ciej le?y w prostocie... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nola jest w porz?dku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zaq2
bywalec


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 279

PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nola napisał:
Z|| napisał:
utwory PT sa proste do zagrania.


...geniusz najcz??ciej le?y w prostocie... Very Happy


100% prawdy... partie gitarowe nie musz? byc trudne, aby muzyka by?a pi?kna... God Himself powiedzia? sam, ?e muzyka PT nie jest trudna do grania na gitarze. Ca?y czar i pi?kno brzmienia jakie Stefanek i spó?ka osi?gaj? polega na tym w jaki sposób te d?wi?ki s? nam podawane. Wszystko to produkcja, a SW jak powszechnie wiadomo mistrzem produkcji jest Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lewy
ma gadane


Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 572
Skąd: Ole?nica

PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 1:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaq2 napisał:
100% prawdy... partie gitarowe nie musz? byc trudne, aby muzyka by?a pi?kna... God Himself powiedzia? sam, ?e muzyka PT nie jest trudna do grania na gitarze. Ca?y czar i pi?kno brzmienia jakie Stefanek i spó?ka osi?gaj? polega na tym w jaki sposób te d?wi?ki s? nam podawane. Wszystko to produkcja, a SW jak powszechnie wiadomo mistrzem produkcji jest Wink


100% prawdy... chleb nie musi by? pszenny, aby by? dobry... piekarz mówi?, ?e równie? inne gatunki chleba s? smaczne. dobry smak osi?ga si? dzi?ki odpowiednim proporcjom sk?adników ciasta. wszystko to wypieki, a piekarz jak wiadomo mistrzem wypieków jest Wink

wybacz zaq2, ale tak w?a?nie odbieram Twój post. nie wiem czy bardziej mnie on ?mieszy czy z?o?ci, czy brakuje mi zwyczajnie interesuj?cych wypowiedzi na tym forum. sam nie lubie, gdy kto? si? czepia o jakie? pierdo?y, ale ta wypowied? jest jakby kwintesencj? tego, na co od jakiego? czasu cierpi cfo - nudy. czytanie wi?kszo?ci postów z ostatnich trzech, czterech miesi?cy jest w zasadzie równie zajmuj?ce jak czytanie podr?cznika z historii dla klasy czwartej szko?y podstawowej, z którego to mo?na si? na przyk?ad dowiedzie?, ?e do mierzenia czasu s?u?y mi?dzy innymi zegar. szkoda - to forum nie by?o takie. sporo si? zmieni?o. nie jestem przeciwnikiem zmian, ale czuj? si? zwyczajnie troch? rozczarowany. nie chce wyj?? na malkontenta (cho? wiem, ?e ju? wyszed?em), ale jako? tak po prostu smutno, bo zaczynam mie? coraz mniej ochoty zagl?da? na cfo. có?, mo?e dlatego, ?e mam w pami?ci dyskusje, które by?y naprawd? o czym? sprawia?y, ?e chcia?o si? tutaj regularnie wpada?, a ka?dy kolejny post, taki jak cho?by ten powy?ej, cho? wiem, ?e pisany w dobrych intencjach, dzia?a jak ?rodek nasenny i odbiera ch?ci do naskrobania czegokolwiek od siebie. Neutral

dobranoc
_________________
no neurosis, no psychosis, no psychoanalysis and no sadness
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cuth
ma gadane


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 419
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 3:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak napisze, ze popieram w 100 procentach, to tak jakby calkiem niezle wpasuje sie w ten schemat, ktory i Tobie sie nie podoba i mi, no bo nic tym postem nie wniose, walne offtopa i co pare osob pewnie poirytuje, ale co tam. Jak tu tego nie napisac, skoro przywaliles z kopa prosto w splot sloneczny?
Trudno jednak pierdziec z ekscytacja na okraglo o banalach, albo o tym, co zostalo juz wysmazone ne wszelkie sposoby, a ludzie tutaj maja tak wyrobione (czytaj: zryte) umysly i gusta muzyczne, ze polemika w stylu: dobre/niedobre nie ma zadnego sensu. Innymi slowy: nalezy czekac na okazjonalna iskre, ktora wznieci cos wiecej niz tylko "sluchajac jego muzyki siegam nieba", albo "wyjatkowo beznadziejna plyta".
_________________
tata-socjopata
Powrót do góry
Zobacz profil autora
nola
ma gadane


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 459
Skąd: ?ciana Wschodnia

PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie!- wakacje s?!....sezon ogórkowy jest! dajmy troch? odpocz?? um?czonym umys?om, pogadajmy czasem o ptaszkach, kwiatkach, biedronkach i innych je?ozwierzach... Akumulatory si? na?aduj?, to b?dziemy inaczej gada?... A teraz póki co, zróbmy sobie kaw?, bo pogoda, cholera pod psem... Neutral
Ps. ...no i daliby?cie namiar na jak?? fajn? muzyczk? na t? psiejsk? pogod?...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Slotish



Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post.

Mam pytanie, a czy kto? by?by w stanie rozpisac solówke do TSMS, albo radioactive toy??
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sky Moves Sideway chyba nawet jest na naszej stronie, a Radioactive gdzies widzia?em w sieci. http://google.pl i znajdziesz. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group